-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]uhh..dzieki Sis za takie rozkoszne zdjęcie Vegusi :) :loveu::loveu::loveu: na filmik czekam z niecierpliwością :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to czekaj, jeszcze troche poczekasz, dopiero 62% a ładuje sie juz z 10 minut jak nie dłuzej:roll: [/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niech więc czeka to się doczeka :evil_lol: człowiek uczy się całe życie ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]1. on mówi ze sjuz nie moze sie doczekać;) 2. Swięte słowa, i specjalnie for U siostrzyczko śpikająca w pościeli Vegusława: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3315/spikavy6.png[/IMG][/URL] Zaraz dam filmik z wariacji Pako i Vegi:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]To brat dostanie...w swoim czasie :) Crazy była śliczna :loveu::loveu: [URL]http://img98.imageshack.us/img98/1041/clipboard06gc9.png[/URL] małe siłowanie :) a Paco ślicznie, szybko rośni...jeszcze troszkę i będzie większy od Vegusi :loveu: ahhh...jak tu nie kochać AST'ków...i pomyśleć że kiedyś nie chciałam mieć żadnego bullowatego :shake: byłam głupia [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]On mówi ze czeka:evil_lol: No toś głupia była:shake: Ja tez byłam głupia jak sie bałam bullków a to takie głuptasy:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']ale foty pikne ;) Pakus rośnie jak na drożdzach Psss..na jednym zdjeciu widac nawet kawalek nogi chyba twojego boY hihi lubie w zdjeciach oglądac nie to co na pierwszym planie jest,a to co w oddali na co uwagi sie nie zwraca,takie ot co :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No , Pakuś rośnie niesamowicie:-o haha dobrze sie przypatrzyłaś, owszem widać nogi mojego boYa:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Bedą foty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1041/clipboard06gc9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2606/clipboard12pf6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8452/clipboard11xt1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5804/clipboard13wd7.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7649/clipboard14wd3.png[/IMG][/URL] CDN nei wiem kiedy ale nastapi:lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]No i obiecane fotki z dnia wczorajszego , czyli odiwedzinki Pako u Vegi:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4931/clipboard03wv5.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6914/clipboard04ks0.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6259/clipboard01kq8.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9638/clipboard05lm2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7811/clipboard08cz1.png[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Imagesik zamula, jak sie uda wstawie wiecej:cool3: Pako jest już prawie ze równy z Vegą i straaasznie silny:multi: Pięknie mu rosną kosci policzkowe bedzie miał potężny łepek:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=Green]UUu,! :(. A Ładne Były Te Zdięcia Co Wczoraj Cykałaś :razz::razz:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wim. ale dzisiaj dam nowe:lol: Zaraz;)[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Sis, spytaj brata czy nie chce za te fotki dostać od siostry :evil_lol::evil_lol: szkoda że nie będzie zdjęć...ale mam nadzieje że wkrótce będą inne :loveu: Witam Was :loveu::loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pytalam, powiedział że chce:evil_lol: Witaj rodzinko!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']tesh was witam :) ale spadam juz na rodzinny,niedzielny spacerek do lasku hihi :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=26326"]IgUsIoLeK[/URL] jak mozesz pytac czy zdjecia były ładne?? przeciez wszystkie zdjecia od Emi sa swietne ,to jest przeciez oczwywiste...:p pozdro[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kasiu!:multi: Zaraz dom pikne fotki ale najperw jedna jedyna i neipowtarzalna: Nasza pierwsza suczka amstaffka - Crazy:evil_lol: Imie idealnie dobrane do jej charakteru:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2300/050918214321di7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Kochanie, przepraszam że mnie nei było wczoraj ale nie było necika:-( Życze ci wsiego dobrego w dorosłym juz żyćku:multi: Teraz gdy juz jestes dorosła możemy...:razz::razz: no wiesz... WYPIĆ ZA TWOJĄ 18~!!!:multi: no to chlup:popcorn: I balecik:cunao: Kc kochanie moje!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko! Ile kosztowało Cie uszycie takich szelek?:razz:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] dzięki [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Navy][B]Zamek w Karnitach, jutro o 20:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Ojoj daleko obawiam sie ze nie zdąże chyba ze mnie przeteleportujesz:evil_lol: Ide oglądać Filma:lol: Do zobaczonka jutro na studniówce:diabloti::razz: Dogobranoc:loveu:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]WitanKo móJ miSzczU!:multi: Ja Nachwilkowo ale jutro wpadne poczytać co tu sie dzieje:razz: BranoC!:loveu:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]większy chyba, że wzrostem [FONT=Arial]:grins: jutro 100 dniówka :multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Większy i wzrostem i mądrością:diabloti: Moge isc z Tobą?:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]AVe SzatAny! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4065/emot90og9.gif[/IMG][/URL] PozdROwieNIa z Nieba....[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6792/invisionboardfrance456ae1.gif[/IMG][/URL] :diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej !! :):multi::multi: nie ma za co ;):diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje o Większy nad większymi :diabloti: Co nowego?:razz: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu, przepraszam za dlugą nieobecność powodowana nauką i braką netu:shake: Poprawe obiecuje i prosze o wybaczenie:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Heej MateUsz:multi::multi: łoh jak mnei tu dawno nie było:oops: Plasam:oops:[/B][/COLOR] -
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]bry Emi:cool3: no tak... a miszczunia to się już ignoruje :roll: :placz: idę se focha jakiego strzelić :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Praszam Mistrzu:placz::placz: Wróc:placz: Nie fochaj:-([/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand:berek ..............[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bry dzionek Alu:multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :loveu::loveu::loveu::multi: ja już chcę te fotki 5 AST'ków :loveu::loveu::loveu: gratuluje poprawienia wszystkiego :loveu: moja bystra siostrzyczka :) :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze siostra!!:multi: Cierpliwości,Pako i Hesz muszą podrosnąć, narazie moge porobić foty "dzieciaków";) BuzI buZi:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']emdziołku bedę w sobotę w suwałkach to zadzwonię i podjedę do ciebie!! ja mam zebrane 60. także razem 90. trochę jeszcze brakuje!! może ponówmy bazarek??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jest ponowiony Asiu, to zobaczymy sie w sobotę i przekaże Ci te 30zł:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='IgUsIoLeK'][B][COLOR=Green]Ale Wałek. . Jakie 5 z chemii :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Phii. ^^ Ja Dostałam 5 :razz: A Ty przecie nie pisałaś. . nie Czajee.![/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak cie nie było w szkole to nie wiesz:roll: Nie pisz jak nie wiesz bo tylko wątek zaśmiecasz:roll:[/B][/COLOR]
-
[quote name='IgUsIoLeK'][B][COLOR=Green]Ale Wałek. . Jakie 5 z chemii :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Phii. ^^ Ja Dostałam 5 :razz: A Ty przecie nie pisałaś. . nie Czajee.![/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak cie nie było w szkole to nie wiesz:roll: Nie pisz jak nie wiesz bo tylko wątek zaśmiecasz:roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:multi:Witanko!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Asiu, doszły juz pierwsze pieniażki za bazarek, 30zł, czy mam zanieść jej Twoim rodzicom?[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hura hura zwócili mi neta!!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :loveu: czytałam elaborat :evil_lol: Vega mądra dziewczyna :) jak tam sprawdziany? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć kochana Ma:loveu: Bardzo madra, szczególnie jak przyniosłam wczoraj do domu małego amstaffka, vegi koleiny przybrany synek:mad:Biegali ze sobą dwie godziny po domu i vega ZLAŁA MI SIE NA POŚCIEL!:angryy: nie ma to jak Suwalskie pseudohodowle:mad: Na szczescie psiak juz ma nowy domek, dzisiaj wzieli go rodzice mojego przyjaciela bo chcieli kupic atu za friko dostali. Beda wspólne fotki 5 amstaffów, poczekajcie az podrosna:cool3: Spradziany suuper wsio poprawione, mamuska ze mnie dumna:lol: No to ja skorzystam z okazji ze jest net i zaraz dam fotencje:)[/B][/COLOR]