-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć dziewczyny, dzisiaj przybędzie nam nowy lokator:placz::placz: Kajtuś bedzie u nas za jakieś 2 godziny, moją babcie zabrało pogotowie, ona w taką pogode masakrycznie sie czuje, serducho zabolało i do szpitala ją zabrali, a ja lece na łeb na szyje po Kajtusia. Bede później:shake:[/B][/COLOR]
-
SUWAŁKI - psiak od kilku dni chodzi obok mojego bloku, dokarmiam go, dałam mu tabletki od odrobaczenia, psiak śpi na dworze - jakiś debil wywalił go z samochodu gdy b yłam ze swoją suczką na sapcerku za miastem.... Pilnie potrzebny dom. Psiak śpi na betonie pod balkonem! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8703/clipboard01mf1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kate89']Siemanko :) smacznych pączków życze :) sama juz sie objadłam i mam teraz leżakowanie bo aż brzuch mnie boli ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No no , Kasiu jeszcze przytyjesz:evil_lol:ja zjadłam dwa i mam już po dziurki w nosie:roll: za słodkie to jest:roll: Dam kilka komórkowych fotek:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]dziękuję EMIS :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma za co :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Klocusiowa, przyniosłam troche kalori:D [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/517615[/url][/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Alu!:loveu::loveu: Przyniosłam ci coś [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/517615[/url] ja u się już zjadłam poczusie, czestuje sie twoimi:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://chaodiv.ddl2.pl/pk/?id=50885[/url] SMACZNIUŚKICH PĄCZKÓW!:loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/124/37097fada48b31e6.jpg[/url] śliczniuchne foto:loveu::loveu:[/B] Jełopek kochany[/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Uehehe jaki czyscioszek, do dentysty nie trzeba chodzić:razz: Fana zabawka:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']racja..dobra myśl..trzeba działac :) hihi ja tam sie nie znam jak to sie załatwia ale przydałoby sie,bo tak czują sie bezkarni a interes kwitnie wrrr[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokłądnie, trza pisać do Ali i Madzialeny, może wiedzą kto tam u nich działa , moze mają namiary, jak mi ktos da to zaczne działać:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: juz sobie wyobrażam w jakich warunkach taka ilość psów jest trzymana....brak słów :shake: jeszcze jakie wymyślne mieszanki...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]I to jeszcze za ile kasy:crazyeye: Wiesz co ja mysle ze trzeba na nich napuścić toz:evil_lol:pseudohodowle trza likwidować![/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']cos mi sie wydaje ze nikt nie chce suzi!! i jeszcze mały apelik poza tematem watku: może ktoś z was ma jeszcze kawałek wolnej przestrzeni w domu i zabrałby szczeniorka na DT? w schronie w Tomaszowie Maz. jest 6 szczeniaków, z czego dwa są bardzo zarobaczone, a dwa mają nużycę. One wszystkie przebywają razem i zarażają się od siebie. Niektóre są bardzo słabe i apatyczne. Ona długo nie pożyją, jeśli im nie pomożemy. Prooooszę... roześlijcie to do ludzi z dogo. Może ktoś się zlituje. Tu jest wątek schronu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9386105#post9386105"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...05#post9386105[/URL] szczeniaki są na dole strony.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widzialam juz te szczeniaki, my z mama myslimy nad wzieciem jednego na DT. Wznowiłam dla Suzi ogłoszenia na suwalki.info , bialystokonline.pl i kupsprzedaj[/B][/COLOR]
-
[quote name='alcha']Witaj Emi, dzięki, że zawitałaś tutaj :multi: Emi ma bardzo dobrą rękę do domków, a na wątkach założonych przez nią,cały czas ruch, aż miło :-) Ostatnio wyadopotowała Nestorka, no i mojej Mani i Morce również założyła wątek, bo ja w tym to analfabetyzm totalny :shake: Obie sunie mają już domki w Niemczech :-)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zrobiłam chłopaczkowi ogłoszenie na suwalki.info i na bialystokonline.pl, poczekamy moze sie uda.... zrobie mu jeszcze na kupsrzedaj jak nie ma:shake: [/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Śliczny Vegulec, i pozowany i nie pozowany ;) :loveu: [URL]http://img233.imageshack.us/img233/1551/clipboard10ft4.jpg[/URL] i nawet z jęzorkiem jest :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihihi, z jezorkiem obowiązkowo:evil_lol: Agako pikny bannerek!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']witanko :) Vegulec jaki zabawkowicz ;) widze ze u was pikna pogodynka,u nas jest jedna wielka chlapa i zamuła i wogule wlasnie mi sie ferie skonczyly i wpadne chyba w jakaś depresje jak juz wyobrażam sobie ile uczenia mnie czego ułeee ... Pozdróffki ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko Kate!:multi: U mnie jeszcze tydzień ferii!!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostra na tym zdjęciu Vega wygląda jak malutki, głupiutki szczeniorek [URL]http://img233.imageshack.us/img233/1551/clipboard10ft4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha bo ona cały czas jest i będzie taki głuptas:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images31.fotosik.pl/119/94cc9a0c76a1981c.jpg[/url] Mmmmmm pięknośćiowa fotka:loveu: Uśmiechniety pysio:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Alu to trzeba zrobić:razz: Witanko!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]zależy jeszcze jakie i z kim...[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No u mnie była ympra urodzinkowa, były drinki i pycha ciacho:cool3: A z kiM? Z Alą, z Klocusiowa, z Agatką i cała śmietanką towarzyską:razz: Nie lubiasz takich imprez?:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/652/clipboard07wy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7015/clipboard08rm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2320/clipboard09yv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1551/clipboard10ft4.jpg[/IMG][/URL] i na koniec widoczek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7787/sl270886tr9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]No to troszke bezludnych fotków: troche pozowane:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9291/clipboard02mr9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7792/clipboard01er2.jpg[/IMG][/URL] I nie pozowane: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5360/clipboard03hi4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8782/clipboard05di7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5919/clipboard06aw1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]