-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Niemiecka Fudacja rottkow wyraznie pyta o stosunek agresywnosci naszego rottka do innych zwierzat bo na dzien dzisiejszy nie maja dla niego zadnego DT czyli bedzie przylaczony do stada. Nie mam pojecie jak wygladaja schroniska w Szwecji co oni maja na mysli mowiac o stadzie. Oprocz tego jest tam rowniez mowa o jeszcze jednym rottku ktory tez ma przyjechac z Polski i zamierzaja ten transport polaczyc do Niemiec i dalej maja w planie wyslac ich samolotem do Szwecji.
-
To trzymamy kciuki za Fredzia tym bardziej ze do Trzebini to rzut kamieniem i jakby co to zawsze mozna sprawdzic jak sie kropek miewa.
-
Tak Madziu ta sunia jest w Chrzanowie, ja jej jeszcze nie widzialam byc moze dzis tam podejde, a najpozniej w niedziele. Babaka wyjezdza na urlop i w najgorszym razie obiecalismy jej dac tymczas jesli do tej pory nic nie znajdziemy.
-
Wymiziaj odemnie swojego pieknego Bolcia, a tak na marginesie moze wiesz o jakims domku ktory chce goldena roczna sunie. Wczoraj mialam telefo od osoby ktora juz nie chce suni, kupila ja na gieldzie w Myslowicach jako malego pieska.
-
Pirat - chart - już wszystko w porządku! w DT w Niemczech.
Ada-jeje replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
A to mu sie trafilo !!! az milo patrzec na ta mordke ktora jest na fotkach. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Ada-jeje replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Lzej na sercu jak akcja przebiega tak szybko i ratujemy nastepna biede byc moze nawet przed uspieniem, Brawo dziewczyny w najgorszym wypadku tez sluze transportem ma sie rozumiec za zwrotem kosztow paliwa. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Ada-jeje replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Z wielka niecierpliwoscia czekamy na jutrzejszy wyjazd do schroniska jak rowniez fotki, kto wie czy czasem nie beda to fotki juz z nowego domku? -
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
To chyba sprawa urlopow i wakacji ze sunia nikt sie nie interesuje bo jest naprawde godna podziwu, dla mnie bardzo ladna. -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Ada-jeje replied to beka's topic in Już w nowym domu
Naturalnie ze tu zagladamy tylko nie zawsze sie meldujemy, z nadzieja ze psinka ma sie lepiej. A czy jest tak naprawde? -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Ada-jeje replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja tez przylaczam sie z nadzieja do trzymania kciukow, byc moze za nowy domek. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Ada-jeje replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
PILNE, szukamy domku docelowego dla oddanego psa do schroniska ktoremu grozi uspienie, chociaz DT pilnie potrzebny aby uratowc psa przed egzekucja. -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Ada-jeje replied to beka's topic in Już w nowym domu
Strach, przerazenie i przygnebienie czlowieka ogarnia otwierac i czytac watki o takich tresciach, ktore niestety przewazaja na dogo. A ciagle powod jest ten sam, robia to ci ktorzy uwazaja sie za ludzi, za istoty rozumne tylko w czych oczach ?Bo napewno nie w naszych. -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Nic z tego nie rozumiem dlaczego ten Macius taki niewdzieczny, moze faktycznie za bardzo go faworyzujecie ze wzgledu na jego slepote, a on to wykorzystuje i zdominowal caly dom. Czy zwracals sie o pomoc do osoby ktora ci podalam na PW? Strasznie mi przykro z tego powodu i wiem co przezywacie bo uratowaliscie jednego bide a przez niego straciliscie inne kochajace zwierzatko. -
Weszlam rowniez na watek niemieckiego forum, faktycznie sa bardzo zaangazowani w pomoc rottkowi ale mniej wiecej chca znac koszty operacji.Niestety dr. Konarski w Warszawie bedzie osigalny dopiero w poniedzialek.Niemcy pytaja rowniez czy nie mozna by zrobic od razu przy jednej narkozie kastracji psa bo byla by dla niego duza szansa na dom w Szwajcari ale tam mozna tylko wywiezc kastrowango psa.
-
Jak juz wszystko bedzie dograne, czyli docelowe miejsca dla psiur to mamy cicha nadzieje i nowe fotki zobaczyc, za co juz z gory dziekujemy.