-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Az sie wierzyc nie chce ze ta sunia jeszcze domku nie znalazla przeciez jest naprawde sliczna.:shake: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewa jak bedziecie umowione z panem z Jaworzna to ja chetnie dolacze z Megi bo ona czasami jest bardzo nieposluszna zwlaszcza kiedy chce ja zamknac w pokoju bo na chwile chce pobyc z kotem na dole. -
Otrzymalam Pw z pytaniem kiedy jade do Niemczech i czy moge zabrac Gonza? Odpowiedzialam ze oczywiscie ale jade dopiero pod sam koniec wrzesnia czyli okolo 27.09.07 . A tu taka niespodzianka, Gonzo na mnie nie bedzie czekal bo wyjezdza juz. Ciesze sie ze Gonzo jedzie do wlasnego domku i nie wazne w jakim kraju. Powodzenia GONZO, szerokiej drogi.
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Nie skarbie nie zajmuje sie adopcjami za granica, czasami tylko sluze transportem, gdybym miala taka mozliwosc napewno bym starala sie o adopcje dla Bafiego. Sprobuj napisac PW z linkiem do ewatonieja, jak tylko bedzie mogla napewno pomoze. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jak Ulka ma za malo psow na tymczasie to zaden problem bo ja juz dzis odebralam telefon ze w Trzebini sa nastepne dwa szczeniaczki podrzucone. Ze slow faceta wynika ze maja jakies dwa miesiace. Tak wiec po wizycie u notariusza trzeba jechac tam i zobaczyc co sie da z tym fantem zrobic. Moze jeszcze jeden DT nam przybedzie bo jak by sie zgodzili je na DT przytrzymac to wystarczy jechac tam foty porobic i ogloszenia dawac. Zyje przynajmniej taka nadzieja. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Masz racje Ulka twoje sunie musza sie wyprowadzic bo ja bede potrzebowala twojej pomocy przy moich psiurach pod koniec tego miesiaca co nie znaczy ze musisz ich na DT zabierac. Ale napewno w dzien poprosze cie o dochodzaca pomoc. -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Bestyja ladna i napewno szczesliwa, tylko ze na tej fotce nie widac zeby jej cos ubylo. Ale nawet jak ubylo jej kilo lub dwa to przy tej tuszy jeszcze to trudno zauwazyc, chciaz wierzymy w wage na ktorej sunia jest wazona. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
A co one w pewnym momencie tak na bacznosc siedza, cos po kryjomu przed nami trzymalas w rece napewno jakis smakolyk na ktory one wpatrzone jak w sroka w kosc. -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Ada-jeje replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Dorothy i pozostali nie kraczcie z tym ukaraniem bo znow wykraczecie, poczekajmy moze tym razem osad bedzie surowszy, przeciez ciagle wszyscy na to czekamy zeby kary byly ddwkwatne do popelnionego czynyu. Zyjmy nadzieja ze kiedys sie doczekamy. -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
baffi bardzo ci wspolczuje ze musisz patrzec na tego psiaka i nie mozesz mu pomoc chociaz tak bardzo sie starasz. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
No to teraz jeszcze poczekajmy na ogloszenie w Przelomie i nie bedziesz sie mogla zdecydowac komu oddac sunie. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Acha znow zle zrozumials, oczywiscie ze dalam tylko nie pytalas mnie o to a przeciez moglam nie dotrzec wczoraj do redakcji. Stad moje pytanie, czy jestes jasnowidzem? Ale chyba tak. -
roczny Pusiu jest już w stałym domu w Niemczech!
Ada-jeje replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Oglaszajcie go dziewczyny gdzie mozecie a my miedzy soba tez probujemy cos znalezc dla niego. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Przeciez ogloszenie ukaze sie dopiero w srode, to skad ty wiesz za dalam, jestes jasnowidzem czy co? -
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Ada-jeje replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Tez postaram sie wplacic grosz na biedne stworzenia. Ponawiam pytanie czy byla Policja? -
Moge cie zapewnic ze spelniasz wszystkie kryteria jak je nazwalas do adopcji bo wlasnie Ulka mowila o tobie jako o przyszlej wlascielce Zuzi. Ulka jak mi mowila to pierwszy raz ma u siebie taka kruszyne, jak do tej pory ciagle miala na DT albo duze psy albo szczeniaki ale tez duzo wieksze, i chyba dlatego tak trudno jej sie rozstac z mala kuleczka, a oprocz tego wczoraj byla zajeta ze mna i a dzis pojechala do Krakowa do weta ze swoimi psami.