Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. to ja odnawiam allegro.... czy ktoś jutro jest w schronie? Chciałabym jutro przjechać. mam nadzieje że w końcu m isię uda.
  2. No wygasły wygasły......... to co dziewczyny? Odnawiamy? ;)
  3. Niezła jest :)
  4. a co u dziewczyny? bo wątek zamarł.....
  5. Bardzo ładnie... może zostac :)
  6. a tamte suczki dlaczego nie sterylizowane? Są na hodowlę? :)
  7. Tylko trzeba wiedzieć jaka dzielnica: )
  8. Ależ to są piękne psy
  9. Co za słodkości.... a mój TZ wspominał.. że podejmiemy niedługo decyzję o szczeniaku, żeby w przysżłości (oby jak najdalszej) mieć godna następczynie mojej suki Soni (znaczy sie hasicy). :)
  10. To jest wybieg dla psów, cąły ogrodzony. Na szczęście jest kilka takich wynalazków w poznaniu, o czym wiem od niedawna. Ja ją odchudzam... a TZ ja dokarmia za moimi plecami. ;)
  11. [URL=http://img16.imageshack.us/i/dscf9310x.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8943/dscf9310x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [URL=http://img19.imageshack.us/i/dscf9250q.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2599/dscf9250q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Sonia poczuła wiosnę. zabujała się w samojedzie. :) [URL=http://img827.imageshack.us/i/dscf9226.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4227/dscf9226.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Tola! Angel!! Piesia..piszcie o psiakach, bo tej całej reszty nie da sie juz czytać. Piszcie co u nich. :)
  15. Ależ piękności.... moze ktoś go szuka? Przeciez on mógł daleko od domu nawiać, dajcie właścicielom szansę :)
  16. XXX ja ciebie nigdy zadowolonej nie widziałam. malkontentka z ciebie straszliwa. Usmiechnij się kobieto, coś sie dobrego dzieje wokół ciebie... to chyba powód do radości. Dziewczyny! Cieszę się z wami. Jestem winna dwupakowi jakieś 6 zł ze starego bazarku. No ale chyba będę musiała dorzucić coś jeszcze. ;)
  17. bardzo sliczne psiaki. Na pewno znajdą domki przy odrobinie ogłoszeń
  18. heheh...dokładnie to samo pomyslałam. ;)
  19. Jakby miał coś z haszczaka?
  20. Nie ejstem pesymistką/...ale ciekawe, jaki bedzie następny.
  21. A co z tymi haszczakami? Jestem ciekawa?
  22. Czyli wyszło szydło z worka.
×
×
  • Create New...