-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jak Paco i Vega się ładnie razem prezentują :) super że tak dobrze się spisali :loveu::loveu: DOBRANOC :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taki Gang staff:diabloti: Dzieńdoberek:multi:[/B][/COLOR] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Green]Branoc komChanie ;*:loveu::loveu::razz:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj skarbie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Fotaski widziałam :cool2: i poczytałam o planowanym psacerku ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieszkam że wpadłaś do nas Alu:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Dopisuje Sie Do Listy SpaceRowej Z moim Astem :D[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak tak wiemy Rafałku:loveu: yghym: ELEBORAT: Byliśmy z Rafałkiem i psiakami, uczylismy ich poszłuszeństwa , dokładniej mówiąc przychodzenia na zawołanie. Udało nam się to suuper, bedziemy chodzić tak codziennie, myśle ze sie nauczą, dzisiaj były bardzo grzeczne. Na początku to nie jarzyły o co chodzi ale później pięknie przychodziły na komende "DO MNIE!" Do tego przyszedł jakis bezpański koondelek, i ku mojemu zdziwieniu Vega sie z nim ładnie przywitała, obwąchali sie wszyscy we czworo i poszeł sobie psiak a nasze psy ćwiczyły dalej. narobiliśmy sporo Fotek: GANG STAFF:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/95defab4bc0c41ae.jpg[/IMG][/URL] UUUFOO:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/13893c2b22ac4840.jpg[/IMG][/URL] Paccuś: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/9a524f34f5411840.jpg[/IMG][/URL] W oczekiwaniu na nagrodę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/760e866c29f4d6c0.jpg[/IMG][/URL] Buzi buzi:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/fde285c23858cd13.jpg[/IMG][/URL] Reszte dam jutro, teraz ide spaćku:loveu::loveu: Branocka dziewczęta:loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Puma1984']Kolejne bullki :placz::placz::placz: A ostatnio tak malo astow przybywalo a tu kolejne i kolejne .... I male pytanie.... Da sie suke jakos przerobic zeby zaczela tolerowac inne psy ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Puma moja suka tez kiedys nie tolerowała innych psów, kiedys z jednym prawie ze sie pogryzły , ale teraz koffa wszystkie stworzonka, przykład: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/552/sl276448li5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3663/slodkiexm0py8.jpg[/IMG][/URL] A jak to zrobiłam? Przynosiłam do domu cały czas jakieś bezpańskie zwierzęta i się zesocjalizowała z nimi:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']No to supvr. to szykuje sie spotkano w SUwlakach, tylko, zeby wsyztskim pasowalo, jutro dam znac kto bedzie, tylko, zeby aparatow niv zapomniec:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oki doki, ja napewno nei zapomne:lol: [SIZE=4] NA WSTECZKU SOM FOTKI:grins:[/SIZE] [/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']No to fajnie. Moze namowie hodwocow szetladwo, zeby sie przylonczyli, mam nadzivje, ze nie bedziesz miala nic za zle?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No coś ty im wiecej ans bedzie tym większa frajda, zapraszaj kogo mozesz, fajnie bedzie jak bedzię duuuuuuuużo psów:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']W domku na pewno lvpej, wygodniej:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jeszcze pomysle, i tak nie jestem nawet na 70% pewna czy pojade:eviltong:[/B][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Aj tam, mi tvz rodzice musza dac kase. A w namiocie czy w domku bedz[I]iesz?[/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm sama nie wiem:shake:[/B][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Aj tam wydatek jak pod namiot to grosze placisz:eviltong: [COLOR=DarkOrange][B]nie takie grosze , 250zł to nie mało, trzeba na nie zapracować:shake:[/B][/COLOR] Tak pobije:evil_lol::eviltong::evil_lol: Jestem starsza i silniejsza:eviltong::eviltong::eviltong: [COLOR=DarkOrange][B]Że starsza to wiem ale czy silniejsza...:eviltong:[/B][/COLOR] Oj tam jedz z 3, ja ci pomoge pilnowac:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak mi sie uda namówić mame to wezme 3:multi:[/B][/COLOR] [quote name='baffi2']no to zapraszamy... :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekuje za zaproszenie:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='Izabela124.']Bardzo chetnie:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To kiedy??:razz::razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]polankowe szaleństwa Vegi i Kajtusia oglądnęłam :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Odnotowałam siostrzyczko:loveu:[/B][/COLOR]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']emdziolek nie ma co się zastanawiać :eviltong: :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj jest bo to spory wydatek:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']musisz jechac, bo jak nie :mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pobijesz mnie?:razz::razz:[/B][/COLOR] [quote name='baffi2']tylko pakować walizy i odliczać dni! :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jeszcze sie zastanowie, ale chyba pojade, jak nie z trzema to z dwoma psami:evil_lol:[/B][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[COLOR=DarkOrange][B]Ja sie zastanawiam czy pojechać, w tamtym roku mi sie nie udało, to może w tym roku sie wybiore ale to jeszcze nic pewnego.:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Izabela124.'] Hej:multi: Moze rodzice zobaczyli, ze bardzo mi na Bobiku zalezy, ale nie chce zapeszac[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Też tak myślę, trzymam cały czas kciuki!:multi: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']No to moze zacznivmy do nivgo chodzic O widze, ze ty tez chodzisz na tv pole, a w jakiv miejsca najczesciej? Ja tam kolo Auto-szyb[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja róznie, cześciej na tą górkę taką mała w strone kościoła Bożego Ciała, czasami na Wilczą górę i tamą dróżką w strone lasu:) Może kiedys pójdziemy z psiakami na wspólny spacer?:razz:[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/165/0a1b147a3ec71d17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/35fce159fe8255c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/43a11ed8fdc7802c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/eb4ad28400863d6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/8fd7b3b17c0272bd.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/0158c0563c80a1b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/13d65ee1e0656afc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/165/de45533277c47684.jpg[/IMG][/URL]' [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/6ca432e74a1b9d8c.jpg[/IMG][/URL]] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/2b731b8aef6d21ed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izabela124.']one tylko na kase lvca:roll: No nastepnym razem tam sie przejde:p A on taki lekarz z powolania?[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Jak najbardziej!! To cudowny weterynarz , ma wspaniałe podejście do zwierząt, wie co robi, kasy nie ździera, czasami mocno obniży koszty jeżeli jest się w ciężkiej sytuacji, naprawde wspaniały gość!:lol: To zaraz dam fotki spacerkowe:multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.'] No to papa, do nastepnego razu hihi caluski:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłam:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.'] [CENTER][B]Juz wrovilam z dzialki, porobilam fotek. Nie rozmawialm z rodzicami, szczerze mowiac niv bylo okazji, alv to chyba jakis cud, bo wogle nie poruszali tvamtu Bobika, chociaz byl z nami na dzialce:crazyeye: [/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To może jednak zaczyna się przełamywać...:lol:Oby:) 3mam kciuki:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: haha no co bym ja trzymala Bobika i jakiegos od ciebie:evil_lol: tylko czy by one ze soba sie zgodzily? hihi Bobik bezkomfliktowy, wie powinno byc ok:evil_lol: To namawiaj mame:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne bede namawiać. Kajtuś tez lubi inne psy, pacco tez, z Vega róznie bywa ale zazwyczaj nei mam z nią problemów:) Narazie zmykam z kompeczka ale odezwe sie wieczorem:razz: Buśka:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']To trz[B]a by tam si[/B]e prejsc, ja to zawsze na utrate chodze[B], bo t[/B]e baby na Andersa to jakies walnivte:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]One sie nazywają weterynarkami, a nie mają pojecia o weterynarii:roll: polecam Pana Socika - świetny, naprawde swietny weterynarz, potrafi zdziałac cuda:multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']A sama bys pojechala?:razz: To bierz od razu trzy psiaki, taka zgraja to cos :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie nei sama, pojechałybyśmy razem, a co:evil_lol::evil_lol::evil_lol: haha wyobrażam sobie siebie z trzema psami ciagnacymi mnie na smyczy - koszmar:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]