-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć KOchanie:loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/2/54.gif[/IMG] przyniosłam hurtem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_20.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Madziu tego mi było trza:lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahhahahhahahah... EMI ( I EM AJ :razz:) normalnie cie kochom :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jo ciebie tyż:loveu: A co miałam zrobić? powiedzieć: Jasne, prosze wchodzic, ja Pana tak kocham ze ło matko, i łapówke pan dostanie i wogóle i woda swięcona gotowa.... No coment:diabloti: Normalnie tak kocham księdzÓw że Ide w niedziele do kościoła:diabloti:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]belzebubie TY[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-299.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ... tak nie wolno[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-460.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wolno, ja tego księdza sie znosiłam od momentu mojej komuni , bo musiałam mu kwiaty dawac i mi na sukienke stanął i porwał:angryy: To mu grzecznie powiedziałam i pokazałam jak go nie znosze:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][SIZE=2]cze Emi... widzem że wstałaś to se wdepłam powiedzieć [/SIZE] dziieeeeńńń [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]doooooo [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [RIGHT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]bryyyyy [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/RIGHT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-635.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Madzia... GooOOoooD [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B]MOOooOOR [/B][/COLOR][/CENTER] [RIGHT][COLOR=DarkOrange][B]NIiiIIiNnG [/B][/COLOR][LEFT][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7752/19sk2.gif[/IMG][/URL] [/LEFT] [/RIGHT]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi siostrzyczko...jestem :multi::multi: :loveu: czy mogę mieć małą prośbę?? bardzo chciałabym zdjęcia Paco i Vegi a najlepiej ich razem :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taa jasne, jak je zrobie to dostaniesz sis:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Mamuniu!:loveu::loveu::multi: Ah ten weeken, niby spałam do 10 ale poszłam spać o 2 w nocy:evil_lol: czy moge prosic o małą czarna ze smietanką? [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: dobre z ciebie dziecię... bedą z ciebie ludzie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak wiem po Tobie to mam:diabloti::loveu::loveu: A co do wizyt duszpasterskich.. w tamtym roku mama nie zdążyła wrócić z pracy a sama księdza przyjmowac nie bede i ksiądz przychodzi i pyta czy przyjmujemy wizyte a ja : -NIE!- i jeb drzwiami:evil_lol: Od tamtego momentu nasz proboszcz bardzo mnie lowa:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']Emi jak zwykle taka tajemnicza,narobi nam ochoty i czekajcie sobie do wiosny to wam powiem buhaha :) I jak tego ślicznego,niewinnego aniołka_vegulca mozesz podejrzewac o warczenie ?? Emi,nieładnie,napewno to nie ona...;) Pozdroffki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEj Kasiu!:multi: A co, bedziecie czekać i uż:diabloti: Jak nie ona kiedy ona, widziałam i słyszałam:placz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Widziałam Janiolak bez aureolki :grins: a gość to ja chyba wiem kto :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]no to powiadaj czegoż sie domyśliłaś:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Słoneczko :loveu: no ja też mam na myśli takie serio warczenie, nie w zabawie.. np. jak próbuje paskudzie umyć pychol (nienawidzi tego strasznie) to szczerzy na mnie zęby :roll: pierwszy raz sie wystraszyłam, teraz już jestem twarda i to olewam :diabloti: najwyżej mnie zje :evil_lol: Fotki dawaj! :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tzn nie przestraszyłam sie jej aż tak bardzo bo potrafi na mnie warczec jak jej pazury sie obcina i naprawde tak mocno warczy, ale teraz kły pokazała no jak wściekła bestia. A oto mój Aniołek:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7741/clipboard01el7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7457/clipboard02xv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9333/clipboard01auo1.jpg[/IMG][/URL] ps. W tym tygodniu co teraz bedzie bedziem mieć gościa:razz: Dowieta sie później:cool3: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']cześć Emi :loveu: przeczytałam elaborat :lol: moja paskuda też czasem na mnie warczy ale ja sie nie boje ale pierwszy raz też sie przestraszyłam :lol: fajne przygody miałaś :evil_lol: mnie też czeka wyczesanie paskudy, a ona strasznie sie wierci i chce sie bawić szczotką lowju kochanie :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kochanie:loveu: No po o go pisałam zebyśta go czytały:razz: Ale ona tak ze złosci na mnie warkneła, bo jak warczy dla zabawy to ja wiem a teraz tak jakby mnie zjeśc chciała:-( Lowju Tu:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]No siostra...to może pomożesz mi tak ładnie wypucować Salsę jak wypucowałaś Vegę? ;) Salsa w życiu nie dałaby sobie umyć zębów i uszu...bałabym się że zrobie jej krzywdę...bo ona każde dotknięcie traktuje jako zaczepkę do zabawy i od razu się wierzga jak koń :evil_lol: czasem jej nie dotykam żeby jej nie uruchamiać bo potem spokoju nie chce mi dać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej siorka!:multi: No jasne że pomoge ( jak zafundujesz mi podróż do Ciebie:evil_lol:)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witam się porannie :multi: kurcze coraz ciężej obskoczyć wsie blogaski :razz: Cieszkam ze z Nestorkiem coraz lepiej ;)i że ocenki poprawione :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witamy popołudniowo!:multi: Wiem, ja czasami tylko lookam na fotki i nie pisze ale odwiedzam wsich[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']hej Emi ciesze sie ze wszystko jest juz tak jak powinno z psiulkiem i ocenkami :loveu:pozdrawiam i miłego dzionka życze :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEj Justynko!:loveu:Tobie tez miłego dnia!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... widziałam zdjęcia, nie czytałam... mam czego żałować?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej hej!:multi: Żałuj:razz: [/B][/COLOR] [quote name='natija']zgadzam sie Alicje zeby wszystkie znajome galeryjki obskoczyc to wiele czasu ,a juz nie mowie o przeczytaniu wszystkich dokladnie.... witamy sie poludniowa pora:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witamy Cie u nas!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Witanko ja to tylko do Emi zagladam i na wątki moich psów ze schrona co by tam u nich nie przycichło i na małe gadu-gadu na innych wątkach wchodze hiehie Emi gdzie ty sie podziewasz ?? pewnie w szkółce mile spędzasz czas ja juz przylazłam niedawno i planuje ruszyc na impreze jakąs,w koncu karnawał chyba jest,z tego co mi świata w głowie ...ehh wiec ruszajcie w discko lepiej [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oooo czuje sie taka... wyróżniona:oops: Ja tez bym gdzies poszła ale musze sie uczyć:placz: Emoty ciach.... [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Klocusiowa:razz: Napewno spodoba ci sie nr zadania jakie mamy zrobić z fizy:evil_lol: strona [SIZE=5][COLOR=RoyalBlue]69[/COLOR][/SIZE], zadanie [SIZE=6][COLOR=Red]6.66[/COLOR][/SIZE]:diabloti: A wczoraj policzyłam pięcio i jedno groszówki i wyszło mi [SIZE=6][COLOR=Red]6,66zł[/COLOR]:diabloti:[/SIZE] AUTENTYCZNIE, zeby nei było że zmyslam:evil_lol: [/B][/COLOR] -
[quote name='agaciaaa'] Cześć Emi :loveu: co za pytanie :shake: zwątpiłaś w me uczucia?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak troszke zwątpiłam ale juz nei mam wątpliwości:lol: Kochanie:loveu: AaaAaa zawinięty Fafel:loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/131/3663248125c6392e.jpg[/url][/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Kurcze to pewnie nie chcieli go zauważyć :angryy: mam nadzieje ze u Was wsio oki :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U nas ogółem wporządku, Nestorek powoli wraca do zdrówka, ja poprawiłam oceny i jest siuuper!:multi: Ide uczyc sie na chemie:roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Kochanie czy jeszcze mnie lowasz?:cool3:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Kochanie moje, gdzie sie podziewasz moja kokaino?:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Agenciarze:multi:[/B][/COLOR]
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Oluś!:multi: OMg jaki entuzjazm z mojej strony:evil_lol: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witano Basiu!:multi: Wracaj do nas!:loveu: U mnie eleborat specjalnie for U miSZCZU:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]No cześć!:multi: To dzisiaj znowu zamieniam sie w elebatora i napisze eleborat:evil_lol: Mistrzu mój - specjalnie For U:loveu: A wiec tak: Pacco to wredna maupa jest, strasznie rozrabia, gryzie wsio co mu w ząbki wpadnie, nie wiem ile wynosi łączna suma zniszczeń ale zebym sie dowiedziała złapałabym sie napewno za głowe. Pacco bedzie miał piękną klateczke taką jak Zuzanka:loveu: I ma kaganiec żeby niczego nie gryzł bo rece opadaja jak widzi sie to co on robi. Powinnam mieć niedługo nowe fotki Pakusia, jest już wieeelki!:crazyeye::multi::multi: A teraz o mojej Suczy:evil_lol: Vega wczoraj miała prańsko bo miała brudny brzusio, wiec przeszła całą serie zabiegów pielęgnacyjnych. Ja ją chciałam grzecznie na ręce wziaść i do wanny wsadzić a ta na mnei warknęła małpa paskudna:mad: I to ta ze sie pierwszy raz swojego psa przestraszyłam:-( To po dupie dostała i zwiała mi do pokoju to ja jej kaganiec na pychol i znowu do wanny, stała przez 5 minut i prawie wyskoczyła mi:mad: To musiałam na nią huknąć i sie uspokoiła. Później wyczesałam ją dokłądnie i wyszło z niej chyba z pół kilo sierści:crazyeye:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] Normalnie szok. Ale teraz ma taką faną miekką siersć[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Później było mycie ząbków - skończyła sie pasta owocowa i musiałam myc jej tą psią której nie nosi i tak mi sie wyrywała ze mało sie nie wkurzyłam, ale wkońcu sama usiadła i dała sobie paszcze wymyć:roll: Później było czyszczenie uszek - aż sie zdziwiłam jakie czyściutkie, wacik był czysty, normalnie szok;) I później były pazury - OMG najgorsza robota, najpierw jej umyłam pazurki, puźniej chciałam spiłować ( bo obciać za żadne skarby świata sobie NIE DA), i wyrwała mi sie paskuda jedna i uciekła do pokoju wiec juz jej dałam spokój. Ogółem podsumowując mamy czystą Vege:evil_lol: A tera foty: Kostkowa Vega: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7550/clipboard01re6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3071/sl272719ij4.jpg[/IMG][/URL] Ze sznurem: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8848/clipboard01ash2.jpg[/IMG][/URL] No i śpikająca:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2734/sl274710zk9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3532/sl274712cx2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]