-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Wandziu i ja sie do zyczen przylaczam, wszystkiego najlepszego rowniez odemnie, jesli nic nie stanie na przeszkodzie to na zlot przyjade. Z wpisowym zaden problem a z tym kotem w worku pogadamy jak dojade.A jesli beda chetni dogomaniacy (wariaci) z mojej okolicy chetnie zabiore ze soba.
-
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Ada-jeje replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Moj psiur do ukonczenia pierwszego roku zycia tez duzo zniszczyl, to jest prawie u kazdego psa i to czlowiek powinien o tym wiedziec i starac sie wlasnie do pierwstego roku zostawiac psa jak najmniej samego i posprzatyc wszystko co w jego zasiegu. Ale po co ja to pisze ty to wiesz i ja tez. -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
Ada-jeje replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Och wy spiskowcy,:mad: niespodzianek wam sie zachcialo :roll: ale to przyjemna niespodzianka.:multi: :loveu: :multi: -
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Ada-jeje replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Jezeli sunia jest w schronie to na jakiej podstawie doszlyscie do wniosku ze ona cierpi na lek seperacyjny i nie moze zostac sama w domu? Moze gdyby poszla do domku gdzie juz jest jeden pies ktory zostaje sam to i ona by sie nauczyla. -
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Ada-jeje replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Negri co znaczy ona nie zostanie sama? -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A jesli to mozliwe to troche fotek bysmy chetnie zobaczyli i nie tylko Smolki ale reszte zwierzynca tez. Czekamy rowniez na dalsze wiesci. -
Łódź-Willa juz nie smutna,nareszcie szczesliwa w nowym domku!
Ada-jeje replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Wilunia czego ty jeszcze w tym schronie siedzisz, czy chcesz tam do emerytury zostac?:crazyeye: Do gory zlotko, i domku szukac trzeba jeszcze przed emerytura komus zycie oslodzic.:shake: -
Pręgowana, roczna, kochana, astkowata sunia ma domek :):)
Ada-jeje replied to Negri's topic in Już w nowym domu
To nie prawda ze tylko Wroclawskie cioteczki tu zagladaja ja jestem tu codziennie, ale co z tego jak pomoc nie moge. Wchodze codziennie i mysle ze to juz koniec podnoszenia watku, ze juz domek jest dla suni. A tu co nic. Ale domek sie znalezc musi kropka i koniec. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Obysmy tylko takie nowiny mogly czytac na forum. Diance chyba nie musimy zyczyc niczego bo jej zyczenia zostaly spelnione. Ale dla panstwa z Jankowic zyczymy wiele przyjemnosci z powiekszonej gromadki. :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Smolka juz w domku docelowym ale nie bede odbierac tej przyjemnosci Ewie i poczekamy na jej relacje. A ja juz wiem hehe. -
Szprotka została szczęśliwą Warszawianką!!
Ada-jeje replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Napiszcie cos wiecej o Szprotce to znaczy jaka jest wyskoka bo na fotkach to ona siedzi . Ci ludzie niedawno pozegnali swojego ratlerka i chca druga taka sama maciupunke bo duzego maja w ogrodzie a ta ciupinka ma byc do domku, jednak wymog jest dosc surowy. Krotkowlosa na cieniutkich lapkach i malutka. A czy jest juz po sterylce? -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
pieknie,pieknie to jedziecie tam juz przed nami. Ewa jutro do ciebie przedzwonie potrzebny mi statut, bylysmy u prawnika a statut u ciebie hehe. A w poniedzialek ja jade ze swoimi dzikuskami do Grojca a Ulka bedzie mi towarzyszyc bo chcemy wpasc do pana Burmistrza w Alwerni. Taka dal nam porade pan prawnik zeby najpierw obskoczyc Burmistrzow a to troche zajmie bo prawie kazdy z nich przyjmuje tylko w poniedzialki. -
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ada-jeje replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Zuziu a ja ci tylko przypominam ze jezeli zdecydowalas na dwa kotki to lepiej zrob to wczesnij niz pozniej, mowie to z wlasnego doswiadczenia. Im koty sa starsze tym trudniej sie akceptuja. Ja dzis chetnie wzielabym jeszcze jednego ale mam obawy bo ten ktory zostal jest straszny bojek. Kilka dni mialam na tymczasie kotke po sterylce i chetnie bym ja zostawila, niestety chciala rozniesc mojego kocura mimo ze on trzy razy taki duzy jak ona. Teraz mam na tymczasie dwie sunie, to moj kocur wychodzi z domu o 8.00 i wraca o 22.00 jak sunie juz sa zamkniete. I chce jeszcze dodac ze ja lub moj syn jedziemy znow w strone granicy koncem lipca i nic nie stoi na przeszkodzie zeby ci jednego podrzucic. pozdrawiam. -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
Ada-jeje replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
szkoda ze sunia jest tak daleko u nas najprawdopodobniej znalazl by sie DT dla biednej suni. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
W Jankowicach sa trzy male sunie i jedna duza stara okolo 13 lat, oni maja chodowle westow a pani Monika jest inzynieem zootechnikem o ile dobrze zapymietalam. Sa to naprawde wspaniali ludzi i zapraszaja nas do sibie zeby zobaczy ich male zoo bo jest rowniez konik a posesja bardzo duza. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
ewadr wez rowniez pod uwage p.Monike i p Krzysztofa z Jankowic, co prawda tam juz sa pieski ale jest to rodzina odpowiedzialna i wie jak postepowac z psami. Mysle ze przed wydaniem pojdziesz sprawdzic domek i warunki jakie tam sa bo przez telefon nie wiele mozna zobaczyc a kazdy stara sie byc mily i pokazac siebie z najlepszej strony. Oprocz tego bardzo wazne jest zeby panstwo zgodzili sie na sterylke. -
Tylko ze nie ma chetnych do protestowania na ulicy. Wiekszosc na dogomani jest zdania ze to sa polskie realia, ze inne grupy spoleczne tez wychodza i czegos sie domagaja ale nic nie wywalczyli. Poprostu Polacy nie chca zrozumiec ze wszystko rodzi sie w bolach i niczego nie wywalczy sie od razu. Na wszystko trzeba czasu solidarnosc tez walczyla ponad 20 lat, do skutku az wygrala.
-
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
I ja tez dalej czytam wasza historie z psiurami jak rowniez ciesze sie ze tak wszystko wspaniale sie uklada, totez zycze dalszych powodzen w zyciu a za egzaminy oczywiscie, zdane 3mam kciuki. pozdr. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Brawo !!! do milego zobaczenia tak wstepnie w przyszla niedziele, o ile moglby do nas dolaczyc pan z Alwerni ale to jeszcze uzgodnimy telafonicznie, chyba ze w najblizszych dniach Smolka nie znajdzie domku to napewno zobaczymy sie wczesniej. -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Ulka bylabym ci wdzieczna gdybys zdobyla mi dokladny adres tych ludzi, skoro nikt od nas tam nie chodzi to znaczy to ze te psy tam mieszkaja same i sa glodne? -
Dwa szczeniaki szukają domu str.4- CHRZANÓW .mają domy
Ada-jeje replied to Aningana's topic in Już w nowym domu
Och jak ja lubie takie watki. ????????????????? -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nasza Smolka bedzie miala wspanialych nowych opiekonow czyli pani Monika i pan Krzasztof z Jankowic chca sunie zaadoptowac, warunkiem jednak jest ze pani weterynarz potwierdzi odrosniecie siersci, poniewaz u panstwa mieszkaja juz trzy sunie w domu i jedna w pomieszczeniu gospodarczym i dodtkowo w tym pomieszczeniu sa dwie budy a jedna z nich jest wolna. Sunia bylaby w dobrych rekach nigdy nie bedzie glodna a dotatkowo caly dzien wszystkie psiaki gonia po ogrodzie (duzym) tylko na noc musialaby by spac w pomieszczeniu gospodarczym. I jest jeszcze konik na posesji z ktorego to nasza Smolka musialaby zaakceptowacz wzajemnoscia. Stad pytanie przyszlych wlascieli o odrosniecie sierci. Czekamy co na to powie nasza pani weterynarz?. -
Suczka OBLANA SMOŁĄ i poparzona - MA JUŻ SWÓJ RAJ NA ZIEMI!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=6]Serdecznie witamy dogomaniakow z Jankowic[/SIZE][/B] na naszym watku. Dziekujemy rowniez za chec pomocy dla biednych zwierzaczkow, napewno z pomocy skorzystamy jak rowniez nie omieszkamy panstwa odwiedzic w najblizszym czasie.