Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Jak ja bylam wczoraj u baby skad Ulka zabrala biala sniezynke to baba zgodzila sie na sterylke aborcyjna, ale Ulka jak widac ma na razie urwanie glowy i nie jest w stanie nas o tym poinformowac. Poczekamy.
  2. Ulka ciesze sie ze zabralas mala od tej kobiety dzisiaj sama moglas sie przekonac co to za osoba, a co do Misia to przeciez Ela ci nie wybaczy ze oddalas go w niepewne rece. Ula jesli masz watpliwosci to moze jedzmy jutro zaraz tam sprawdzic bo jak wiesz ja tez mialam watpliwosci co do Megi i raniutko o 8.00 juz tam bylam i zabralam Megi spowrotem. Sama sie pozniej przekonalas ze mialam racje. Zreszta ciagle czekam na informacje z dwoch domkow gdzie sa koty a Misio byl pozytywnie nastawiony do kotow. Jak tylko dostane info. z tych domkow to od razu jedziemy je sprawdzic i w razie czego zabieramy Misia. Najgorsza jest sprawa suni ktora jest w Wygielzowie bo ma czas tylko do niedzieli a na Mydlanej juz tez uslyszalam ze oni nie moga jej wziasc spowrotem bo nie maja gdzie i bedzie jechala do schroniska do Myslowic.
  3. W takim razie czekamy na ujawnienie sie nowej wlascielki suni, wiadomo bylo z gory ze po tego pieska ustawi sie kolejka. :multi: :multi: :multi:
  4. dola czlowiek dostaje ogladajc to wszystko, tych domkow tymczasowych jak i tych docelowych jest cigle wszedzie za malo a zwierzakow za duzo.
  5. iwop o jakim drugim piesku ty piszesz bo ja nie przegladalam calego watku i zauwazylam tylko puszka.
  6. Wyslalam meilem waszego pieska do Ewadr a ona poslala dalej do ogladniecia moze cos ze tego wypali?
  7. Mona 4 jezeli domek o ktorym pisalam wczesniej bedzie chcial sunie to u nas sterylka kosztuje bez negocjacji 180 pln a wiec i tak duzo taniej jak u was. gdybys ty dolozyla 50 pln czyli nowa wlascielka musialaby w najgorszym wypadku dolozyc 130 pln.
  8. Ja tez mam kogos kto pytal o malego Yorka ale kontakt z ta osoba bede miala dopiero jutro, moge tez zapytac czy jest jeszcze ta osoba zainteresowa gdyba tak to zapytam od razu czy pokryje koszty sterylki.
  9. Ulka ty szybko pokazuj ja mamie twojego TZ bo ze znalezieniem domku dla takiej suni nie bedzie problemu.
  10. W takim razie zmuszeni jestesmy poczekac az Greven odbierze swoj samochod od mechanika i zabierze wtedy Ivanka do hoteliku na ktory zbieramy kaske.
  11. Cieszy fakt ze choc jeden ast znalazl wlasciela, a w ktorym watku znajde Ivana ?
  12. Co stoi na przeszkodzie zeby chlopak nie byl dzis operowany ?
  13. Tak wiec po mojej wplacie bedzie brakowac 425 pln. Rozumiem ze pieniazki mozna przelac na Fundacje AST. Jesli sie myle co do przelewu prosze o sprostowanie.
  14. Niestety walka z klerem nigdy nie byla latwa i w dalszym ciagu nie jest, przeciez to oni sie maja za bogow i nikt nie ma prawa sie do nich wtracac.Niemnije jednak nie mozna zostawic tych psow bez pomocy.
  15. Ksieza ? DIABLY Z PIEKLA RODEM !!!!! Kupa nierobow bo przeciez nie mozna ich nazwac nasladowcami Chrystusa. Tak jak traktuja ludzi tak samo i zwierzeta, a poboznosc to u nich na pokaz.
  16. Kamien z serca choc nie do konca. Podziekowania dla osob ktore podjely dzialania natychmiast. Czekamy dalej na relacje o psinie i zyjemy wielka nadzieja ze po raz trzeci uda mu sie uniknac smierci.
  17. Z wielka niecierpliwoscia czekamy na wiadomosci o astku, czy bedzie dzis operowany ?
  18. Tak bea Hera juz ma dom i az przykro ze Ewy tymczas jest pusty bo takiej reki jak ona do adopcji nawet ULka nie ma. Ewa to robi blyskawicznie tylko pozazdroscic jej mozna. Chociaz naturalnie Ulka tez ma szczescie one obie potrafia domki szukac, a wiec trzeba tylko im psy podrzucac. Gorzej maja sie koty ktorych wyadoptowac trudniej a przybywa ich w coraz wiecej.
  19. No to nam nie pozostaje nic innego jak tylko sie cieszyc z tak wspanialych wlascieli LUNY jak rowniez to ze sunia wreszcie po roku zycia na tym swiecie poczuje co to znaczy dobry opiekun. A na fotki z nowego domku czekamy z wielka niecierpliwoscia.
  20. Ewa brawo jestes NIEPOKONANA;NIEOCENIONA i niestety ale tylko ty nadajesz sie do adopcji psiakow. A tak na marginesie to nastepne psiaki juz czekaja w kolejce. Jutro jedziemy odbierac psa mieszanca Onkowatego, chlopak ktory zaadoptowal psa nie wywiazuje sie z obowiazkow, pies rzadko wychodzi na dwor i mimo ze osoba ktora mu go oddala przynosi mu jedzenie to nie zawsze otwiera sie jej drzwi bo chlopak chyba jest nacpany, o czym oczywiscie nie wiedzialysmy. Pies ma zapewniona kastracje, jest zaszczepiony przeciwko wsciekliznie ale na dalsze szczepienie trzeba sie udac do Lucyny bo pies jest u niej zgloszony.
  21. Niewiele bede mogla zaoferowac dla astka ale jakis grosik napewno sie znajdzie, jesli tylko bedzie mozliwe go uratowac i zrobic operacje na kreche to napewno damy rade uzbierac kase.
  22. Faktycznie to dziwne ze maja nowego z ktorym juz pokazali sie na spacerze, czyzby tamtego nie polubili i dlatego sie go wyzbyli tylko gdzie sie go wyzbyli, drecza nas pytania poostawione bez odpowiedzi zwlaszcz jesli chodzi o zywe stworzenia.
  23. I co znow nowy pies jest na balkonie?
  24. Dobra w takim razie dajemy do Przelomu ogloszenie, mozemy od razu uzgodnic termin spotkania z nimi odnosnie powstajacej Fundacji na naszym terenie. A swoja droga mozna wydrukowac plakat ktory zrobilas i powiesic w lecznicy i w Pupilu w Rynku.
  25. A moze by mala w jezu i Przelomie oglosic?
×
×
  • Create New...