-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Bo zalozycielka watku sie urlopuje, napewno zmieni tytul jak wroci z urlopu. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
nasze maluchy juz maja domki co prawda jest jeszcze jeden ale juz w poniedzialek bedzie wiadomo czy i on bedzie mial domek. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
dziekujemy, adresy meilowe ktore poszukuja szczeniakow moga sie zawsze przydac. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Poniewaz nie chcesz zapeszac, to niestety bedziesz zmuszona ze mna podzielic sie wiadomoscia telefonicznie bo ja w poniedzialek okolo 16.00 wyjezdzam na kilka dni mam nadzieje ze do 16 stej bedziesz juz wiedziala czy domek wypalil. A swoja droga Ulka jak przyjedzie to bedzie miala troche roboty na stronce zeby uzupelnic zwierzeta ktore juz maja domki. Ja tez mialam domek na terierke mala ale dzis zadzwonila pani R. ze znalazla blakajacego sie cocer spaniela, dalam jej namiar na domek ktory chcial sznaucerke sznaucerki ale zdecydowali sie wziasc te znajde. Po moim przyjezdzie musimy sie zastanowic co z doda co prawda chodzi tam pani Madzia i dokarmia te psy i rozmawiala z facetem ale widze ze za duzo to nie wydebila. Psy sa nie szczepione i nie odrobaczone. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Ada-jeje replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Otrzymalam dziekuje, wydrukuje i pokaze zainteresowanym. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Ada-jeje replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Moze ktos moglby mi przeslac na PW fotki malej, chcialabym je wydrukowac i komus pokazac. -
Prosze o potwierdzenie wplaty od adriaopole za bazarek wystawiony przezemnie bo chcialabym wyslac jej paczuszke.
-
Na konto Fundacji powinny wplynac pieniazki od adriaopole za wystawiony kuferek na bazarku przezemnie, prosze o info jak juz wplyna.
-
Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!
Ada-jeje replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Zuziu piekne foty, "Zuzia" rosnie w blyskawicznym tempie.Czy ogrodzenie tez rosnie tak szybko jak Zuzia? -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Wprost nie do wiary ze Pinio pojechal na drugi koniec Polski, gdzie nie mogl nigdzie zagrzac miejsca a tu w poblizu znalazl tak wspanialy domek i to tak szybciutko. Wszyscy trzymamy kciuki za wspanialy i docelowy domek PINIA. -
Ewus zrobisz jak uwazasz ciesze sie razem z toba ze Kora bedzie miec wspanialy domek i ze panstwo tak wyrozumiali ale mysle ze lepiej by bylo zebyscie wspolnie to uzgodnili z Ania wetka, bo jak wiesz po sterylce suki maja wieksza tendencje do tycia i zeby pozniej nie przedobrzyc sytuacji.Bo jak ja teraz podtucza a po sterylce dalej bedzie tyc to moga nastapic nastepne powiklania. No ale ja nie jestem wetem.
-
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewa moze Ania zrobila by zdjecie malej z twoim nr. tel. najlepiej taki plakacik z ktorego mozna odrywac nr.tel. i trzeba powiesic w lecznicy. Oprocz tego jak bedziesz jutro rozmawiac z Ania wetka bo bedzie dzwonic do ciebie w celu uzgodnienia sterylki dla goldenki, to zapytaj ja, bo czasem ona tez ma adresy do ludzi ktorzy chca psa. -
Nalezy wierzyc ze teraz juz napewno skonczy sie chorobsko Alterka, i bedzie juz tylko lepiej.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Ada-jeje replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sunia jestes taka slodziutka, moze sie w tobie ktos zakocha??? -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Ada-jeje replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Gdyby to bylo zalezne odemnie, to bylo by to obojetne, najwazniejsze ze przyjaciel w domu. -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Ada-jeje replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Osoba o nicku Ruth ma domek dla malego pieska, plec meska. -
-O krok od śmierci- NARNIA JUŻ ZDROWA!! I JUZ W BAJKOWYM DOMU :))))
Ada-jeje replied to dziuba's topic in Już w nowym domu
Przedewszystkim zo ogromnie sie ciesze ze Narnia znalazla domek docelowy, na ktory sobie zasluzyla. A pozostala kaske napewno na piwko nie wydacie tylko zgodnie z przeznaczeniem na nastepna bide w potrzebie a na jaka to napewno nas o tym fakcie poinformujecie. Dzieki dziewczyny jestescie wspaniale. -
Mam, zalatwilam zrzeczenie sie obecnych wlascieli Kory, Kora jest juz nasza, mam jej ksiazeczke ale niestety aktualnego szczepienia w tym roku nie ma tylko na wsieklizne. Pani rowniez dala na sterylke 30 zl a konto w przyszym miesiacu da wiecej bo chce zeby to bylo rozlozone na raty jako ze nie stac ja dac kasy jednorazowo, dala tez reszte chrupek dla suni i jakies tam mrozone podroby ktore postaram sie podrzucic ci do pracy. Reszte ustalimy telefonicznie, lub osobiscie jak sie spotkamy.
-
dla jasnosci chcialam tylko dodac ze moja wplata jest za bazarek od pati1033.