Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. W sprawie suczki Megi mysle ze Ulka powinna sie tu wypowiedziec, bo spotkala sie z sunia i jej wlascielem, okazalo sie ze ona go zna i powiedzial jej ze on sie nie zgadza na sterylizacje. Wiecej w tej sprawie zrobic nie mozemy.
  2. Szkoda ze nie mamy jeszcze zalozonej Fundacji moze wtedy byloby taniej, ale w naszej lecznicy bez Fundacji i tak jest duzo taniej jak w Katowicach.
  3. agusiazet, udanego urlopu zycze, i wracaj szybko :multi: :multi: :multi:
  4. Ufff nareszcie koniec!!! Serdeczne pozdrowienia dla pani Lidki od ada-jeje i prosze poprosic pania Lidie o mizianko dla Stelli i jej maluszkow.:multi: :multi: Niech zyja wszyscy razem dlugo i szczesliwie.
  5. Nie lubie chopkow ale tym razem jest tu taka cisza ze zmusilam sie do podniesienia psiaka w gore.
  6. O tak nadchodzi najgorsza pora na adopcje wakacje, urlopy, wyjazdy a co gorsza chyba zacznie psow w blyskawicznym tempie przybywac.
  7. To dobrze ze mialas zrobione zdjecia bo cala akcja opoznila by sie o conajmniej tydzien a tak to juz sie ukaza teraz. Mam w takim razie prosbe do ciebie Ulka bo ja tez po slubie pani Ani mam jechac na sesje zdjeciowa do lecznicy a jak wiesz chyba sama nie dam rady to moze tez bysmy wykorzystali zdjecia ktore robilas dzikuskom. Ale na to jeszcze jest troche czasu. A co bys powiedziala na zrzutke na Kwiaty i kartke dla pani Ani z zyczeniami, przeciez mozna by chyba po slubie do lecznicy zaniesc.
  8. Sunieczka jechala dzis na sesje zdjeciowa, bo w najblizsza srode ukaze sie w naszym przelomie jako piesek do adopcji. Dowiedzialam sie tez dzisiaj ze psina w lesie koczowala. Tak wiec trzymajmy kciuki za smolke zeby sie udalo.
  9. I tak to juz jest jak pod czacha woda zamiast mozgu, a piekna suncia napewno jeszcze madrego pana lub pancie znajdzie bo na takich wlasnie zasluzyla, ktorzy rozumem nie grzesza.
  10. No to mamy nastepnych zwyrodnialcow tym razem w Holandii w stosunku do ktorych jestesmy bezsilni.
  11. Oj Iwop jak ci wspolczuje ale nie trafilam jeszcze na watek o kudlaczku, a moze i lepiej bo te nieszczescia sa tak okrutne ze my chyba szybciej na serducha popadamy jak te psy. A swoja droga to tak szczeze na odleglosc nieraz lepiej glosu nie zabierac przekonalam sie o tym juz na wlasnej skorze. A ja w zyciu nauczylam sie liczyc tylko na siebie a nie na obiecanki cacanki bo czesto na obiecana pomoc nie mozesz liczyc, dlatego nieraz na dogo jest tyle sflustrowanych osob.
  12. To piekny kawal roboty odwalilas dziewczyno, sobie i nam wszystkim sprawilas wiele radosci. Bo jakze nie cieszyc sie gdy sunia i jej psuj staly domek maja. A jest to zasluga twoja i tylko twoja. Brawo Iwop.
  13. Paola jak ty dajesz rady z Tosia, dobrze ze wiesz jak w takiej sytuacji zareagowac, ja to bym chyba w panike wpadla. Dlatego ja moge tylko pozwolic sobie na zdrowego psa w DT bo niestety nie mam zadnego doswiadczenia. Zycze tobie i twojej Tosi duzo sily bo jest wam naprawde potrzebna.
  14. W jaki sposob mozna temu psu pomoc? czy to znaczy ze istnieje mozliwosc odebrania psa? Bo przeciez chyba pies ma wlasciela o ile mozna toto wlascielem nazwac.
  15. No to trzymam kciuki Ulka za twoje egzaminy.
  16. Ulka to ty dajesz Kropkowi DT? To wspaniale ciesze sie ze jedna bieda dzieki tobie mogla opuscic schron. Tylko faktycznie niepokojace sa objawy biegunki i wymiotow. A o mich dwoch dzikuskach zupelnie juz zapomnialas a obiecalas je socjalizowac ale do tej pory nie znalazlas na to czasu.
  17. Czy mam rozumiec ze przez zalozenie watku i podnoszenie go, szczenieta znajda domki? Bardzo w to watpie?
  18. Tak tylko najpierw musi sie znalezc chetny zeby tych domkow szukal, bo same one nie przyjda.
  19. Faktycznie jestem za daleko od Poznania czy Lodzi, ale nie mozna nie wierzyc w to co pisza wolontariusze. Czy te przypadki opisane ostatnio sa wyssane z palca? Przeciez sa na to zdjecia, ze czeka sie z usypianiem psow ktorym juz nie mozna pomoc. Jestem przekonana ze Bakier umarl w wielkich cierpieniach bo jesli mial zoltaczke nie zdiagnozowana na podstawie badan krwi tylko juz skora jego byla zolta i oczy to byl to rak watroby. Nie dalej jak okolo miesiaca temu poddalismy eutanazji psa z takimi objawami bo juz nie bylo ratunku dla niego ale tym samym skrocilismy jego cierpienia. Wierze w to co piszecie ze schronisko ma problemy z UM ale chyba godziny otwarcia schroniska nie maja nic wspolnego z UM. Wiadomo ze ludzie pracujacy maja najwiecej czasu w sobote i niedziele i napewno w tych dniach bylyby wieksze adopcje nie tylko w waszym schronisku ale w kazdym innym. Sa to nieprzemyslane decyzje przez wszyskich kierownikow schronisk i z tym nalezaloby walczac, bo to nic innego jak brak dobrej woli ludzi tam pracujacych.
  20. Skad wiadomo ze Bakier ma zoltaczke? Byly robione badania krwi czy tylko widac zoltaczke w jego oczach a moze i na skorze. Sprawdzcie to prosze was dziewczyny bo to moze byc rak watraby.
  21. Paola nie smialabym w to watpic ze kotka i Tosia sa czescia rodziny, zwlaszcza jak sie poznalysmy osobiscie.
  22. Ja myslalam ze Tosia juz w nowym domku a tu sie dowiaduje Paola ze ona ciagle u ciebie i do tego jeszcze cigle w leczeniu. Czy to leczenie dlugo jeszcze potrwa? Biedna sunia tyle sie juz wycierpiala ale to chyba juz tylko kontrolne badania?
  23. Ulka co prawda widzimy sie codziennie ale zawsze cos umknie, tak duzo do zrobienia ze termin terminem pogania a ciagle nowe sprawy wyskakuja ze w koncu dalej nic nie wiadomo co z szczeniakami z Borowca. Czy na tym piatkowym spotkaniu cos uzgodnilyscie z Anangina?
  24. Super to za malo powiedziane to beda krolewskie warunki. A oprocz tego czekamy na relacje wypuszczenia calej trojki w kagancach.
  25. Jutro jedziemy w odwiedziny to Smolki, to moze ciocia Ulka machnie jakies nowe fotki?
×
×
  • Create New...