Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. O ile dobrze pamietam jadac w strone Sosnicy po prawej jest stadion Gornika czy to jest ta ulica?
  2. A gdzie jest teraz puszek?
  3. Zuziu ty mi lepiej daj nr.tel do Formicy, bo ona dokladnie moze mi opisac gdzie jest lecznica, sam adres mi nie wiele da. Rozumie sie ze przeciz nie znam wszystkich ulic w Zabrzu.
  4. wracajac do tematu dwoch kociat od Wandul ktore mam zabrac 30 maja, to ja wcale nie musze ich odbierac z Zabrza rownie dobrz moga byc Katowice lub Wirek czy naprawde nie ma niekogo kto moglby je dowiezc? Godzina 17.00 jest to naprawde pozno biorac pod uwage zjazd do Opola, a tam jak sie okazuje osoba ta nie dysponuje samochodem i sama nie wiem w tym momencie ile czasu zajmie mi odnalezienie tego domku w Opolu? Dlatego musze miec troche wiecej czasu zeby do celu dojechac kolo chociaz kolo polnocy.( 600 km).
  5. sorki ksiezniczko ze pomylilam cie z dzentelmenem, to nie zmienia faktu ze powinni cie juz dawno wypatrzec!
  6. To nie do wiary ze ten psiak jest jeszcze w schronisku, czy ci ludzie juz tylko o urlopie i wakacjach mysla? Dzentelmen pokazuj sie!!!
  7. Co za radosc, co za szczescie, przeciez domek na nia czeka:multi: :loveu: :multi:
  8. A beda fotki Misia i jego narzeczonej? Prosimy.
  9. To znaczy weta mozna wam "pozazdroscic" zajaj sie nim tak ze od soboty do poniedzialku zostawil go bez opieki, bez srodkow przeciwbolowych, dogorywajacego. I jak tu sie dziwic ze ludzie na ulicy widzac potraconego psa reaguja w podobny sposob jak wasz wet. A to dla weta:mad: :mad: :mad:
  10. To okropne w chwili kiedy znalazlo sie tylu chetnych do pomocy do ratownia biedaka, czy musialo tak sie stac? Odszedl w samotnosci i cierpieniach a przeciez lezal tam juz kilka dni, przeciez nie byla to ulica tylko schronisko. Pytanie cisnie sie samo na usta jakie schronisko? Napewno nie takie w ktorym pracuja ludzie ktorym los zwierzat nie jest obojetny.:-( :-( :-(
  11. Zuziu pisalam ze na tym CPN bede okolo 21.00 wieczorem a nie w poludnie. Przeciez jeszcze musze zachaczyc o Zabrze i Opole a to zawsze troche czasu schodzi.
  12. yona czy to wlasnie o te Sare chodzi ktora ma isc do adopcji w tym tygodniu? Obojetnie o ta czy inna blagam dziewczyny szukajcie Saruni.
  13. Psy do adopcji jest watek "Dom dla suni z Gliwic" Moze to wlasnie Sara zostala by wybrana ale ja nie potrafie skopiowac linka do watku. Prosze dajcie suni szanse i podajcie linka.
  14. Do Ulaa i Chesti: jezeli dziewczyny znacie zalozycielke watku i wiecie w jakiej okolicy Chrzanowa mieszka to dajcie namiar moze te pieski sa gdzies w jej poblizu, to mozna by tam podjechc i zobaczyc.
  15. jesli twoj znajomy nie da rady to popytaj na dogo kogos z Katowic moze mogly by pomoc i dowiezc psiaka dalej.
  16. No to chociaz na tym watku jest powod do radosci.:loveu: :loveu: :loveu: Gratuluje podjecia tak wspanialej decyzji. Znow udalo sie jednej biduli wspanialych adopcyjnych "rodzicow" podlapac.:multi: :multi: :multi:
  17. A czym ma byc przewieziony do Katowic na bank jak piszesz.
  18. florida, koniec jezyka za przewonika jestem pewna ze dogomaniaczki pokieruja cie jak dojechac do Orzesza.
  19. Poniewaz kondycha juz uciebie prawie w normie, nie pozostaje ci nic innego jak tylko swojego pana/cie szukac przystojniacho.
  20. Znalazlam informacje ze najlepsza opieka jest w Orzeszu. Pytajcie o informacje Paola06 ona poda wam szczegoly.
  21. ratujmy tego psa przeciez on nie moze umierac w takich cierpienach!!! pomocy!!!:shake: :shake: :shake:
  22. Witajcie moje mile wspoltowarzyszki podrozy po tym maratonie znow w Polsce. Wiem ze dzis jestescie zmeczone, ale mysle ze jutro zobaczymy jakies fotki, i wcale sie nie pogniewam jak po krotkim odpoczynku przygotujecie nastepne bidy do jazdy. Ja chetnie przylacze sie do akcji. A tak na marginesie to mogl jeszcze jeden psiak jechac bo praktycznie bagaznik byl pusty. Musze sie tylko zorientowac ile kosztuje przyciemnienie tylnej szyby zeby slonce dla jadacych w bagazniku tak nie dokuczalo.
  23. robcie kochane cioteczki ogloszenie bo jestem pewna za beda sie o nia bili, przeciez ona jest taka piekna, to szybko domek znajdzie.
  24. Wiem ze dziewczyny z Katowic maja pelne rece roboty z psiurami, ale zapytac zawsze mozna o jakakolwiek pomoc. Napewno nie odmowia. Nicki to Paola06,Amikat,Ambra.
×
×
  • Create New...