-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]CZe dioblico:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobry Alu!:loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widzisz że Vegi?? :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B]Vedze ją tylko pożyczyłam:eviltong: To moja bluza:eviltong:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... też to chciałam powiedzieć.... i jakie czyściutkie :loveu::loveu: [COLOR=DarkOrange]bo Pacco to czyścioszek:loveu:[/COLOR] czy ten pies wogóle chodzi na spacery?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B]Chodzi:diabloti:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mówisz i masz :diabloti: [URL]http://images31.fotosik.pl/160/8549b7d89c135d15.jpg[/URL] dolna lewa szóstka do plombowania :eviltong::eviltong::evil_lol: [COLOR=DarkOrange] CZyja, Rafała czy Pacca?:evil_lol:[/COLOR] cze emi..... :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZe DiobLIco z PiekŁa rodem:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] pewno wywożą na deskorolce :roll: [COLOR=DarkOrange]Haha odkryłaś naszą tajemnice:evil_lol:[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ooooo jak miło że już to napisałaś ...też to chciałam powiedzieć....:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] :multi::multi: Siema AlA:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hmm pierwszy raz jestem na tym wątku i jestem załamana:placz: Ile tu amstaffich szczylków jest!:-( Jakaś plaga chyba:placz: Możeby dać jakiemus szczylkowi DT, jesteśmy z Suwałk. Mam suczke amstaffke, [url]www.pacco-vega.go.pl[/url] Jezeli bedzie potrzebny tymczas dla jakiegoś amstaffiego dzieciaka piszcie na PW:-([/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeść Tygrysico! Widziałam pikne wspominkowe fotki!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mati:multi::multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witajcie dziewczyny!!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] do :loveu:br:loveu:dzień:loveu: ....wieczór :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no to juz wieczór?:hmmmm: Ino ja myślałam że dopiero wczesny poranek:evil_lol: [url]http://images4.fotosik.pl/264/c28b25ddc8e8afd5.jpg[/url] AaAA mordulec atakuje:evil_lol: Jak juz wieczór to ja ide spać:razz: Branocka:loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Agenciarze, Kaj wy sie podziewacie?:razz:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Madzia !:multi: Przyszłam! Ino tylko po co?:hmmmm: Aaa już wiem!:PROXY5: Widziałam fory twojego Zuulogika:diabloti: I ptaszka:diabloti: I murdulca :diabloti:i jaszczurke:evil_lol: IDe spać:loveu: To mówiłam ja - DioBliCa:diabloti: [/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]NIE!!:placz::placz: DLaczego ona:placz::placz: Śpik skarbeczku w spokoju [*] :placz::placz: Tak mi przykro:placz::placz:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oba śliczne ale mi osobiście drugi podoba się bardziej :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieszkam że Ci sie podobają:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']nom mi tez nr 2 bardziej sie podoba,ale pierwszy tez sliczny nie wiem Emi jakbym cudem ty tak malujesz ?? jakos sobie tego wyobrazic nie moge... tez tak chce!! wrrr[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Normalnie, patrze na zdjęcie i rysuje kreseczka po kreseczce:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']oba kotki super, ja wybieram numer 1 bo przypomina mi moja kocice ktora juz jest za TM..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Współczuje z powodu kotki, i cieszkam ze rysunki sie podobają:multi:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Siemasz klocuszkowa:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]DZIEEEEŃ:buzi: [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B]DOOOOO:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/CENTER] [RIGHT][COLOR=DarkOrange][B]BRYYYYYYYYY:multi::multi:[/B][/COLOR] [/RIGHT]
- 78403 replies
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images24.fotosik.pl/166/0adeec0de87a0040.jpg[/URL] świetne :loveu: Vega the best! :loveu: Twoja bluza, Emi? ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ba.! Jasne ze moja:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images29.fotosik.pl/165/938a982997933d70.jpg[/URL] aaaaa ta Mordula zakazana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: różowe poduchy :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/158/c27dbd2ed202e500.jpg[/URL] witanko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no skoro nie chciałaś mi powiedzieć DOBRANOC ;) to ja też teraz powiem DZIEŃ DOBEREK Siostrzyczko :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] A teraz Wam sie POCHWA.le:eviltong: KOtek nr jeden: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/97bf23d093016f09.jpg[/IMG][/URL] Kotek nr DWA: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/3cc1775aa2a92e07.jpg[/IMG][/URL] Który fajniejszy?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='justysiek']Jaka Vegusia śliczna .A tak wogóle to czesc skarbus:multi:bo mnie dawno tu nie bylo.:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć skarbuś!:multi: A gdzie ty sie podziewałasś?:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszłam powiedzieć Wam dobranoc :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] A ja mówie CI siostrzyczko DZIEMDOBRY:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images24.fotosik.pl/166/cf6193cbdc8bbd17.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]pełny luzik:loveu::loveu: witaj fajny ten Paco, nie???:razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pacco taa, fajny psiak:razz::razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]haha ale fajnie tanio kupiłaś! JA tez chce zrobić taki zakup:razz: Może mnie wyreczysz??:razz: Bo jechać do białego to troche daleko:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]:multi::multi::multi:Witam WAS Emi i Lusiaczku :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red]:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Brawo brawo zgadłaś kto do Ciebie przyszedł!:multi::multi: [COLOR=Green]Buziaczki for U Alu![/COLOR] [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]MISZCZU WRACAJ!!:placz:[/B][/COLOR] -
[B][COLOR=DarkOrange]W[/COLOR][COLOR=Green]ita[/COLOR][COLOR=DarkOrange]my [/COLOR][COLOR=Green]s[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ię[/COLOR] [COLOR=Green]Al[/COLOR][COLOR=DarkOrange]u![/COLOR]:loveu:[/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko! Oglądałam Fakty w TVN, dzielny psiak!!:multi::multi: Nareszcie słychac coś dobrego o psiakach:)[/B][/COLOR]