-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]WitanKo Madziu!:multi:[/B][/COLOR] -
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/153/8b031a7aa92473af.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: Dobranoc :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziendobry:hand: [/B][/COLOR] [quote name='kate89']cuż za pikne zdjecia Vegulca :) przyszłam sie przywitać,co by o mnie sluch nie zaginął, i spadam do schrona do moich piesków ulubieńców :) do zobaczonka potem ;)[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Cześć Kasiu!:multi: Nie bój sie, o Tobie słuch nie zaginie:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie na dobranoc tylko na dobry sobotni dzień :eviltong::eviltong::multi::multi: cześć siostra :) :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Sis!:multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][U][URL]http://img166.imageshack.us/img166/6851/clipboard22nt7.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]ale łozur:crazyeye::crazyeye::crazyeye: witanko[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dłuuuuuuugaśny:cool3: Siemasz Beatko:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Macie kilak na dobranoc:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/163/52126fc27dfd7307.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/e70586f4d79a7828.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/163/9ad21977918f3962.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/8b031a7aa92473af.jpg[/IMG][/URL] BRANOC:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='betty_labrador']no ladna dzieczyna zawsze ladnie wyjdzie na zdjeciach :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wcale nei jestem taka znów ładna:oops:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć siostrzyczko :multi::multi::multi::loveu: widziałam dwie foteczki i tylko mi smaka narobiłaś na więcej :eviltong::eviltong::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak masz apetyt to prosze bardzo, zaraz dam kilka:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://images31.fotosik.pl/152/458e31da7455a321.jpg[/URL] smutna ale śliczna ;) :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem , bo to moja Vegusia:loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:multi:[COLOR=DarkOrange][B]100 lat, 100 lat niech Basia żyje nam!!:multi: I jeszce jeden i jeszcze raz, 100 lat 100 lat niech żyje nam!:drink1: Niechaj gwiazdka pomyslności nigdy nei zagaśnie!:iloveyou: :Rose::BIG:WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO MISZCZUNIU!:BIG::Rose:[/B][/COLOR] -
[quote name='Dzaga'][CENTER][I][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Emdzolek [?] bardzo ładnie. :cool3: [/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziEki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']fajne fotki emdziolek :loveu: najlepsiejsza to 3 :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hih dzięki Betty:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]WitanKo AlCIu!:multi::multi: Ja już ak wpadłam powidzieć dobranoc, ino mi sie nie chce isć spać:eviltong: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]SARCIU ŻYJ NAM DŁUGO!!:multi: :new-bday::BIG::BIG::new-bday:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]SiemAnko KlocKowa , SuperOwa, Odjazdowa, Nowa ,mowa,krowa, yyyyyyyy:hmmmm:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]SIema:evil_lol:[/COLOR][/B]:bigok: -
[COLOR=DarkOrange][B]No to troszkę mnie:eviltong:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/153/6285501ea330480a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/163/bde0cc84b1b0bc53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/163/fe714c4f92f46123.jpg[/IMG][/URL]
-
Amstaff Fobos szuka domu. 2-gi rok w hotelu.
emdziolek replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Czau - zero! Wiek - pi razy oko 6-7 lat Stosunek do psów i ludzi: " Jest to amstaff. Z pewnoscią nie pierwszej młodości - 7 lat ma minimum. Do psów jest agresywny. Tzn. spacer z nim przy psach nie był problemem. Ale jak podeszła suczka to niestety okazał jej agresję. Pies ma na sobie 3 rany - nic więcej. Nic głebokiego. Wygląda jak potyczka z jakimś psem. Z pewnością nie brał udziału w walkach. Pies raczej był podwórkowy - ma gruby podszerstek, jest zaniedbany w kondycji sierści. Jest gruby. Nie ma tatuażu ani chipa. Ma czas do piątku... Nie jest to typ wylewnego psa... Olał nas z góry na dół. Nie merdnął ani razu ogonem. Ani razu nie zaregował na ćwierkanie ani na zadne słowo. Zarazem sprawdzaliśmy słuch i słychy. Niekoniecznie mu pasuje by go głaskać ale nie wystartował we mnie. Po prostu się spina (możliwe, że z bólu). Wygląda na psa który nie był rozpieszczany tylko mieszkał sobie gdzieś na ogrodzie. Nie szuka kontaktu z człowiekiem, wręcz go nie chce co jasno okazuje swoją postawą..."[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Sorki ze tak poszłam na łatwiznę ale nie miałam czasu zeby wszystko prześledzić:oops: Kurcze.... ze on jest taki agresywny..... Ja mam suczke własnie, myslelismy nad daniem mu DT ale skoro jest agresywny...:shake:[/B][/COLOR] -
Amstaff Fobos szuka domu. 2-gi rok w hotelu.
emdziolek replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny w jakim wieku jest psiak i ile macie czasu żeby znaleźc mu DT? jaki jest w stosunku do innych psów? -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:Vega nie smutkuj ...cioteczka koffa :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/152/458e31da7455a321.jpg[/URL] berek :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Berek Alu!:multi::multi: Na wsteczku jest mój nowy nie skończony rysunek:evil_lol: Ide właśnie go KOŃczyć:evil_lol: Muuuach Babi!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Ok kochanie :loveu: Dobranoc :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdobry:loveu: Dwie fotki z komórki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/153/36190e267ba36272.jpg[/IMG][/URL] smutna Vega: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/152/458e31da7455a321.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images30.fotosik.pl/163/4657c9ed8c0aeca1.jpg[/url] przeciąganko:loveu: Bry dzionek Alu!:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]bry:hand: 10 10 10:diabloti: [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Dogobranoc Madziu!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Alu, wpadłam powiedziec Branoc:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='agaciaaa']Piękny kunik :loveu::loveu: a o moim zamówieniu już zapomniałaś? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nei zapomniałam kochanie, tak samo jak nie zapomniałam ze mam dla Marty bułczersa narysować, ale czekam na pastele odpowiednich kolorów i wtedy napewno wam coś nabazgram:cool3::cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']jak mi naprawia w naprawie aparat to moze im jakos foty zrobie hehe a jak nie to zrobie jakies byle jakie telefonem:cool3: Puki co zrobiło sie późno,wiec ide sie pouczyc i zaraz spać wiec miłego wieczorka i dobranocka;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Miłej nauki i kolorowych snów Kasiu:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']Ty to Emi wiesz co zrobic zeby nam gały wyszły z orbit...sliczny rysuneczek... ja swego czasu,dawno dawno temu malowałam farbkami olejnymi,obrazy posługując sie plamą :) bo moj tatuś mnie nauczył bo sam piękne obrazy malował kiedyś,nawet w domu na ścianie wisi jeden obraz przedstawiający okręt na morzu w czasie sztormu, na drugim jest gorski krajobraz a trzecie to takie tam mazgi pazgi hehe[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aj tam daj spokój nie jest aż taki cudowny, ale nie najgorszy;) Ja bym chciała oblukać te obrazy:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images23.fotosik.pl/162/2306b6f4bd38cab3.jpg[/url] aaa nietoperz!:loveu: Cześć kochanie!:loveu:[/B][/COLOR]