Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Może dziewczyny co tam często bywają powiedzą coś więcej. Musimy poczekać.
  2. No ale jak to zmienił regulamin? dziewczyny, wiecie cos więcej? Napiszcie.
  3. No i już wiem... Dodzwoniłam się, ale odebrała jego matka. Facet był w schronisku wczoraj, ale adoptował ponoć szczeniaka. Wiecie coś na ten temat?
  4. No i nie wiem co ze Strzałką. Napisałam do faceta wczoraj smsa, i Angel też. Dzis do niego zadzwoniłam, ale nie odbierał. POtem mi puścił strzałkę... takie hocki klocki na dobranocki.... :shake:
  5. No i juz wiem..... dodzwoniłam się, ale rozmawiałam z jego matką. Ten mężczyzna pojechał dziś do schroniska, ale zaadoptował szczeniaka. Czyli.... szukamy domku dalej.
  6. Chyba nareszcie troche ulgi co? :)
  7. Bo ja tu Strzałeczkę wystawiam i wystawiam..i chociaż jej nie widziałam..to jakos emocjonalnie jestem związana...:placz:
  8. jego nr mi się wyświetlił... więc mam. Angel poinformowałam i przed chwilą zadzwoniłam do Oli i poprosiłam o dane których nie znałam. To co? Zadzwonić? Wiecie co m isie nie podoba? Że tak naprawde to nie mamy wpływu na tą adopcję... nie wiemy do kogo trafi.... To jest adopcja "schroniskowa".
  9. Gościu zdaje sie dzwonił z ogłoszneia gumtree... Ale ja nie potrafiłam mu odpowiedzieć na wiele pytań niestety!!
  10. Ludzie!! Ludzie!! Ktoś do mneid zis dzwonił w sprawie Strzałki!! Angel odezwij się!!
  11. Czyli co? Suczka ma już dom stały?
  12. "Przeleciałam" watek... i czym dalej w las tym mniej wiem. Myślałam o dt dla szczeniaka huski, ale rozumiem, ze w sumie to i tak bedzie własnosć tego gościa od pseudo?
  13. biedna koza :(............
  14. Dziś jade do miasta gdzie mieszka moja babcia... biore plakaciki, porozwieszam. Hm... po drodze tez jest kilka słupów ogłoszeniowych....
  15. I zaległa cisza..........
  16. Ekhm..czy ja dobrze zrozumiałam..że maluch jest u KateBono? :d
  17. Ależ się pospało towarzystwo ;)
  18. Piesia zgadzam sie z Tobą, jednak pani XXX tego nie rozumie. Oczywiście ze powyższe komentarze są bezsensowne i bezcelowe, a nawet uwłaczajace ludzkiej godności a momentami nawet zaprzeczające ludzkiemu rozsądkowi. Obiecuję już nie prowadzić jałowych dyskusji z xxx i nie reagować na to co wypisuje (jakkolwiek jest to bezsensowne).
  19. hehhe bystra panienka. :) To się napacerowała.
  20. heheheheh........... nie.... nie zniże sie do twego poziomu.
  21. Bomba....czyli kolejne schronisko w Polsce nie prowadzące sterylek...
  22. W sumie to się nie moge doszukać gdzie pies obecnie przebywa? Czy ktoś odwiedza psa?
  23. A jak wy wyadoptowujecie suki jak one niesterylizowane?
×
×
  • Create New...