Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Paco długi ozor i Vega blokers :) :loveu::loveu: para idealna ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ba, oni zawsze tworzą duet idealny:multi: Ide w kimo, buska Babi!:loveu::loveu: ps. Sprzedałam rysunek za 50 zł na rzecz ratowania kotka Tycinka:cool3: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj EMI :loveu::multi::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:dziś same ;)piękne foty :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zauważyłam:evil_lol::razz::razz::razz:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Pisałam to juz u klockowej ale.. [url]http://images29.fotosik.pl/165/d0c42b65c7b64d95.jpg[/url] To jest piękne foto!!:multi: Siema Alu!:loveu:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B][URL]http://images29.fotosik.pl/165/d0c42b65c7b64d95.jpg[/URL] Łaaa jakie piękne foto:multi::multi::loveu::loveu: Witanko Madziu!:lol:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Jedno zdjęcia Vegi: JOł JOŁ MAdaFaKa:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/4831d646582eefdc.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  6. [quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green][B]Huh. śliczny :)[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziEmkUje KOffanie [FONT=Georgia]:loveu:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]siostra super rysunek :) cześć :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko i dzięki:lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://images23.fotosik.pl/165/f29b1a1c2ddb928a.jpg[/URL] o maj gat!!! :crazyeye: :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Gdzie ten gat?:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='kate89']ale piękny rysuneczek....ty masz Emi naprawde talenta wielkiego tez bym chciała tak ładnie rysunkowac :) zobaczcie jak dopracowane szczegółowo jest kocura ślipie ...cudo[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aj tam:P nie az taki pięny, zresztą zrypnęłam go:placz:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]allllllllleeeeeeeeeee gaaaaaaaafaaaaaaaaaaaa:oops: [/B][/COLOR][CENTER][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]WsZysTieKieGO doBRego! 100 lat! SpełNienIa MarzeŃ! UśmIEchu Na TWarzY gRzEczNYch PsiakÓw I duŻo Kasy I wSzytKIego Co soBie zYczysz:loveu:[/B][/COLOR] [/SIZE][/CENTER]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Tak wyglądał jakieś 30 minut temu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/f29b1a1c2ddb928a.jpg[/IMG][/URL] a reszte pokaze Wam jutro:evil_lol: Baj baj, do jutra!:multi:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Babi, pokaże wam jeszcze swój nie skończony rysunek:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/9b636bd5f1c9d766.jpg[/IMG][/URL] tak wyglądał jakieś 2 godizny temu, teraz jest już prawie skończony i ma siedzącego motylka na nosku:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='agaciaaa']Cześć Kochanie :loveu: super stronka! :) :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki skarbeczku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green][B]Hah.. Śliczna Stronka :D[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo Vega i Pacco na niej:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PU!!! [IMG]http://pic4ever.com/images/out.gif[/IMG] przyszłam podpisac liste obecności ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zanotowałam:evil_lol: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Buu Alu czy ja moge do Ciebie przyjechac, pocieszyć sie ciepełkiem? U nas cały dzień leje, do tego wietrzystko straszne i temperatura 3*C:placz::placz:[/B] [B]Aaa Zimno[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:placz:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to ty.... myślałam że ona se zrobiła :evil_lol::evil_lol: super duper stronken!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzienken:loveu: Moze ty chcesz podobnom stronken?:razz:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images25.fotosik.pl/163/085088f5662e3f6a.jpg[/url] Łaaa ile ona ma obróżek:multi::evil_lol: Vega ma tylko 4:eviltong:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... se Vega stronke machła :razz::razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha, ni Vega tylko ja jej machnełam:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Witaj kochanie:loveu::loveu: Widziałam prezencik Sarci:loveu: Zapraszamy Cię na naszą nową stronke: [url]www.pacco-vega.go.pl[/url][/B][/COLOR]
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze emi... super że jesteś i że ogjądłaś moje[SIZE=5] [SIZE=6]FOTY NA WSTECZU [/SIZE][/SIZE]. [SIZE=4]którymi nie ma sie co chwalić [/SIZE]:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to ni ma, tam są fajnościowe zdjecia:evil_lol: Ja tez Ci sie czymś POCHWA.le:eviltong: [url]www.pacco-vega.go.pl[/url][/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no u nas naprawdę fajnie ...w cieniu 12 stopni :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]AaaA u nas w cieniu -1:placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Narazie nie ...ale czy jeśli będę chciała kiedyś to będę mogła ślicznie się uśmiechnąć i poprosić :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Of corse, zawsze do Twoich usług:loveu:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] heyka EMI :multi::multi::multi: naprawdę od wczoraj mamy cudną pogodę :loveu::loveu:...słoneczko ...tylko troszkę wiatr przeszkadza :cool1: No stronka :cool2: gratuluję pomyślunku ...jest świetna :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Buu, a czemu u mnei nie może być ciepło?:placz::placz: Dziemkuje, chcesz taką dla Ozzyego? Moge Tobie zrobić jakomś fajnom:razz:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:widziałam ....jest :cool2: dobereczek :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek Alu!:multi:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]CZe Madziu!:multi: Wdziałam fotki!:multi: [url]http://images34.fotosik.pl/156/ecff206e7edc8b50.jpg[/url] :loveu: Jestem z Ciebie dumna, ta fotka wyszła ci the best!:multi: [url]http://images33.fotosik.pl/156/e086d3a08e80c943.jpg[/url] Uchale:loveu::loveu:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Nietoperzyk[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/156/6d1580db3c34a562.jpg[/url] Lece bo chce:evil_lol:[/B] [/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobry Ciociu Alu!:multi::multi: U Ciebie za oknem wiosenka, u nas obrzydliwa pogoda:roll: Wiesz, co? pokaze Ci cos: [url]www.pacco-vega.go.pl[/url] Jeszcze nie dokończone, jeszcze dorobie dwa działy, troche podpicuje grafike, zrobie przyciski "wstecz" i takie tam pierdoły:) A teraz spadam do szkoły:) papaa:loveu:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Babi, patrzcie co zrobiłam:D [url]http://www.pacco-vega.go.pl/[/url] jeszcze nie skończone ale dopracuje ją jutro:cool3: A teraz ide spać:) papa , do jutra![/B][/COLOR]
  23. [quote name='LeCoyotte']emdziolek fajna sesje mialas ;) ostatnia sposrod tych trzech poprzednio najlepiej wyszla:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak sobie sie wygłupiałam, przymierzając studniówkowe sukienki moich sióstr:eviltong: Dzięki:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Mysia_']mmm... ale laska :cool3: Znów kiecka :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo ja lubiam takie kiecki:cool3: Dzieki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']no-niezla z Ciebie laska :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo to ja:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  24. [B]To ja dam jeszcze jedno, nie śmiejta sie tylko:oops:[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/163/34498a20331c8c64.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...