-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Się nie znasz i BASTA! JA na tym portalu spiewam najpiekniej - JA! JA! JA! :B-fly::B-fly::B-fly: I prosze mnie na tym bolgasie nie używać brzydkich wyrazów:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja nei używam brzydkich wyrazów:diabloti: Klocusiowa gdzie jesteś??:placz:, powiedz kto ładniej śpiewa:placz::placz:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Pppfffffffff co ty tam wiesz :obrazic:................nie znasz się i tyle :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klocusiowa zatkacj ucha!!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-457.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Du'pa du.pa nie słysze lalalalala:evil_lol: Pphhiiii odezwałą sie ta co sie zna:diabloti: Klockowa nie słuchaj jej ona wogóle sie nie zna na muzyce:evil_lol::evil_lol: To ja spiewam najpiękniej:cool3::cool3: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Beatko co przez przypadek tu zaglądasz:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Niech będzie POcHWA.lona Emi z Suwałk:evil_lol: Na wieki wieków jament[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4637/invisionboardfrance456da9.gif[/IMG][/URL] Widziałam fotaski:multi: [url]http://images32.fotosik.pl/157/a2dc86c12582c90b.jpg[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/4659/invisionboardfrance403yp9.gif[/IMG][/URL]Lece boo chce, lece bo Agacia woła mniee:loveu: A no i chciałam Ci jeszcze coś powiedziec, ino co to tylko było?:hmmmm: A juz wiem: [/B][/COLOR][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]KOCHOM CIĘ :loveu: [SIZE=2][COLOR=DarkOrange]A to na miły poczatek dnia:[/COLOR][/SIZE] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5799/56ll8.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mati!!:multi: Widziałam psa pościelowca:evil_lol::loveu::loveu: Aaa przyszłam Ci powiedzieć że BEtty pieknie rysuje twojego Tobisia:loveu::loveu: Nie wiem czy widziałeś, ale jak zobaczysz to też Ci zapewne dech zaprze:cool3: Buuśka, miłego dnia:loveu:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Alleluja Alleluja !!:diabloti: Niech bedzie POCHWA.lony Basiu , której tu teraz nie ma:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Klocusiowa:diabloti: Jabłuszkowa Fałszuje, ja Ci zaśpiewam:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9895/invisionboardfrance403gm8.gif[/IMG][/URL] Nieee płacz kiedy odjadę Odjade lecz kiedys przyjade Na pocieszenie kupie Ci ładę A teraz się spać kładę[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9895/invisionboardfrance403gm8.gif[/IMG][/URL] ALLELUJA ALLELUJA! MUUUUCHY!:loveu: Dziękuje, :B-fly:dziękuje!!:B-fly: Owacje na stojąco!............................. .................................................................................. DLA MNIE:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko, przyszlam sie zaprzywitnąć:evil_lol: Ale ja mam dzisiaj fajnie, na 10 do skzoly i tylko na godzine:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: przykro mi Emi ale kocinka już nie cierpi i to najważniejsze ......Lusiu [ * ] spokojnej nocki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nocka była spokojna ale sie nei wyspałam:eviltong:Witanko Alu:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Cześć skarbie przykro mi ze kicia juz za TM ale przynajmniej sie nie meczy tam juz zawsze bedzie jej dobrze:shake:nie ma slow ktore by mogly opisac bol jak sie traci kogos to zajmowal jakas czesc naszego serca wiem o tym, ale trzymaj sie .Wielkie buialki ci sle na pocieszenie.:loveu:Ja sie ciesze ze mam tego mojego wariata tylko niech sie pogoda poprawi to nawrzucam zdjec fuksia.:multi::evil_lol::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja poczekam na fotki zwariowanego wariata Fuksia:evil_lol: Cześć Skarbus:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]SiemaNko KloCusioWa:evil_lol::multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko SkarbIe:multi::multi: Widziałam foteczki Saruni! [/B][/COLOR] [URL]http://images34.fotosik.pl/157/be1c175165211ac6.jpg[/URL] :loveu::loveu:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Alu!!:multi::multi: [url]http://images28.fotosik.pl/169/4ce82b02a129a186.jpg[/url] pozywna cocacola:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Haha widziałam fotki Fuksika!!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER] [SIZE=3][COLOR=green]Jedna Wielka RodzinKa Nam Sie Kroi :D:cool3::multi: ... A co dO WeEkendu to BeZ moJej :loveu::loveu:UkoChanej:loveu::loveu: nigdzie Sie nie RuszAm Więc ... CoŚ we wŁasnym zakresie wymyśle :) :razz::diabloti:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green]WitKa aLL ;**;):lol:;)[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To może kochanie sie gdzies wybierzemy? miałam dać fotki a brat zabrał aparat:shake:[/B] [/COLOR]
-
[quote name='kate89']hmm ciekawe na jakiej pozycji w waszej rodzince ja sie znajde hehe moze jako pokojówka jakaś co wszędzie wtyka swój nos :) to by do mnei apsowało ;) jak tam sie mają wasze plany weekendowo-imprezowe hę ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CO ty Ty jesteś moja hmm [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]kolejna siostra:evil_lol: A nie pokojówka:shake: A co do planów - Mamuśke coś bierze, ja przeziebiona czyli nic ciekawego, imprez nie będzie, bosmy chore:roll:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze BabI:multi: co RObiTa? O czyM gadacie?:razz::razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cieszy mnie to przyszły szwagrze :) :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehe ale fajna nam sie dogomaniacka rodzinka robi:evil_lol: Ala - Mama DzOinta, mojej siostry wiec i moja mama:P Rafał- mój chłopak tak wiec szwagier dżointa:eviltong: Mateusz wnusio Ali tak wiec synek albo Dżointa albo mój:evil_lol:(chyba ze Ala ma wiecej dogomaniackich dzieci:diabloti:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='andzia69']no nieładnie emdziołek, nieładnie - to ten wątek jest na dogo hu hu, albo i dłużej a ty dopiero teraz tu zaglądasz?:mad::lol::lol: [COLOR=DarkOrange][B]A tak jakoś wyszło:oops:[/B][/COLOR] no to masz bojowe zadanie - szukaj domków dla maluchów - czyli 2 poznanskie pręguski, jeden chorzowski i sunia z w-wy...chyba tyle szczylków...nie - jest jeszcze jeden rozrabiaka w Gdańsku w schronie![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ta sunia z Wawy to ile ona ma miesięcy? Porozglądam sie za dobrymi domkami!:multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Asia a wy bliźniaczkami jesteście?:crazyeye: Mato jakie podobieństewo:crazyeye: zdjęcia cuudne:loveu:[/B][/COLOR]