Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Juz sobie wyobrazam Zuzanne w kapeluszu, bialych a moze czerwonych rekawiczkach (bucikach) a do tego pod kolorowa parasolka w deszczowe slotne dni. Bedzie na co popatrzec. :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  2. Az sie wierzyc nie chce ze ta sunia jeszcze domku nie znalazla przeciez jest naprawde sliczna.:shake:
  3. Ewa jak bedziecie umowione z panem z Jaworzna to ja chetnie dolacze z Megi bo ona czasami jest bardzo nieposluszna zwlaszcza kiedy chce ja zamknac w pokoju bo na chwile chce pobyc z kotem na dole.
  4. Jasne ze Gonzo moze na mnie liczyc w transporcie do Niemiec bylam przygotowana na jego towarzystwo ale im wczesniej opusci schron tym lepiej dla niego.
  5. Co masz na mysli nic pewnego, ze nie wypali ten wyjazd wczesniej czy domek jeszcze w Niemczech nie pewny? Bo ja o Gonzo pamietam jakby co.
  6. Otrzymalam Pw z pytaniem kiedy jade do Niemczech i czy moge zabrac Gonza? Odpowiedzialam ze oczywiscie ale jade dopiero pod sam koniec wrzesnia czyli okolo 27.09.07 . A tu taka niespodzianka, Gonzo na mnie nie bedzie czekal bo wyjezdza juz. Ciesze sie ze Gonzo jedzie do wlasnego domku i nie wazne w jakim kraju. Powodzenia GONZO, szerokiej drogi.
  7. Nie skarbie nie zajmuje sie adopcjami za granica, czasami tylko sluze transportem, gdybym miala taka mozliwosc napewno bym starala sie o adopcje dla Bafiego. Sprobuj napisac PW z linkiem do ewatonieja, jak tylko bedzie mogla napewno pomoze.
  8. Jak Ulka ma za malo psow na tymczasie to zaden problem bo ja juz dzis odebralam telefon ze w Trzebini sa nastepne dwa szczeniaczki podrzucone. Ze slow faceta wynika ze maja jakies dwa miesiace. Tak wiec po wizycie u notariusza trzeba jechac tam i zobaczyc co sie da z tym fantem zrobic. Moze jeszcze jeden DT nam przybedzie bo jak by sie zgodzili je na DT przytrzymac to wystarczy jechac tam foty porobic i ogloszenia dawac. Zyje przynajmniej taka nadzieja.
  9. Sziry nie toleruje a sniezynki jeszcze nie widzial dlatego napisalam ze bedzie je po kolei zjadac. Naturalnie zartowalam przeciez wiesz ze ja z nimi dwoma nigdzie nie wyjde bo nie dam rady.
  10. Bedzie super jak ja do was dolacze z Megi i Jeje co wy na to? Chyba Jeje zacznie je zjadac po kolei.
  11. Masz racje Ulka twoje sunie musza sie wyprowadzic bo ja bede potrzebowala twojej pomocy przy moich psiurach pod koniec tego miesiaca co nie znaczy ze musisz ich na DT zabierac. Ale napewno w dzien poprosze cie o dochodzaca pomoc.
  12. Ulka a ty co znow z tym Plockiem wymyslilas? Czyzby dorixx nie mogla adoptowac Zuzi?
  13. Bestyja ladna i napewno szczesliwa, tylko ze na tej fotce nie widac zeby jej cos ubylo. Ale nawet jak ubylo jej kilo lub dwa to przy tej tuszy jeszcze to trudno zauwazyc, chciaz wierzymy w wage na ktorej sunia jest wazona.
  14. A co one w pewnym momencie tak na bacznosc siedza, cos po kryjomu przed nami trzymalas w rece napewno jakis smakolyk na ktory one wpatrzone jak w sroka w kosc.
  15. Dorothy i pozostali nie kraczcie z tym ukaraniem bo znow wykraczecie, poczekajmy moze tym razem osad bedzie surowszy, przeciez ciagle wszyscy na to czekamy zeby kary byly ddwkwatne do popelnionego czynyu. Zyjmy nadzieja ze kiedys sie doczekamy.
  16. baffi bardzo ci wspolczuje ze musisz patrzec na tego psiaka i nie mozesz mu pomoc chociaz tak bardzo sie starasz.
  17. No to teraz jeszcze poczekajmy na ogloszenie w Przelomie i nie bedziesz sie mogla zdecydowac komu oddac sunie.
  18. Ulka ty sie juz nie chwal tak ta Zuzia co najwyzej mozesz sie jeszcze troche nia nacieszyc i napatrzec bo juz niedlugo opusci twoje domostwo i zmieni wlascielke tak samo kochajaca zwierzatka jak i Ty.:lol: :lol: :lol:
  19. Acha znow zle zrozumials, oczywiscie ze dalam tylko nie pytalas mnie o to a przeciez moglam nie dotrzec wczoraj do redakcji. Stad moje pytanie, czy jestes jasnowidzem? Ale chyba tak.
  20. Oglaszajcie go dziewczyny gdzie mozecie a my miedzy soba tez probujemy cos znalezc dla niego.
  21. Przeciez ogloszenie ukaze sie dopiero w srode, to skad ty wiesz za dalam, jestes jasnowidzem czy co?
  22. Ulka wypusc ja jeszcze raz dzis na ogrodek i filmik bedziesz musiala powtarzac.
  23. Tez postaram sie wplacic grosz na biedne stworzenia. Ponawiam pytanie czy byla Policja?
  24. Moge cie zapewnic ze spelniasz wszystkie kryteria jak je nazwalas do adopcji bo wlasnie Ulka mowila o tobie jako o przyszlej wlascielce Zuzi. Ulka jak mi mowila to pierwszy raz ma u siebie taka kruszyne, jak do tej pory ciagle miala na DT albo duze psy albo szczeniaki ale tez duzo wieksze, i chyba dlatego tak trudno jej sie rozstac z mala kuleczka, a oprocz tego wczoraj byla zajeta ze mna i a dzis pojechala do Krakowa do weta ze swoimi psami.
×
×
  • Create New...