Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Bo zalozycielka watku sie urlopuje, napewno zmieni tytul jak wroci z urlopu.
  2. nasze maluchy juz maja domki co prawda jest jeszcze jeden ale juz w poniedzialek bedzie wiadomo czy i on bedzie mial domek.
  3. dziekujemy, adresy meilowe ktore poszukuja szczeniakow moga sie zawsze przydac.
  4. Poniewaz nie chcesz zapeszac, to niestety bedziesz zmuszona ze mna podzielic sie wiadomoscia telefonicznie bo ja w poniedzialek okolo 16.00 wyjezdzam na kilka dni mam nadzieje ze do 16 stej bedziesz juz wiedziala czy domek wypalil. A swoja droga Ulka jak przyjedzie to bedzie miala troche roboty na stronce zeby uzupelnic zwierzeta ktore juz maja domki. Ja tez mialam domek na terierke mala ale dzis zadzwonila pani R. ze znalazla blakajacego sie cocer spaniela, dalam jej namiar na domek ktory chcial sznaucerke sznaucerki ale zdecydowali sie wziasc te znajde. Po moim przyjezdzie musimy sie zastanowic co z doda co prawda chodzi tam pani Madzia i dokarmia te psy i rozmawiala z facetem ale widze ze za duzo to nie wydebila. Psy sa nie szczepione i nie odrobaczone.
  5. Otrzymalam dziekuje, wydrukuje i pokaze zainteresowanym.
  6. Moze ktos moglby mi przeslac na PW fotki malej, chcialabym je wydrukowac i komus pokazac.
  7. Prosze o potwierdzenie wplaty od adriaopole za bazarek wystawiony przezemnie bo chcialabym wyslac jej paczuszke.
  8. Wlasnie z calego twojego zaangazowania nie mamy fotek a szkoda bo to sa naprawde piekne chwile, kiedy ma sie to odczucie ze zrobilo sie cos fajnego, pozytecznego, i serducho sie cieszy. A pomyslec ile bid jeszcze na nas czeka?
  9. Dzisiaj jest wtorek czyli rozumiem ze nasza Kora dzieki tobie i tylko tobie Ewciu idzie do nowego wspanialego domku. Czekamy na wiecej info wieczorem a moze bedzie Ania przy adopcji to wtedy mielibysmy od razu jakies fotki.
  10. Na konto Fundacji powinny wplynac pieniazki od adriaopole za wystawiony kuferek na bazarku przezemnie, prosze o info jak juz wplyna.
  11. Zuziu piekne foty, "Zuzia" rosnie w blyskawicznym tempie.Czy ogrodzenie tez rosnie tak szybko jak Zuzia?
  12. Wprost nie do wiary ze Pinio pojechal na drugi koniec Polski, gdzie nie mogl nigdzie zagrzac miejsca a tu w poblizu znalazl tak wspanialy domek i to tak szybciutko. Wszyscy trzymamy kciuki za wspanialy i docelowy domek PINIA.
  13. Ewus zrobisz jak uwazasz ciesze sie razem z toba ze Kora bedzie miec wspanialy domek i ze panstwo tak wyrozumiali ale mysle ze lepiej by bylo zebyscie wspolnie to uzgodnili z Ania wetka, bo jak wiesz po sterylce suki maja wieksza tendencje do tycia i zeby pozniej nie przedobrzyc sytuacji.Bo jak ja teraz podtucza a po sterylce dalej bedzie tyc to moga nastapic nastepne powiklania. No ale ja nie jestem wetem.
  14. Ewa moze Ania zrobila by zdjecie malej z twoim nr. tel. najlepiej taki plakacik z ktorego mozna odrywac nr.tel. i trzeba powiesic w lecznicy. Oprocz tego jak bedziesz jutro rozmawiac z Ania wetka bo bedzie dzwonic do ciebie w celu uzgodnienia sterylki dla goldenki, to zapytaj ja, bo czasem ona tez ma adresy do ludzi ktorzy chca psa.
  15. Nalezy wierzyc ze teraz juz napewno skonczy sie chorobsko Alterka, i bedzie juz tylko lepiej.
  16. Sunia jestes taka slodziutka, moze sie w tobie ktos zakocha???
  17. Jutro niedziela, powinien sie domek zglosic. Poczekamy.
  18. Gdyby to bylo zalezne odemnie, to bylo by to obojetne, najwazniejsze ze przyjaciel w domu.
  19. Osoba o nicku Ruth ma domek dla malego pieska, plec meska.
  20. Przedewszystkim zo ogromnie sie ciesze ze Narnia znalazla domek docelowy, na ktory sobie zasluzyla. A pozostala kaske napewno na piwko nie wydacie tylko zgodnie z przeznaczeniem na nastepna bide w potrzebie a na jaka to napewno nas o tym fakcie poinformujecie. Dzieki dziewczyny jestescie wspaniale.
  21. To wcale nie musza byc dziewczyny z Jeleniej Gory zeby sunie poumieszczac na innych forach, rozejrzyjcie sie na dogo kto to robi ipoproscie na PW.Oczywiscie musi byc jedna osoba w Jeleniej pod nr.tel. w razie ogloszenia.ZuziaM napewno wami pokieruje jak bedzie wiedziala o co chodzi.
  22. Czy sunia jest gdzies pooglaszana na innych forach, poproscie dziewczyny z dogo ktore umieja to zrobic, moze alegro lub tp. Przez samo podnoszenie suni w gore trudno bedzie jej znalezc domek.
  23. Jak sie jutro spotkamy to porozmawiamy na twmat Kory. Zadzwonie do ciebie jutro zeby sie umowic.
  24. Mam, zalatwilam zrzeczenie sie obecnych wlascieli Kory, Kora jest juz nasza, mam jej ksiazeczke ale niestety aktualnego szczepienia w tym roku nie ma tylko na wsieklizne. Pani rowniez dala na sterylke 30 zl a konto w przyszym miesiacu da wiecej bo chce zeby to bylo rozlozone na raty jako ze nie stac ja dac kasy jednorazowo, dala tez reszte chrupek dla suni i jakies tam mrozone podroby ktore postaram sie podrzucic ci do pracy. Reszte ustalimy telefonicznie, lub osobiscie jak sie spotkamy.
  25. dla jasnosci chcialam tylko dodac ze moja wplata jest za bazarek od pati1033.
×
×
  • Create New...