-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Przyszczłapałam i do Cię Alutku!:loveu::loveu: Buu mam mokre spodnie, jaka u nas chlapa:placz: IDe sie przebrać:evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Joł joŁ madafaka:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść KOchanie, to u Was tyle sniegu?:crazyeye:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:sweetCyb:Aaa Widziałam Fotki widziałam !!!:sweetCyb:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze pomarszona, wymoczona MAdziu:multi::multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Siemanko Paulinko:multi: Chyba Axa miała resztki po śniadaku między ząbkami dlatego sobie użyła"wykałaczki":evil_lol: Pozdro!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Nie no dziewczyny tu gdzieś jest jakiś haczyk:diabloti: Trzeba zorganizować poszukiwania Beatki:evil_lol: Za długo jej tu ni ma, gdzieś sie ukrywa, pewnie ma coś smacznego lub jakąś impreze urządza bez nas:mad: Kto sie pisze na tropienie?:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witaj o mądrzejszy od głupszych:diabloti: Jak tam u WOs pogoda? Ino u mnie chalapa jak cholera:placz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Siemanko!:multi: Ino ChYba Nam BeatKE wCieŁo:shake: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]Cześć Basiu z Mariuszkiem i Zuzą!:multi: Ciebie juz tak dawno u mnie nie było a u mnie pikne eleboraty były:cool1: [/COLOR][/B] -
[quote name='papudraczek']nikt już nie pamięta o Suzi!!??? a co gorsza nikt jej nie chce!!:placz: a to takie kochane psisko!!!!!!!!!!!!! Emdziołku skrobnij kilka słów o Cziko? jak się miewa nasza piękność?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U Cziko wszystko wporządku, co wiecej, dowiem sie dzisiaj:) Uaktualnie dzisiaj ogłoszenia o Suzi:) [/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']:mdleje: :mdleje: :mdleje: Emi to jest przerewelacyjne :loveu: [COLOR=DarkOrange][B]Wiem bo ja to robiłam:razz::evil_lol: [/B][/COLOR] Wiem, że coś do mnie przyszło 2 dni temu, ale tatko odebrał to od listonosza jak wychodził do pracy, wziął to ze sobą i zapomniał przynieść do domu. Ale to pewnie pezencik, juz sie nie mogę doczekać :loveu: Taty mało nie poćwiartowałam, jak powiedział że nie wziął :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoh, to kiedy CI tatko to przyniesie?:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: śliczna Vegulka :loveu::loveu::loveu: a na przyszłość SIS...nie baw się ogniem ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Oł Bejbe[FONT=Georgia]:loveu:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][COLOR=DarkOrange]:loveu: Ja sie nie bawiłam, ja sie UCZYŁAM:evil_lol:[/COLOR] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Wilejkaros']Bardzo, bardzo! Mogę zapożyczyć jedną?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ależ prosze bardzo Aniu! All for U:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Extra fotki świeczuszek :multi: A ta minka jeszcze bardziej extra :loveu: [URL]http://img266.imageshack.us/img266/1074/clipboard04iy5.jpg[/URL] :calus: Emi, ja tak nieśmiało ;) zaproponuję Ci ... szkolenie z Vegą :razz: Co byście się obie nauczyły siebie ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ł[/B][B]oh a dokładniej jakie szkolenie masz na myśli? U nas najbliżesz ośrodek szkoleniowy za białymstokiem jest do tego drogo jak diabli a my bez kasy:shake:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Hej:loveu:fajne fotki i Vegi i świeczek:evil_lol:pozdrawiam i milego dzionka zycze:eviltong:aaa... mialas sie do mnie odezwac na gadu:-(i zapomnialas...:roll::great::watpliwy::puppydog::niewiem:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Justynko, przepraszam ale nie było mnei wczoraj na gg, byłam tylko przelotem:shake: Odezwe sie dzisiaj;)[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki jezor ma:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TaaaaaKi dłuuuuuuuuugi:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='tygra']uśmiech od ucha do ucha [URL]http://img150.imageshack.us/img150/92/clipboard01ub8.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Od łopatki do łopatki:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
emdziolek replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alu dopiero tu dotarłam... dla Harleyka -
Tęczowy Most wirtualnie - Dla niepogodzonych ze śmiercią przyjaciela....
emdziolek replied to Manu's topic in Tęczowy Most
Dla wszystkich Naszych Przyjaciół za TM: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6295/clipboard09lb2.jpg[/IMG][/URL] śpijcie spokojnie... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć kochanie:loveu: Zobacz co dla ciebie ułożyłam dzisiaj se świeczków:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/874/clipboard01ayd2.jpg[/IMG][/URL] Pikne prawda?:evil_lol: Czy doszedł prezencik?:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/482/clipboard05kr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3589/clipboard09oe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2692/sl270403ad9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4375/sl270384wr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4642/sl270381py3.jpg[/IMG][/URL] I jak wam to sie podoba?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']WOW...Vega to chyba upadła na głowe zeby sie tak zachowywac... ja bym sama tam na miejscu zawalu dostała ze złości... sama wiem po sobie jak mi moja mi kiedys za kotem poleciała...leciałam za nią ze złości tak szybko az ją dogonilam heheh :) lepiej sie tam Emi zrelakxus i odstresuj bo dostaniesz wrzodów żołądka jeszcze czy czegos takiego ;) papatki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha no ja sie wrzodom nie dam:evil_lol: Na dobranoc kilka fotek zadowolonej z siebie Vegi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6144/clipboard02nb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/92/clipboard01ub8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9885/clipboard03xe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1074/clipboard04iy5.jpg[/IMG][/URL] I coś specjalnie for Sylwia & Agatka:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1909/clipboard01aye3.jpg[/IMG][/URL] całe 5 minut to układałam i zapalałam:evil_lol: Dzisiaj uczyłam sie focić ogień:razz: Zara dam kilka fotków[/B][/COLOR] :razz:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ta Vega jest nieprzewidywalna :roll: nie zazdroszczę takiego przeżycia...szczególnie z tym autkiem :shake: dobrze że suka cała i zdrowa, że nic się nie stało zamachaj jej palcem przed nochem ode mnie :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ok siostra:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kasiu!:loveu: Nie no ja chyba nigdy krwi nei oddam:evil_lol: Ja to bym napewno zemdlała:diabloti: Uwaga bedzie ELOBORAT:diabloti: Dzisiaj po zakupach wyszłam na spacerros z Vega, a że dzisiaj ładna pogoda, ciepło, sucho to poszłam z nią w strone łąki taką brukowaną ścieżką niedaleko wylotówki do Jeleniewa. Spuściłam ją, myśle sobie niech se młoda pobiega troche bo tak taki wybieg dla psów jest spory i był jej kumpel psi taki koondelek uroczy to troche poganiali,:lol: jak sobie Misio poszedł Vega sobie tak grzecznie biegała jakby nigdy nic,:razz: i raptem wyrwała w strone ulicy, przebiegła przed samą Audicą, prawie wpakowała mi sie pod samochód,:placz: ja biegne za nią wołam STÓJ kUR....Wa a ta nic:angryy::angryy:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange] [B]wkońcu sie zatrzymała jakieś 50m ode mnie, to ja do niej biegne jak juz bylam dosłownie metr za nią to ta znowu chciała biec gdzieś, [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]chyba myślała ze sie w ganianego bawimy:mad: ale rzucilam sie na nią i zdążyłam złapać ją za dławik:cool1: Maupa wredna po dupsku dostała ale tak ze jeszcze durna sie cieszyła :roll:nie umim bić swojego psa, ale porządnie sie wydarłam na nią, i za kare wracałą do domu na krótkiej smyczy w kagańcu:cool1: Ale żem sie zdenerwowała :shake:, myslałam że zawału dostane jak prawie sie pod samochód wpakowała, ten facet z piskiem zachamował... zaryczałabym sie zeby sie tej wrednej Maupie coś stało:-(, a teraz wredna dupa sobie śpi w najlepsze na mojej puduszce.. :mad:wrrrrr no myslałam ze ja udusze tyle strachu sie przez nia najadłam:-( No to tyle relacji z dzisiejszego porannego "spacerku":roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Dziewczyny :multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies