-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Medorowa']d o b e r e k :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siema Madzia[FONT=Arial]:grins: byłam u Ciebie ale busy mi jeździły i nie mogłom nic napisać:shake: Widziałam u Cię zdjęcia, komu zawaliłaś?:razz:[/FONT] [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bry :grins: ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siem Ziom.! yo yo madafaka!:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']czesc:multi: no u siebie mam zdjecia:evil_lol::eviltong::p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść!:multi: Taak, byłam widziałam ale nie mogłam napisac, busy mi jeździły, się wkurzyłam i poszłam spać, zaraz wpadne do CIę:lol: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:siem nie gniewam suoneczko :loveu::loveu:...ale miałaś iść spac.... a ty mnie blyskasz na GG :razz::razz:...powiem NASZEJ Madzi ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Plasam ze błyskam, już nie bede, ide w kimo:loveu: Jak grzeczne dziecko, ino nie mów dla Madzi żem jeszcze nie w łóżku:placz: KCM:loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] o moja koffana wcale nie na Ciebie ino na Madzię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:alo to tak z mniłości :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Fajna mi miłość z takimi PAŁAMI:roflt:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no masz... wszystkie dzieci nasze som...emi, Klockowa... i inny ziom :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara::helo::ylsuper: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ic spac... bo rano do budy :turn-l::turn-l:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wyśmiefaj sie ze mnie:placz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o masz .........Krosiowa Tła ....:mad:...tyś Mła .....bo Cię Krosiowa podprowadzi :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty do mnie z kijOszkiem?:crazyeye:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/2008_zuza_0365.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Sie ugryzła sie:evil_lol: Witanko!:multi: Wpadłam, fotki widzialam i sie zmywam sie umywać i spać:evil_lol: TO mówiłam ja- Twój Uczeń:grins:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bijcie sie bijcie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/3384.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/girl_sigh.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja sie nei zamierzam z nikim bić:razz:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... byłam tera u Cia i czytałam żeś wyuczona na amen... ino sie nie ujawniłam u cia :roll: bbboooo ta fota na mniejszym juz banerku mamci Vegi wtulonej w Pakusia mnie rozczuliła :loveu::loveu::loveu: [COLOR=DarkOrange]Wiem, wszystkich ta fota rozczula:evil_lol:[/COLOR] zapraszam zaś... i też SIE koffom :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CO za skromność:diabloti: Teraz wiem skąd i u mnie ona się wzieła:diabloti: AVE MY:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] o jak siem Klockowa rządzi to ja tysz napisze że ona Mla a nie tła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]<foch> może i Tła ale i Mła, i ICH też:evil_lol: Madzia jest NASZA!:multi:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze jadoWITA(m):razz: Klocusiowa Madziu mła:loveu: Wpadłam Ci powiedzieć że żyje ino zmęczona jestem nauką, i jeszcze Ci powiem że kochom CIę jak diobli i że wpadne tu jutro:evil_lol: Ave JA:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Widziałam duży kinol Sarci!:multi: Dobranoc kochanie:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pienkny, pienkny i jaki.... [COLOR=Cyan]za[/COLOR] duży :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje:loveu: juz zmniejszony:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:młoda ...a co to ignora dostałam :cool1:....a BIG banera widziałam[/B][/COLOR][/FONT] :grins:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Praszam Alu, nie gniewaj:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu: Piękny bannerek, ale aż sie prosi o bana(na) :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć słońce moje:loveu: Banana to ja bym chętnie zjadła:diabloti:ale banów nie lubiam:shake:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Czesc skarbus:loveu: tak jak chcialas mam dla ciebie kilka fotek:evil_lol:buziaki .Ale masz piekne te zdjecia , normalnie bardzo mi sie podoba ta rasa ale chyba nigdy nie bede miala takiego:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Skarbus, a gdzie masz te foteczki?? U siebie w galeryjce?:lol: Koondelki i tak wymiatają:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']wpadlam sie przywitac z mordercami:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ze mną nie??:placz:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']witanko :) czekam na nowe fotencje[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko! Fotki będa jutro, dzisiaj cały dzionek uUuczyłam się do sprawdzianu:roll:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra i nie tylko siostra bo się tutaj grono prowadzących powiększyło ;) :multi: miziaki dla czworonogów :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze siorka!:multi::multi: Jestem zmęczona i ide spać. Do jutra Babi![/B][/COLOR]:grins:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Alu!:multi: Przyleciałam późną porą, zameldować że żyje, cały dzionek się uczyłam:roll: Buśka:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jasny gwincie ale zajebiaszcze towarzycho psiowe... a Pacco jaki wielki już :crazyeye::crazyeye: i nie ma bata że one nie maja wspólnych pzodków/ genów... :hmmmm: [URL]http://images29.fotosik.pl/159/d6e502d25dfc1bd3.jpg[/URL] toz gdyby nie widoczna różnica w podwoziu- zasanawiałabym sie kiery to Pako a która Vega :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj Wątpie zeby mieli wspólnych przedków, poprostu taki podobny, dużo jest psów podobnych do Vegi, a Vega sie wzieła aż z pod Łodzi :lol:[/B][/COLOR] [quote name='Ania-shira']Witam po długiej mojej nie obecności Vege i Pacca ale przystojniak z niego. Fotki sa super :loveu::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ANIA!!:crazyeye: Własnym oczom nie wierze:crazyeye: Gdzieś ty sie podziewała?:crazyeye: WRÓCIŁAŚ!:multi::multi: Patrzta na mój banneros, pikny no nie:loveu: Ide spać:) paa:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://img249.imageshack.us/img249/9839/obraz001xs0.jpg[/url] uuuśmiech:loveu: Witanko Beatko!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Buahahahahaha :roflt:wybacz kochanie ale nei mogłam sie powstrzymać i napadł mnie atak śmiechu:roflt: JAkie minki!!:roflt: [url]http://images34.fotosik.pl/144/74fc4bdd48bfa766.jpg[/url] ta jest powalająca:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Alu Lalu:evil_lol: Jak u Ciebie z pogodą? Nas zasypało po kolana sniegiem:placz::placz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Marta:multi: Wpadłam sie zawitnąć!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']widze ze Emi pomalu wkręca tu cala rodzinke i przyszla rodzinke ;) hehe ale z was śpiochy,juz południe a tu nikt jeszcze od rana nie zagladnął ja po wczorajszym lataniu z psami w schronie po zaspach do reszty sie rozchorowalam i jak dobrze pojdzie jutrzejsze pojscie do sQl bede miec z glowy :) hihi a jak sie maja Emi twoje szkolne sprawy ?? znając ciebie z pewnością wyborowo hehe Pozdróffki :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No a jak:evil_lol: Ja zarażam wszystkich po kolei dogomanią:evil_lol: Oj Kasiu zdrowiej nam szybciutko:calus::loveu::loveu: A w Szkole wyśmienicie! W ciagu 3 dni nałapałam suuper ocenek:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Witam Wszystkich :multi::loveu: [/COLOR][/B][/FONT][FONT=Georgia][B]MaStaCh_ [COLOR=Olive]świetnie że tutaj dołączyłeś[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive] :) w końcu będzie dużo zdjęć Paco i Paco z Vegą :loveu::loveu: ahhh :) [URL]http://images28.fotosik.pl/160/19914386a81f6b58.jpg[/URL] strach wchodzić w drogę takiej grupce :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/FONT][COLOR=DarkOrange][B][/quote] Witanko kochana siostrzyczko:loveu::loveu::loveu: Jak szliśmy to co chwile któryś psiak na mnie wpadał:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]AaA hurra widziałam biegusiowe pieski!!:multi::multi: Witanko!:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Halo Halo Madziu gdzie się podziewasz?:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]WitaNKo Alutka!!:multi:[/B][B]:multi: U nas Galeryjka przeszła transformacje, teraz to galeria dwóch piesów i przyjaciół:evil_lol: A dasz mi foto jełopka, chciałabym popaszczeć:loveu::loveu: ps. Zasypało nas śniegiem:placz: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]KOlejna porcja: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/500cba3d6cf62b48.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6750/clipboard07sq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/160/83abc008b1c9f790.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7226/clipboard10ck7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1476/clipboard11ti1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/19914386a81f6b58.jpg[/IMG][/URL] No to wsio:)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]AaaAa Suuper Skarbie ze wreszcie tu sie odezwałeś!:multi: Od dziś jest to galeryjka naszych mordulców:loveu::loveu: Kilka fotek ze spacerku VEga&Pacco&Argo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/d7858609c26aef79.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4918/clipboard02nc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/d6e502d25dfc1bd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8824/clipboard04qs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4854/clipboard06ai5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]