Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Chyba w tym cos jest Ulka co piszesz ze Fredziu poszedl w dluga i ze chyba cos czuje, bo ja jak przedwczoraj pojechalam swoja Megi pokazac to po pwrocie nie zjadla nic dopiero swoja porcje zjadla 2 godz. pozniej niz zwykle.Tez Moj Adi powiedzial ze chyba jest w stresie. Biedne te nasze psy, my to chetnie bysmy je wszystkie zatrzymali u siebie bo tylko u nas sa najlepsze domki.
  2. Toska dzieki za rade, za kase dziekujemy to jeszcze nie ten etap na ktory potrzebujemy pieniedzy. Czy to ma znaczenie jaki to ma byc mocz: z rana czy tez obojetnie o ktorej porze dnia sie go zlapie, i czy powinno sie zwrocic uwage w laboratorium pod jakim kontem powinny byc robione badania?
  3. W Bielsku dziala jeszcze bubu, Hund, oprocz Dorothy, i znow czekanie do jutra. Ale tez tak cos czuje ze to bedzie to.
  4. Ula ty sie nie wyglupiaj tylko pisz, co jest grane gdzie ma isc Fredzio?Nie trzymaj nas w stresie !!!!!!!!!!!!!
  5. Ulka przeciez dobrze wiesz ze na mnie mozesz liczyc jesli chodzi o samochod,to przeciez z toba podjade gdzie trzeba. Je´szcze jedno swego czasu Mecka tez miala cos wspolnego z dalmatami, trzeba by ja powiadomic.
  6. A zapomnialam dzis mialam telefon, podrzucono kociaka malego na Szpitalna, co prawda babka go trzyma na ogrodku i dokarmia ale zdecydowanie nie chce kota. Czy ktoras z was ma kogos chetnego na kota? O ile dobrze pamietam Ewa ty chyba cos wspominalas o kocie?
  7. Ale by bylo jakby Kasia sie zdecydowala na powiekszenie psiej rodziny.A ja tez tak cos czuje ze ta goldenka wcale dobrego domku nie miala i tez mysle ze tylko te kefiry dostawala w wiekszej czesci. Czy ktos kto kocha zwierzeta oddalby swojego psa po roku albo nawet po dwoch?Szkoda tam oddawac tego psiaka ale za sterylke zaplacic musi i basta.
  8. Nie mamy na kogo zmieniac, to i tak jak u nas najlepsi weci a pytamy dlatego ze sunia jest leczona za darmo, tylko leki musimy placic.Bo to jest pies z interwencji i kazdy tak pies jest odrobaczany, szczepiony jak rowniez sterylka jest robiona na koszt miasta. I jesli faktycznie ten problem nie zniknie przy cieczce to musimy pomyslec o jakiejs klinice.
  9. Ulka smiem podejrzewac ze to ci sami co wczoraj ogladali moja dzikuske i mowili ze Fredzia nie chca, ale moze to zbieg okolicznosci, czy oni sa z Trzebinia Wodana?
  10. Trudno powiedziec Ulka czy ten pies naprawde wybrzydza czy tez byl nieodpowiednio karmiony, podejrzewam ze nieregularnie i nie wiadomo czym go karmili.Z pania Madzia rozmawialam dzis krociotko przez komore, bo od wczoraj nie mialam ani netu ani telefonu, byla jakas awaria. Babka ktora chciala pieska ma chore dziecko i na razie jest na zwolnieniu.
  11. Sunia do tej pory nic nie miala robione zadnych badan, ale my tez nie bedziemy robic nic czego nie zleci nam weterynarz. Po to w koncu idzie sie do weta. A tabletki byly przepisane przez wetke w ciemno.
  12. Ulka nie wiem jeszcze dokladnie co to za domek ale ufam pani Madzi bo ona ma reke do dobrych domkow. Zreszta sprawa miala sie tak: przyszla do niej p.R i powiedziala ze jest piesk terierek ktory szuka domku jak pani Madzia znalazla domek i ci ludzie juz kupili obrozke i smycz jak rowniez inne akcesoria i przyszli w umowione miejsce to zadzwonila Diana ze pieska juz nie ma. Bardzo byl rozczarowany 11 letni chlopak ktory juz sie cieszyl ze bedzie mial pieska.Napewno pani Madzia sie ze mna skontaktuje lub bezposrednio ta osoba bo powiedzialam pani Madzi ze moze dac moj nr.tel.
  13. Willa zlituj sie, na twoim watku sa juz 32 strony my cie ciagle podnosimy w gore a ty taka leniwa i nie chcesz do domku. Ale my cie nie chcemy juz dluzej ogladac w schronisku. A wiec Willa niech cie juz wreszcie ktos wypatrzy.
  14. To Madzia@pies ma domek dla pieska tylko ze dzis juz z ta osoba sie nie spotkala. Musimy poczekac cierpliwie do jutra.
  15. W tej chwili zadzwonilam do wlascielki suni i tabletki ktore brala sunia to ditropan.
  16. Formica ona kropelkuje bezwiednie. Jak juz wspominalam dostawal tabletki przepisane przez nasza wetke i bylo ciut lepiej ale jak tabletki skonczyly sie problem jest taki jak przed. Co najwazniejsze moze to da wam tez cos do myslenia, ten mocz ma dosc specyficzny ostry odor. Podczas branie tebletek nie bylo tego odoru.
  17. Trzymaj kciuki Anetko tylko nie wiadomo za ktora sunie bo jeszcze mamy jedna, oprocz goldenki jest jeszcze u mnie na DT sunia mix sznaucerka.Ale mysle ze domek na jedna z nich sie zdecyduje.
  18. Zaraz wejdzie na watek osoba zainteresowana przygarnieciem pieska, jeszeli nasza goldenka bedzie im pasic to juz dzis bedzie po niej.
  19. Ada-jeje

    Kot atakuje psy

    Mrzewinska to prosze o rade jak odzwyczaic psa od interesowania sie kotemMam w tej chwili suke przygarnieta, byla bezdomna i mogla by u mnie zostac,niestety od momentu przygarniecia jej moj kocur strasznie sie jej boi i mieszka w suterenach, tam znosze mu jedzenie, tamtedy wychodzi na zewnatrz, tam rowniez chodze go wymizaic bo wczesniej spal ze mna w lozku. A teraz to bezpanskie stworzenie zajelo jego miejsce. A ja nie moge sie z tym pogodzic, widzialabym ich wszystkich razem lacznie z moim astkiem ktory nie ma zadnych problemow ani z kotem ani z nowo przygarnieta dzikuska.
  20. Od dzis sunia jest w DT u ewydr bo panstwo jutro jada na urlop i nie mieli suni z kim zostawic. Obiecali ze jezeli w ciagu ich urlopu nie znajdziemy domku to ja jeszcze zabiora do siebie, ale chcieliby by ja odaac w dobre rece.
  21. Dlaczego ona taka ladna, to wprost niemozliwe ze nikt jeszcze tym psem sie nie zainteresowal. Chociaz odpowiedz nasuwa sie sama.Wiadomo wakacje!!!!!
  22. W takim razie dziekujemy za rady i poczekamy jednak do pierwszej cieczki.
  23. Chcemy ja zabrac do weterynarza tylko nie wiemy gdzie moze byc wet ktory nam pomoze w tej chorobie.Bo jak pisze Ulka w pierwszym poscie nasi weci nie bardza wiedza jak jej pomoc.Co prawda bylo przepisane jakies lekarswto w tabletkach ( nie znam nazwy)ale to nic nie pomoglo. Nasi weci poradzili nam czekac z tym problemem do pierwszej cieczki moze to rozwiaze problem. Ale do mnie to jakos nie dociera zeby czekac ze zdiagnozowaniem tej choroby.
  24. Sunia jest bardzo mlodziutka ma okolo 8 miesiecy, zostala znaleziona na ulicy w grudniu dzien przed wigilia. Zostawiono ja na ulicy przy krawezniku, tam tez znalazla ja pewna zbieraczka zwierzat u ktorej byla do miesiaca maja br. razem z 6 psami i 50 kotami.
  25. Bardzo prosimy o jakiekolwiek rady, przecirz nie mozemy zostawic suni z takim problemem, bo niekt nie chcial by miec pieska ktory do konca swoich dni nie bedzie trzymal moczu. Napewno jest na to jakis sposob leczenia.
×
×
  • Create New...