-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To sie Ewciu doczekalas bidki ktora nawet jeszcze fotek nie ma. Czekamy rano na relacje jak przeszla noc, o ile wogole wam bedzie dane spac. -
Jest nie tylko piekny ale jak juz przytyl, az wprost wierzyc sie nie chce ze ten pies jest nadal chory, tffu tffu a moze on jednak ma szanse z tego wyjsc?
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
met nie odpisuje bo zauwazylam ze ma problemy z kompem nawet czasem trudno ja osiagnac telefonicznie. -
Ulka przestan byc taka skromna, dzieki komu? dzieki Tobie. Przypomnij sobie kto mnie wciagnal na dogo, a ze chcialam robic cos wiecej anizeli tylko stukac w klawiature i podnisic watki, to wpadlam na tak wariacki pomysl od ktorego nie ma odwrotu. Ty jak widac tez chcialas robic cos wiecej ale w pojedynke nie ma szans. I tak oto powstal zespol ludzi dzieki Tobie. Ulka podeslij mi linka do tej suki co dzwonila pani z Poreby Zegoty.
-
bea chyba masz racje jak czlowiek sie w cos angazuje to naprawde problemow nie ubywa, za to pietrza sie, i narastaja. Juz z Ulka nie jestesmy w stanie ogarnac tego choc tak bardzo sie staramy.
-
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jak tylko uda nam sie znalezc wlasciela to sprobujemy go namowic na kastracje. Do tej pory rozwiesilysmy tylko trzy plakaty, chociaz prawde mowiac od osmej rano do tej pory bylysmy z Ulka zaangazowane z psimi sprawami. Mialysmy tylko krotka przerwe jak sunia byla sterylizowana. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jest mam Ulka udalo sie wydrukowalam trzy sztuki jezeli za malo to pisz ile jeszcze dodrukowac? -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Kenel o ktorym pisze ma rozmiary mniej wiecej 93 x 63x63 jest otwierany z dwoch stron wazy okolo 14 kg spod jest z blachy ocynkowanej latwy do utrzymania czystosci i mozna go zlozyc i wyglada wtedy jak walizka mozna go zobaczy na Allegro. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka czy to znaczy ze Ty nie mozesz wydrukowac tego plakatu, bo jesli nie to mnie mozesz go meilem wyslac z forum nie potrafie sciagac jak wiesz. Wiec jesli Ty nie mozesz to dawaj go i napisz ile tych plakatow wydrukowac. -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny kenel jest nam niezbedny, bo jak ktory pies nie bedzie sie mogl dogadac z drugim to jeden za kraty i juz sprawa rozwiazana, nie mamy wyjscia ja dzis zamawiam kenel a do was na wikt przychodze. Klatka pulapka juz w drodze dodatkowy kontenerak dla kota lub malego pieska tez juz w drodze a wiec jeszcze kenel i nosze i kilka roznych kagancow. Ktora z was sie pisze na nauke podawania zastrzykow przeciwbolowych, takie przeszkolenie tez jest potrzebne jednej z nas, sprobujemy Ele na to namowic, a moze Kasia N. albo Ania? -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Prosta odpowiedz, jak nie ten psiak to bedzie inny.:shake: -
Wpadłem pod samochód!!!!...... Wróciłem do swojego domku :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka ta trzecia fotka jest bardzo wyrazna jezeli uda ci sie ja wydrukowac, to po odwiezieniu suni po sterylce mozemy podjechac pod park i porozwieszac w okolicy plakaty. Tak ze dobrze by bylo miec plakaty gotowe juz jak pojedziemy po sunie razem z twoja Abra. Po czym zaiwziemy Abre nastepnie sunie do Trzebini wsapimy do Ewy po podpis a potem pod park z plakatami a na koniec do Eli po podpis i jeszcze jak sie uda po 16 lub po 19.30 to juz jak Tobie bedzie pasowac na poludnie zrobic fotki. -
Mam kontakt z pania od znajdki, pani wziela juz nasz nr.tel.z lecznicy i poda swojej znajomej w pracy ktora chce przygarnac szczeniaka. Trzymajmy kciuki.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ale szczesliwiec z tej Twojej Szirki Ulka, a jaka podobna do psiny ktora jest juz w domku wygladaja jak mama i corka. Wlascielce Szirki skladamy gorace podziekowania za tak wspanialy domek i opieke. :multi::multi::multi: -
Musze zadzwonic i zapytac o ktorej mozemy podejsc bo babka pracuje.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To znaczy Ewciu ze kolekcje chcesz z jednego gatunku :evil_lol: -
Ale za to ma kogos znajomego kto chce szczeniaka, dlatego napisalam ze moze bedzie domek dla Batmanka oby tej znajomej przypadl Batmanek do gustu.
-
Ulka ja znow z wiadomoscia dla ciebie, moze uda nam sie jeszcze jutro wygospodarowac troche czasu w poznych godzinach popoludniowych, zeby isc na poludnie i zrobic foty przygarnietego psa a przy okazji moze bedzie domek dla Batmanka. Otoz pani mieszka w bloku i przygarnela z ulicy blakajacego sie psa z jej opisu przerosniety ratler, pani ma juz sunie i godzi sie narazie pieska przetrzymac ale docelowo go nie chce bo przez dwa dni ktore tam spedza pies znaczy sobie teren w domu i pani chodzi tylko ze szmatka i wyciera siki. Przyznaje ze nie jest to przyjemne i moze Ty moglabys cos doradzic na to.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dino lubi Ciebie? :razz: to jakos ten jego pan slabo sie stara o jego wzgledy :shake: i w koncu sie okaze ze twoj TZ przygarnie jeszcze jednego bidaka dla siebie zeby w koncu to On mial tez jakiegos psa :angryy: -
Asia pisze nam ze w najgorszym wypadku on tam zostanie, tylko ze ona nie moze zniesc tego ze chodzi tam tylko na krtko a on bardzo placze jak Asia odchodzi i to ja tak bardzo boli ze brak mu kontaktu z czlowiekiem ktorego Bari sie tak bardzo dopomina. Widocznie przed przyblakaniem sie psa do Asi mial on wiecej kontaktu z czlowiekiem., ale chyba niezbyt dobrym skoro go nie szuka. Ciwkawa jestem czy Asia dala jakies ogloszenia, bo moze akurat pies sie zgubil chociaz jak zwykle to jest malo prawdopodobne.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Mysle ze Ewcia juz go odebrala bo Ania juz ze dwie godziny temu dzwonila z info do mnie bo nie miala nr.tel. do Ewy. -
Ulka a gdzie oglaszalas Szire? to i tam oglos Batmana.
-
To pomysl bea gdzie go jeszcze wrzucic?