Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Na bank Bari nie ma tylu lat, nie mam pojecia czym sie kierowal ten wet ktory mu taka date wystawil? Dziewczyny czy nie mozna by balo tego jakos sprostowac? Podajac taki wiek ktory zreszta nie pokrywa sie z prawda zmniejsza jego szanse na adopcje.:-(
  2. Tak juz sie wpisalam, szkoda tylkoze Asia z tak wielkim serduchem nie jest jeszcze wsrod nas.
  3. I ja podnosze biedaka moze jednak znajdzie sie osoba ktora go pokocha, a jak na razie to Asi naleza sie slowa podziekowania za tak wspaniala opieke jaka zapewnila Onkowi. Asiu masz wielkie bardzo wielkie serducho tylko dlaczego ty jeszcze nie jestes wsrod nas dogomaniakow? :placz: Potrzebujemy Cie i czekamy na zalogowanie sie na forum.:roll:
  4. Ulka a czy oprocz plakatu ktory jutro wezmiemy do lecznicy zrobilas mu gdzies oglosuenie w necie?
  5. Kontaktowalam sie z wlascielka szczeniat, aby uzgodnic termin sterylki i z radoscia pancia oznajmila mi ze sunia juz wczoraj znalazla domek, do adopcji zostal juz tylko chlopczyk.
  6. Powturze tylko za Ewa dorixx bedzie dobrze, musi byc.:cool3: Na wirusy tez mamy sposob. :mad::mad::mad:
  7. To ty Ewa nie masz psa tylko maskotke :eviltong: nie dziwie sie ze twoj TZ chcial by w domu wreszcie byl pies a nie tylko zabawka. :evil_lol:
  8. Pytanie tylko czy tego domku szuka sie dla niego tylko na dogo? Jesli tak to faktycznie marne szanse.
  9. Lecznica na Mydlanej jest dzis czynna od 8.00-11.00.
  10. Wedlug ciebie Helga nie powinno sie wyciagac psow z opresji bo co bedzie jak nie znajdzie sie nowy wlasciel? To dlaczego tyle psow wyciaga sie z roznych opresji do hotelu czy tez DT platnych i jakos nikt nie mysli ze pies nie znajdzie nowego wlasciela. Jezeli tak bedziemy myslec to zadnego psa nie mozna by wyciagac do hotelu czy tez DT. Jestes pesymistka i z gory zakladasz ze psa moze nikt nie zechce? Ja usilnie wierze ze pies znajdzie nowy domek, naturalnie jak ktos usilnie bedzie szukal a nie tylko podnosil w gore, bo to napewno za malo przedewszystkim powinna sie strac o znalezienie domku baffi ale wszyscy mozemy jej w tym pomoc, kazdy na swoja miare. Takim stwierdzeniem napewno jej nie pomagasz.
  11. Oczywiscie ze to troche daleko tylko czy blizej znajdzie sie cos w cenie ktora mozna zaakceptowac? Poza tym jest jeszcze watek transportowy i moze akurat transport moze byc darmowy lub po niewielkich kosztach.
  12. U met bedzie chyba najtaniej a jej hotelik jest niestety troche daleko od Ciebie bo kolo Krakowa. Tylko jak oddasz Bafiego do met o ile sie dogadacie to i tak musisz mu dalej domku szukac, bo met daje DT odplatnie co nie znaczy ze pies moze tam zostac na zawsze. Ale to juz uzgodnisz z met.
  13. Dorixx Ty nas zaskakujesz, fotki sa przeciez ekstra :loveu: Najgorsze jest to ze obawiam sie ze z tej owieczki chya pittbul rosnie, Chyba bedziesz musiala jeszcze kaganiec jej zafundowac i razem z Ewcia i jej Dino na tresure trzeba bedzie isc.
  14. Ewcia ja czekam na relacje z tresury a Ty nic nie piszesz czyzbys jeszcze dalej w domu z Dinem cwiczyla i dlatego czasu brak na napisanie czegos? :shake:
  15. Ulka daj jej na droge reczniki na wszelki wypadek jak bedzie wymiotowac, a o reszte sie nie martw, choc moze ta podroz bedzie dla niej dluga i niewygodna to pomysl co by bylo gdybys jej ze schronu nie zabrala. A wiec ta dluga podroz przed nia to nic w porownaniu z tym co ja czeka, a czeka na nia wspanialy dom. Szczesliwej drogi Szira i badz szczesliwa w nowym domku. :multi::multi::multi:
  16. dorixx ja mysle ze Zuzi brak towarzystwa psiego, i dlatego tak duzo spi bo sie nie ma z kim bawic, ja to mysle ze powinnas jeszcze do pary zaadoptowac brciszka z Trzebinia bialo czarnego i wtedy mialabys problem z glowy bo psy gonily by jak szalone a Ty bys nie nadazala siki wycierac.
  17. Fajnie ze dorixx porozwiesza plakaty i ulotki tylko jak do tej pory to nie przybywa nam ludzi do pomocy ani DT tylko psow i kotow do adopcji i zgloszen tego typu.
  18. Ale ja mam refleks zolwia, mialam Ci wlasnie Ulka napisac ze trzeba zmienic tytul watku ze mala ma juz domek a tu co? :crazyeye: juz zmieniony tytul nawet nie zauwazylam kiedy to zrobilas. Czesto dzialasz jak blyskawica, jeszcze nie zdaze pomyslec a Ty juz zrobilas. :lol:
  19. Ja tez dziekuje w imieniu szczeniaczkow supergoga, bo my musimy malym domki znalezc tym bardziej ze wlascielka zgodzila sie na sterylke swojej suni.
  20. Ciociu Ulu to zrob malej Szirce jeszcze przed odjazdem jakas fotke bo moze to byc juz ostatnia, nie wiadomo czy nowy domek nam jakies fotki podesle.
  21. Oj dorixx rozbawilas mnie na dobre, jak tak dalej pojdzie to chyba bedziesz eksmitowana przez swojego TZ bo po co mu taka zona ktora z psem sypia a dla niego juz nie ma miejsca w lozku. Ty sie zastanow i jak najszybciej naucz Zuzie na jej poslaniu spac lub z synem. A co do fotek to tylko z Ulka w kontakt musisz wejsc ja jestem z tego tematu totalna noga.
  22. Wlasnie czekamy na relacje, spodziewalysmy sie ich rano a tu cisza. :angryy: A moze pancia nie ma czasu pisac bo Zuzia narobila tyle szkod ze pancia nie moze sie odrobic a co dopiero jeszcze cos napisac. :placz: Albo najzwyczajniej trzyma nas pancia w napieciu. Oj nieladnie panciu :shake:
  23. W poniedzialek mam sie zdzwonic z Ania bo Lucynka jest na urlopie ale wiem juz ze sterylka bedzie w przyszlym tygodniu, tylko jeszcze nie wiem w ktory dzien. Ulka mam prosbe moze bys zrobila plakaciki (plakacik) malym to bysmy od razu w lecznicy mogly powiesic a oprocz tego mozna by je wstawic na Allegro.
  24. To dobrze Ulenko ze nie placzesz za mala bo nie ma za czym, sama piszesz ze u Ciebie bylaby kolejnym psem a tam jest ta jedyna.
  25. Najwazniejsze ze Ulka dotarla i mala juz jest u was. I choc sesji nie ma to napewno jutro napiszesz jak mala spedzila pierwsza noc w nowym domku. A Ulce nie powinno byc az tak smutno bo jeszcze na kilka dni zostala przeciez Szira wiec jeszcze troche zajecia bedzie miala. Cieszymy sie bardzo ze Zuzia do takiego wspanialego domku trafila i co najwazniejsze ze relacja z domku bedzie na biezaco. :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...