Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Na pewno znajdzie swojego człowieka, tylko trzeba poczekać cierpliwie.
  2. Ja dziś drukuję plakaty i jutro rozwieszam. Napiszę jutro wieczorkiem co udało mi sie zdziałać. :)
  3. Z jakich znowu działek? Dziewczyny zrobiłyście zdjeciia Maślance? Czy zapomniałyście? ;>
  4. Siem grzecznie pytam co u Maślany... :mad: A poza tym, jaki haski jest na kwarantannie? Coś mnie ominęło?
  5. Duży i ładny z niego psiak. :)
  6. Dziewczyny, bardzo ładnie proszę abyście jutro Maślance porobiły zdjęcia i zobaczyły co u niej. Jak będę widziała coś więcej o niej, to po powrocie będe mogła ruszyć z ogłoszeniami.
  7. Niech każdy porozwiesza w swoim miejscu zamieszkania. \wtedy będziemy mieć szeroki zasięg. :) Ja wracam w niedzielę do poznania, to wtedy ja się wezmę jeszcze raz do rozwieszania plakatów. Dziewczyny jak będziecie jutro w schronie to baaaardzo ładnie prosze o zdjecia Maślanki i opis jej. Wtedy będę mogła ruszyć z rozgłaśnianiem jej.
  8. Dziewczyny wspólnymi siłami znajdziemy dom. :)
  9. Plakat Strzałka ma już.., ino trza się znowu zabrać za rozwieszanie go. Później mogę poszukać go na mojej poczcie, bo Paulinka mi go kiedyś podesłała (sama go robiła).
  10. DZiewczyny ja dziś już jestem nad morzem, do schroniska więc nie przyjadę w ten weekend. Przyjadę w następny i jak Paulina87 będzie chciała to może się zabrać ze mną.
  11. Też sie zastanawiałam co dalej... Jakie plany? I co robić? Uważam że nie ma sensu jej wyciagać ze schroniska do hotelu, ponieważ ona w schronie sobie (z tego co wiem) calkiem radzi. A hotel przeciez kosztuje... a inne psy mogą tego potrzebować (choćby Maślanka, którą gryzą psy). Jesli by sie znalazł DT to oczywiście tak... Podsumowujac z mojej strony, tylko ogłoszenia. Na FB się nie znam i nie chcę poznać. :)
  12. Milusia nie lubi chodzić na spacerki? no nie..........
  13. No ja haszczaków też w nich nie widzę. ;)
  14. Dziewczyny opowiedzcie mi coś o Milce i Maślance :)
  15. jejciu co za słodkości........ cudeńka :)
  16. Paula, ja do schronu dopiero 9 kwietnia. :(
  17. [quote name='Tola^^']Maślanką opiekuje się wolontariuszka Marzena, ale już od 2m-c nie było jej w schronisku. Więc możesz ją brac na spacerki i się nią zajmowac[/QUOTE] No to bomba. A Milka ma opiekunkę?
  18. [URL=http://img600.imageshack.us/i/dscf9998.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7441/dscf9998.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dscf9999.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4407/dscf9999.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [URL=http://img848.imageshack.us/i/dscf9995.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9854/dscf9995.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [URL=http://img23.imageshack.us/i/dscf9993.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6492/dscf9993.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/dscf9994j.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6691/dscf9994j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. No no..wątek zapowiada sie bardzo ciekawie. :) Słuchajcie..a Maslanką ktoś sie zajmuje? Bo ja z chęcią się nią zaopiekuję. Co do duzego psa z kwarantanny, to żadne zdjecie nie wyszło..ruszał sie cały czas.
  22. Cudowne szczylki.... :)
×
×
  • Create New...