Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Muszę się bardzo intensywnie zabrać za szukanie domku dla suni... :placz:[/COLOR][/I][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Moge pomóc, zrobić ogłoszenia na kupsprzedaj, 4lapy, na lokalnych stronach z ogłoszniami.. potrzebuje tylko jakiegoś tekstu który miałabym tam wpisać, i kontakt do osoby która sie sunią zajmuje[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj gadułko nakręcona :evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj milczku :loveu::evil_lol: A cemu gadułko nakręcona?:hmmmm: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej emdziolkuuuu:multi: miszczunio przyszedł się przywitać :p [IMG]http://republika.pl/blog_dn_514935/970492/tr/4.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć MiSzcZuniu:iloveyou:[/B][/COLOR] [quote name='natija']witam:)po dluzszej nieobecnosci wpadlam sie przywitac:):oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Natja!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']czesc skarbus:loveu: ja tez wpadłam na chwilke bo ide na :painting: z tym moinm lobuzem;) a i moze beda fotki:evil_lol:pozdrowionka :loveu::multi::eviltong:milego dzionka:loveu: wyglaskaj odemnie twoja Vegusie;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Skarbu$:loveu: TO ja wskocze później do ciebie i lookne na fotki a teraz troszke Vegi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/390/clipboard01qt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1274/sl270452pg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1044/sl270457gr4.jpg[/IMG][/URL] później bedzie wiecej, teraz ide jesć śniadanie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Ojojoj jaki cudak:loveu: Jakby sie w kimś zakochał:evil_lol: Cześć Mateuszku o pięknych oczkach:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='Paulina87']Księdza jakiegoś się znajdzie. A skąd wiesz, że Mateusz cie nie lowa?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]a tak jakoś sie domyslam:evil_lol: Mateuszku tylko mnie kochaj:loveu::evil_lol: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Rinuś'][I][B]Ciekawe czy tym razem ktoś zauważy moje zdjęcie :diabloti:[/B][/I] [URL]http://images30.fotosik.pl/146/ef38e48532627d58.jpg[/URL][/quote] Ja widziałam!!:multi: Pikna fotka!:loveu: [quote name='Paulina87']No no no bo będziemy mieć dwa dogomaniackie śluby :evil_lol: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A kto bedzie ksiądz?:knuje: Ale mnie Mateuszek nie lowa:shake::evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: chyba syćkie lubiom :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Napewno[FONT=Arial]:grins: a co ty w nocy na kompecku chcesz robiać?[/FONT][FONT=Arial]:hmmmm:[/FONT][/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no i żeśta mi blogasa zaśliniły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale kanapeczki lubiam :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ło psepraszam już wycieram:evil_lol: A kto kanapecek nie lubia:loveu:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kanapeczki : na świeżym chlebku kiełbaska krakowska podsuszana serek salami pomidorek ogóreczek jajeczko zielona cebulka keczupik sól herbatka z cytrynką posłodzona , pomerdana mniam ...i sie uślinilam ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoh pycha ale i tak mi bardziej smakuje to co ja jem przed pójsciem do szkoły: Kanapeczki: Na świeżym, razowym chlebku na to masełko śmietankowe serek salami plasterek wędlinki keczupik tuńczyk serek żółty pomidorek ogóreczek szczypiorek do pićku herbatka z cytrynką posłodzona, pomerdana Pyycha - i też żem sie uśliniła:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]hi hi hi ...a ja postraszyłam że jutro im napiszesz o Nestorku :evil_lol::evil_lol: [COLOR=DarkOrange]Bo miałam jutro napisać ale gości nie przyczłapali to poszłam do Boya i od niego napisałam:evil_lol: Wjedź do Nestiego jest foto z jego nową pańcia:loveu:[/COLOR] mniam ...ale obiadek :loveu::loveu: [COLOR=DarkOrange]Nom bo ja robiłam:cool3::evil_lol:[/COLOR] A ja już kolacyjke zjadłam :ppyszna była .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A cio dobrego jadłaś?:razz: Ja jem musli:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Gotowałam... ziemniaczki, pyszne kotleciki z piersi kurcaka, i do tego soróweczka z czerwonej kapusty - obiad wyszedł PYCHA:loveu: A teraz jem kolacje:evil_lol: Wróciłam!:multi: [/B][/COLOR]
  12. [quote name='Matusz']no to ja wstawię swoje : [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8096/dsc0056ro2.jpg[/IMG] + gratis :diabloti: [URL]http://img177.imageshack.us/img177/7448/dsc0141jg3.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wooow Mati jakie ty masz piękne ocka, i jakiś ty wogóle pikny:loveu: Normalnie sie chyba zakocham:oops::diabloti:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Madziu!:loveu: Przyniosłam Ci kwiata:D[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7691/57gr3.gif[/IMG][/URL]
  14. [B][COLOR=DarkOrange]Czee mój MiszczUniu:loveu: Masz, to for U , :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7691/57gr3.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale wrócisz :razz::razz: [COLOR=DarkOrange]Wróciłam:razz: [/COLOR] aaa ... dostałam SMSa;) z nowym numerkiem :p[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B]TO sie Ciesze[/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrange][B]:multi:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Chwilowo ide gotowac ale... jeszcze tu wróce:diabloti:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Ave Satany!:diabloti:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Gaduły:razz: Chiałam popisać se troszku z wami..:cool3: ale nie jestem w temacie...:roll: wiec sobie ide:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Ejo Siostro!:multi: Dowoj foty!:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Medorowa']Cze:grins::grins:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ejo Madziu:lol:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred]i to znowu ja:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoooo matko nie strasz Beatko:evil_lol: Cze zagubiona:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi: cześć siostra :) skoro mówisz że fajny to muszę jeszcze raz przemyśleć dokładnie wszystkie za i przeciw :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To pomyśl:razz: Cz sis!:multi:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Izabela124.']No w Augustowie, od zanjomych sie dowiedzilama, nie wiem co organizuja, poszukaj w necie moze maja jakas strone, pozdrawiam[/quote] Ok dzieki wielkie:) [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]jaaaaka szczęśliwa dziewczyna :evil_lol: :loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/92/clipboard01ub8.jpg[/URL] fotki ogniowe też super:) witanko Emi:) [/B][/COLOR][/quote] No nareszcie nas odwiedziłaś! Witaj Basiu! [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpisałam, widziałam... nawet macałam takowy u koleżanki :oops::roll: strasznie czuły na dotyk :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokładnie, mnie to juz wnerwia bo dużo mi sie na raz włącza:P[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeee u mnie było 222 witaj młoda!!!!! a ty z Vegą musisz trochę popracować, bo może się jakieś nieszczęście stać:-(:-(:-( i szkoda by było, bo Vega śliczna panieneczka:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Boś ty liczyc nie umisz tam 222=666:diabloti: Witanko![/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko :loveu::loveu: :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]niedługo mi sie kończy umowa z plus mix i będę prawdopodobnie przedłużać ją i zmieniać tel...też myślałam nad tym samsungiem ale nie jestem przekonana jeszcze :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cze siora! Fany fonik, kupij sobie:cool3:[/COLOR][/B] [quote name='kate89']ja mam koma z Play,LG KU800 (tzw.czekoladka) z panelem dotykowym i jakos nie narzekam,rzeczywiscie na pocatku mi sie wszytko na raz wciskało ale teraz juz spoko,normalnie wszystko jak nalezy mi sie ''dotyka".ale bateria szybko przez ten panel podświetlany rozładowuje,ale cos kosztem czegos. tak wogule to witanko :) ja dopiero co wstała bo z urodzin wróciłam o 5 rano hehe a tak sie wybawiłam ze szook,nogi boła mnie jak cholira o głowie nie wspomne nawet...nawet na dodatkowe zajęcia jakeismaturalne nie wstałam bo nie byłabym nawet w stanie tam sie dowlec hehe co tam u was ?? jak dzionek ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kasiu! U mnie wsio wporządku, za 3 dni urodzinki ale jakoś nie lubie tego dnia ale moze w tym roku bedzie fajnie:)[/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::']Emi dziś tata przyniósł mi to arcydzieło, mało nie padłam z wrażenia :loveu: Dziękuję ślicznie kochanie :buzi: [IMG]http://s210.photobucket.com/albums/bb40/glitterfy_com-2/graphics/40/love_you_always.gif[/IMG][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Aj tam daj spokój wcale to nie takie piekne:oops: Kochanie, All for U:loveu: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Madzia ja przyszła pokazać Ci ino z jakim piknym wyświetlaczem laał po mieście solaris:diabloti: Patrzaj: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9638/dsc0002blc0.jpg[/IMG][/URL] Fany napis, chciałabym sie tym przejechać:diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa']Witanko :loveu: czytałam elaborat.. oj vega :roll: dobrze, że nic sie nie stało... Piękne te ogniowe fotki :loveu: i uśmiech Vegi :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej kochanie!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Czesc Oj ta Vega niegrzeczna jest A najblizszy osrodek szkoleniowy jest w Augustowie, tez troche daleko Pozdrawiamy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W augustowie? A wiesz moze jakie szkolenia tam organizują ? Pozdro:) [/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze emi... poka NOWY telefon :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Madzia, a ty nie powinnaś w łóżku leżakować?:razz: Samsung J600E wpisaj w guglach:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]odnotowałam to na liście obecności ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ciesze Sie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] To milutko żeś do Nas przyczłapała:loveu::loveu::loveu: u nas dziś nie pada ale paskudnie wieje :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A u nas i pada i wieje i wogóle lyypa:-( [/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ogniowe śliczne :loveu::loveu: a tu cała slodycz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/92/clipboard01ub8.jpg[/URL] [URL]http://img266.imageshack.us/img266/1074/clipboard04iy5.jpg[/URL] Witanko EMI :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemaneczko Alu!:multi: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...