Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. A dlaczego do suni jeszcze nikt nie zagladal?Czyzby nie byla warta tego zeby sie nia ktos zainteresowal?
  2. Na tym swiecie juz niczego nie mozna byc pewnym.A swoja droga to dlaczego niemieckiej Fundacji tak bardzo zalezy na wyadoptowaniu rottkow do Szwajcari, przeciez to niemiecka rasa a oni sa bardzo wrazliwi na psy ras niemieckich, dlatego mozemy wierzyc ze nic zlego nie spotka nasze psy.
  3. Faktycznie chodzi o Szwajcarie a nie o Szwecje jak pisalam wczesniej.PRZEPRASZAM
  4. Niemiecka Fundacja martwi sie obcietym ogonem bo w Szwecji to jest niedopuszczalne, i nie ma to znaczenia ze jest to pies z innego kraju,gdyby mial obciety ogon nie moglby byc wyadoptowany do Szwecji.
  5. Niemiecka Fudacja rottkow wyraznie pyta o stosunek agresywnosci naszego rottka do innych zwierzat bo na dzien dzisiejszy nie maja dla niego zadnego DT czyli bedzie przylaczony do stada. Nie mam pojecie jak wygladaja schroniska w Szwecji co oni maja na mysli mowiac o stadzie. Oprocz tego jest tam rowniez mowa o jeszcze jednym rottku ktory tez ma przyjechac z Polski i zamierzaja ten transport polaczyc do Niemiec i dalej maja w planie wyslac ich samolotem do Szwecji.
  6. To trzymamy kciuki za Fredzia tym bardziej ze do Trzebini to rzut kamieniem i jakby co to zawsze mozna sprawdzic jak sie kropek miewa.
  7. Podnosimy watek i napewno nie pozwolimy zeby wdala sie martwica.Kazda wplacona zlotowka sie liczy. Dogomaniacy ratujmy potraconego psa.Ja tez dorzuce jakiegos grosza.
  8. Tak Madziu ta sunia jest w Chrzanowie, ja jej jeszcze nie widzialam byc moze dzis tam podejde, a najpozniej w niedziele. Babaka wyjezdza na urlop i w najgorszym razie obiecalismy jej dac tymczas jesli do tej pory nic nie znajdziemy.
  9. Wymiziaj odemnie swojego pieknego Bolcia, a tak na marginesie moze wiesz o jakims domku ktory chce goldena roczna sunie. Wczoraj mialam telefo od osoby ktora juz nie chce suni, kupila ja na gieldzie w Myslowicach jako malego pieska.
  10. A to mu sie trafilo !!! az milo patrzec na ta mordke ktora jest na fotkach.
  11. Lzej na sercu jak akcja przebiega tak szybko i ratujemy nastepna biede byc moze nawet przed uspieniem, Brawo dziewczyny w najgorszym wypadku tez sluze transportem ma sie rozumiec za zwrotem kosztow paliwa.
  12. Z wielka niecierpliwoscia czekamy na jutrzejszy wyjazd do schroniska jak rowniez fotki, kto wie czy czasem nie beda to fotki juz z nowego domku?
  13. To chyba sprawa urlopow i wakacji ze sunia nikt sie nie interesuje bo jest naprawde godna podziwu, dla mnie bardzo ladna.
  14. Naturalnie ze tu zagladamy tylko nie zawsze sie meldujemy, z nadzieja ze psinka ma sie lepiej. A czy jest tak naprawde?
  15. Ja tez przylaczam sie z nadzieja do trzymania kciukow, byc moze za nowy domek.
  16. PILNE, szukamy domku docelowego dla oddanego psa do schroniska ktoremu grozi uspienie, chociaz DT pilnie potrzebny aby uratowc psa przed egzekucja.
  17. Cudowne wiadomosci dla pieska czyli teraz tylko transport zalatwic,i zdrowia pieskowi za miedza zyczyc.
  18. Na AFN nie zauwazylam skarpety dla rottka ale w tym watku wczesniej przeczytalam ze jest uzbierane na rottka okolo 700 zl,a na ich watku rowniez oprocz pajuni pisza osoby z naszego dogo.
  19. Niemcy wiedza juz ze u nas w Polsce jest na rottka uzbierane okolo 200 €uro.
  20. Strach, przerazenie i przygnebienie czlowieka ogarnia otwierac i czytac watki o takich tresciach, ktore niestety przewazaja na dogo. A ciagle powod jest ten sam, robia to ci ktorzy uwazaja sie za ludzi, za istoty rozumne tylko w czych oczach ?Bo napewno nie w naszych.
  21. Nic z tego nie rozumiem dlaczego ten Macius taki niewdzieczny, moze faktycznie za bardzo go faworyzujecie ze wzgledu na jego slepote, a on to wykorzystuje i zdominowal caly dom. Czy zwracals sie o pomoc do osoby ktora ci podalam na PW? Strasznie mi przykro z tego powodu i wiem co przezywacie bo uratowaliscie jednego bide a przez niego straciliscie inne kochajace zwierzatko.
  22. Weszlam rowniez na watek niemieckiego forum, faktycznie sa bardzo zaangazowani w pomoc rottkowi ale mniej wiecej chca znac koszty operacji.Niestety dr. Konarski w Warszawie bedzie osigalny dopiero w poniedzialek.Niemcy pytaja rowniez czy nie mozna by zrobic od razu przy jednej narkozie kastracji psa bo byla by dla niego duza szansa na dom w Szwajcari ale tam mozna tylko wywiezc kastrowango psa.
  23. Jak juz wszystko bedzie dograne, czyli docelowe miejsca dla psiur to mamy cicha nadzieje i nowe fotki zobaczyc, za co juz z gory dziekujemy.
  24. israel a kto ci dorowna ?Ja zagladam na watek codziennie i podziwiam twoje zaangazowanie tylko z tego zadnego pozytku ani psiaki ani ty nie masz.
  25. Chetnych w tlumaczeniu jak widze nie zabraklo, i odpowiedz tez juz poszla.Jakby trzeba bylo to ja tez moge pomoc ale czytam ze pajunia juz dziala.Dziewczyny bierzcie pod uwage fakt gdzie bedzie szybciej aby pies krocej cierpial.
×
×
  • Create New...