-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Izabela124.']Oj niv wiem, czy dam radv go tego oduczyc, bo ja uwielbiam z nim spac tak na wilczej o 12, oprocz mnie bedzie kolzenka z sunivczka, mniejsza od Bobika:cool3: I moze jej 5lvtni brat, bo niv wiadomo czy bedzie mila przy kim go zostawic, a od ciebie kto przyjdzie?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja, mój boy, Vega, Kajtus i Pacco:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']hej:multi::multi: Oj to oduczenie spania na lozku to chyba jatrudniejsza rzecz na swiecie, bo przez 7lat spal. Jak mam go tego oduczyc? [COLOR=DarkOrange][B]Ja Vege oduczyłam ale na ktrótko bo zatęskniłam za tym wielkim cielskiem w łóżku:evil_lol: Poprostu jej nei wpuszczałam i prowadziłam ją na jej miejsce, ona sie kładła, tam ja głaskałam, przytulałam zeby wiedziała ze to nie za kare i tak nei nauczyła:razz:[/B][/COLOR] A zdrowko jako tako, ale na spaceros pojdziemy:multi::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Szuuper to o 12 na wilczej gorze?:cool3: Kto jeszcze idzie?? Namawiaj koleżanki i kolegów ( of corse zapsionych :razz:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]JOŁ !!! :evil_lol::evil_lol: :multi: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_9_2.gif[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]blink blink !!! ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Joł joł madafaka:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Witanko Vega juz ise szykuje na jutrzejszy spaceros?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No toz baa!:multi:I Kajutek też:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]widziałam śliczną blada twarz:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja widziałam Beatke:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza:loveu: Ja także rozmawiałam z mamą i powiedziała mi dokładnei to samo co mama zaby14. Napewno jej przejdzie i musisz robić wszystko by złagodzić jej nerwy bo jednak małe dziecko w domu i nie te siły - sporo tych nerwów zżerają, wiec oducz bobika spania na łóżku , wyprowadzaj go tylko i wyłącznie sama, przyłóż sie do nauki a twoja mama zobaczy ze sie bardzo starasz zeby Bobika zatrzymać. Jak Olcia troszke podrośnie to wszystko wróci do normy - tak powiedziała moja mama , a teraz postaraj się nie denerwować mamy:) Nie kłuć się, sprzataj po bobiku itp:razz: 3mam mocniutko kciukale:loveu: ps. Jak twoje zdrówko i co ze spacerkiem?[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Widziałam filmik, jest zajefany!:multi: Ale mam dzisiaj wene do rysowania bulków:P Chyba wreszcie wezme sie za narysowanie Bułeczersa:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images25.fotosik.pl/168/fbf9d575b00d71cc.jpg[/url] a cio ona tak sie skrada?:loveu: Witanko kochanie!:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Siemanko Madziu:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Wszystkiego dobrego dla Pana C.:loveu: Cześć Alu!:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:siedmioro nieszczęścia czyli jak nasze jełopki :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/167/dbead8c9ae570f49.jpg[/URL] Witaneczko WAM :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi: Dzisiaj dam fotki spacerkowe sprzed kilku dni:razz:[/B][/COLOR]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tak, bannerki są praktycznie cały czas. Dziewczyny a jak ktos jedzie pod namiot to tez musi zaliczke wpłacić?? -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Alu!:loveu: Widziałam fotki...............:razz: Nie ma to jak talent kulinarny:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]DzieńDoberek MadziU z PaWciEm i KloCUUUsiem:loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Madzia!:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6008/invisionboardfrance403pa5.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2105/yeaahzh6.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:diabloti:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]ANAAAARCHIAAAAAA:diabloti:[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2105/yeaahzh6.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[COLOR=DarkOrange][B]Ja chyba jednak nie pojade, mama mówi ze za daleko i takie tam...:roll:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]BErek Alu!:hand:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
emdziolek replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko! jEstem tutaj pierwszy raz ale zapewniam ze nie ostatni:evil_lol: Ślicznego masz psiołka:loveu: Pozdrowionka i zapraszamy do nas![/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza:multi::multi: Ale Bobiś ma śliczny kubraczek:loveu::loveu: Sliczne fotki!:) Wracaj do zdrówka:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]łłłeee tamte już widziałam[/B][/COLOR] [U][URL]http://images24.fotosik.pl/170/be5107138d4d4db8.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]a tego jeszcze nie:razz::diabloti::diabloti: jak mi sie podobają ASTY z bladymi twarzami:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo blade twarze soM fane:loveu: Cześć Bea:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]strasznie podoba mi się ten nakrapiany nochal Pacco :) :loveu::loveu: moja Salsucha ma jedynie kilka białych włosków na pychu :roll: a mogłaby mieć ładne znaczenie między okami :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi to jej namaluj białą farbą:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']jakie 200zł na szelki? szele MAGa [jedne z najlepszych jakie sa] mozna kupic za ok. 100zł w Czechach [czesto z bullowatych for jezdza ludzie], z reszta podobnie jest z HOFERO, albo na allegro zamowic od happy husky ktora szyje na wzor MAGów.. nie polecam treningow w zwyklych szelach, te sza z szerokich pasow, podszyte polarem zey pies sie nie poobcieral, sa odpowiednio wyprofilowane tak zeby zminimalizowac ryzyko kontuzji..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No właśnie na allegro widziałam szelki po 170zł, 180zł:shake: Strasznie drogie, najtańsze jakie znalazłam kosztowaly chyba 130zł:roll: Może zamówimy jakieś od happy husky:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Witanko Nie wiem co bedzie ze spacerkiem, bo troche sie rozchorowalam, ale mam nadzieje, ze odbedzie sie, jakby co to troche go przesuniemy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza, życzymy zdrówka i odzywaj się:)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa ile fotek z psami!!:multi::multi: Fanie że Ozzy lubia inne piesy:multi::multi::loveu::loveu: To jest dobre! [url]http://images1.fotosik.pl/106/e568c1e0730c3564.jpg[/url] :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='kate89']Haha ale Pacco minki strzela śmiechowe :) te jest fajne [URL]http://images32.fotosik.pl/165/5fd1b453989f6a17.jpg[/URL] wygląda,jak mały śpioszek-muminek hihi xD a na następnym ma uchole jak nietoperek ;) a czy bedziecie Pacca trenowac na jakies wiszenie na oponach,albo ich ciąganie na szelkach ?? bo by mu sie przydało,ładniejszą by miał sylwetke i mięśnie. Tylko nie wiem czy on jeszcze za młody nie jest hmmm[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie , nie jest za młody, mógłby ciągać jedna narazie oponke, za miesiąc dwie ale szelki do WP sa cholernie drogie:shake: My dla Vegi chyba sami bedziemy szyć bo nie opłaca sie wydawać 200zł na szelki:roll: A jak bedzie z pacco o nie wiem chyba bedzie miał szelki z obciążeniem:) [/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:ten nochalek [URL]http://images24.fotosik.pl/170/2d52722bbd76e12f.jpg[/URL] Pacco jest imponujący :loveu::loveu: Emi u mnie masz kilka fotek....bo więcej mi się wklejać nie chciało ....Ozzulka z innymi psiakami :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa już lece nie moge tego przegapić:multi::evil_lol:[/B][/COLOR]