Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Izabela124.']Nie slyszlam o nim, gdziv wogle tam jest gabinet? A czemu nie na utracie?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo lubie Pana Socika i mu bardzo ufam, to świetny weterynarz. On wcześniej na patli miał gabinet ale musiał sie przenieść. A teraz ma gdzies az tam za drugim rondem na Bakałarzewskiej:eviltong:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Izabela124.']jedz:multi::multi: bedzie fajnie, zobaczysz, chociaz bedzie jakas osoba, ktora znam:cool3: A wzielabys Vege?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak nad Vega to sie właśnie zastanawiam, bo Vega to tak wybiórczo psy lubi, chociaż kolegów psich ma mnóstwo ale musi troche czasu upłynąć zamin je polubi, najwyzej wziełabym Kajtka albo Paccusia, zobaczyło by sie jeszcze a moze odrazu dwa wezme albo 3:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak wróci mama to pogadam z nią o zlocie, mysle ze sie zgodzi, rok temu miałam jechać ale nei wyszło bo pojechałam do angli na wakacje a póxniej na kolonie:razz:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Izabela124.']Bede trzymala kciuki, zeby zabioeg przeszedl bez komplikacji. A gdzie bedzie robiona sterylka? Na Utracie?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękujemy przedwcześnie za kciukasy!:) Nie, u pana Socika na Bakałarzewskiej:lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='Izabela124.']Jak pod namiot to chyba tylko za psa sie placi, wejdz w linka w moim podpis[I]i[/I]e[I], bo sama dokladni[/I]e nie pamietam:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaa już widze:razz: 5zł doba+5zł pies czyli wychodzi 10zł za dobe+energia,korzystanie z łazienek i jedzenie, czywi pewnie koło 20zł za dobe wychodzi:razz: Plus podróż która wychodzi masakrycznie drogo, to pewnie koło 200-250zł za cały zlot by wyszło:) Moze sie skusze ale jeszcze sie zastanowie:lol:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]aaa widziałam Ozzika z bullką:multi::multi: A juz myślałam że Ozzy innych piesów nie lubia bo prawie wcale fotków z innymi psiakami nie miał:shake:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Izabela124.']Oj to wspolczuje nerwow, ja to jak Bobis byl kastrowany to okropniv soe denerwowlam, a jak usypila mi na rekach to az lvzka sie zakrecila w oczku:placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wątpie, sama już przezywam a jeszcze prawie miesiąc cały do sterylki:razz:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Izabela124.']Moze twoja mama, by cos mi poradzila? A ty tez bys sie wybrala?:cool3: A do wawy sama jade, a potem jak mama baffi sie zgodzi to pojade z nimi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiesz co jak moja mama wróci z pracy to poprosze ją o radę. A ile ogólnie ten zlot będzie kosztował? Jezeli np pojechałabym pod namiot? Bo ja w tym temacie zielona jestem:eviltong:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Izabela124.']hej:multi::multi: Widzilam fotki dwoch pivknych piesiow. co u was slychac? Kiedy sterylka Vegusi?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Iza u Nas:multi: U nas wszystko wporządeczku, Vegusi sterylka pod koniec marca:cool3: jUż kubraczek posterylkowy kupiony za wczasu:eviltong:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Izabela124.']hej:p Ano jest problem, ale narazie nierozwiazany, niv wiem juz jak mam ich przekonac:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wiem co Ci poradzić ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji.. Bede 3mać kciuki:) ps. Widziałam ze jedziesz na zlot:razz: z kim jedziesz??:razz:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi::multi: [url]http://images32.fotosik.pl/164/25a0ff6372f79925.jpg[/url] psia pornografia:evil_lol::evil_lol: Iza czytałam o problemie z Bobim i rodzicami i jak tam udało sie ich przekonać?[/B][/COLOR]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jak obiecałam tak robię...przychodzę po szkole na foteczki :eviltong::eviltong: ślicznie się Kajtuś wita z Vegą...otwartą gębą ;) to prawie jak otwarte ramiona ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prawie robi wielką różnice:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/164/f9c3a2298bf65e3b.jpg[/URL] to jest przesłodkie :loveu::loveu::loveu: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taaak , słodkie ząbki:diabloti::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Madziu Medorkowa z psiarnią:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img523.imageshack.us/img523/6343/img0932kh2.jpg[/url] AaAa jakie cudniaste Foto:loveu: podusie i kinolek:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]CD: Mizianko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/165/9646697c3c72d4e3.jpg[/IMG][/URL] WrrRrr:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/62dca4ad49f80ced.jpg[/IMG][/URL] Vega sie otrzepuje:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/2b1aea969218bbda.jpg[/IMG][/URL] UŚMIECH:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/3619620a5f57093a.jpg[/IMG][/URL] Bicza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/aa8570600297b1bc.jpg[/IMG][/URL] Kajtek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/8fd29d22f18409f9.jpg[/IMG][/URL] Wieczorkiem dam fotki spacerkowe:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Skarbeczku:loveu: Oto obiecane foty z naszym GOŚCIEM:diabloti: GOŚĆ: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/5c396cb4acae7be5.jpg[/IMG][/URL] Vega mówi : CZEŚĆ KAJTUŚ:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/c7351147408e7f07.jpg[/IMG][/URL] Kajtus mówi : Odczep sie jełopko:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/f9c3a2298bf65e3b.jpg[/IMG][/URL] Rozanielona Vegusława:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/cd0d3a7114dc9bed.jpg[/IMG][/URL] ZAbawa w domu:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/6d810c826be47839.jpg[/IMG][/URL] ZA chwile CD[/B][/COLOR] :razz:
  17. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images30.fotosik.pl/169/cbd800410eec8b70.jpg[/url] Rozanielona Sarcia:loveu::loveu::loveu: Ale gnata wielkiego dostała:razz::razz: Smierdziuszka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dzień dober wejszlam tu rzec :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]WitanKo Alu!!:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej przyszłam pooglądać jęzor Pako a go ni mo:-( [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na wsteczku kochana, na wsteczku!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam 135 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U Ciebie zawsze wszystko jest INACZEJ[/B][B]:evil_lol: zara dam foty:cool3: [/B][/COLOR]
  19. [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :evil_lol::evil_lol: miło, że fotaski widziałaś ;) I ja Ciebie też :loveu::loveu::loveu: humorek mi poprawiłaś tym postem ;) :loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo j aumiem humorek poprawiać:lol::lol:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Czesć Madzialenko , czytałam ześ mnie chciala piecykiem gitaryjnym potraktowac:angryy: A Dżapuszkowa tylko ze skrzypiec?:mad:To nie fair:angryy: Ino musze Ci przyznac ze fory robisz coraz ładniejesze:loveu:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jeessssooooo ewakuacja!!!!!![IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein70.gif[/IMG] [COLOR=DarkOrange]Tak tak uciekajmy, dżapuszkowa przyszła[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][COLOR=DarkOrange][B][FONT=Century Gothic][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein70.gif[/IMG]:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Dobra jusssz ci powiem co chcesz tylko nie spiewaj :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4113/invisionboardfrance403km4.gif[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='BoJa']a własnie ,że nie.......BoJa:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Niee prawda:evil_lol: JA śpiewam najładniej:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale gupie pytanie ......przeca wiemy ze ..........PAWCIO :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha ale mi chodzi o mnie i dżapuszkową:razz::razz: A Pawcio wiem ze piknie -- Krzyczy:diabloti:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to jak wylazła to nich tu przyjdzie i przegoni to fałszujące dziewcze emdziołkowe:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja ci dam faszłujące dziewcze:snipersm: Klocusiowa powiedz jej coś!!:placz::placz: Ona mnie przezywa i chce zebyś mnie z tąd wygoniła a przeciez ja cie kochom jak diobli i Ty mnie przecie też:placz::razz: Zaśpiewam inną piosenkę: Yghymm.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4113/invisionboardfrance403km4.gif[/IMG][/URL] Siabada siabada siabada Kloooocusiowaaa:loveu: Siabada siabada siabada MMmmm Klocusiowa[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4113/invisionboardfrance403km4.gif[/IMG][/URL] :B-fly::B-fly::B-fly: [/B][/COLOR]
  25. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a wiesz..................że wpadam tu jak po ogień, bo w pracy za......l a w domu trzeba coś wymyślić typu: Kamil............. posprzataj kotom!! i wtedy sru już go podsiadłaś ale zaraz muchy się zlatuja i brzeczom:kiedy skończysz? dasz mi?[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie dobre muchy nie dobre:shake: Nie wolno naszej Beatki poganiać:shake: Przecie dogo to nasz drugi dom:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...