-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Pieknie Szira wyszkolila Zuzie, juz sie z charakterku chyba niczym nie roznia, gdyby one Ulka u Ciebie zostaly to gwarantuje ze te twoje dwa cielaczki nic by do gadania nie mialy, zostaly by zapedzone w kozi rog i musialy by siedziec cicho jak mysz pod miotla. Tylko nigdzie Soni nie widac, pewnie tak samo biedna jak moj kocur.
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewcia to teraz kolej na bazarki kupuj wreszcie ta kamere bo ja mam instrukcje jak robic bazarki. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewciu jezeli dam rady jechac i nie bedzie padalo to sie z toba zdwonie i pojade, moze chociaz jakies instrukcje dla Megi bym dostala, bo mnie konkretnie chodzi o mojego ktota ktorego ciagle musze przemycac do sypialni zeby chociaz w nocy mogl sie do mnie przytulic. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ale ciocia Ulka bedzie u ciebie nudno, :-( widok gonitwy tych dwoch szkrabow zwlaszcza tej bialej kulki jest do pozazdroszczenia. Dobrze ze chociaz filmiki zostana, mozna bedzie od czasu do czasu przypomniec sobie. :lol: -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ewa dawaj tu twojego TZ to przeciez jego pupil a dla Ciebie to tylko pies. I jak to jest ze Ty sie z nim wybierasz na szkolenie a nie twoj TZ. :lol: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka tyle wrazen w ciagu tak krotkiego czasu, miejmy tylko nadzieje ze pani sie zaloguje i od czasu do czasu cos nam o Szirce napisze a moze i po jakim czasie pokaze Szirke na fotkach. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nastepni co trzymaja psiaka w garazu a najgorzej ze to tak blisko Ciebie i trudno tam interwencje robic. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Oj Ewciu obawiam sie ze Jeje go nie zaakceptuje jestem tego pewna tym bardziej ze chyba Mego ma cieczke ale ja jeszcze nigdzie nie widzialam zadnych kropel choc pod bramke od kilku dni przychodza kawaliery i ona sie jakos dziwnie do Jeje przymila a Jeje kawaliery chce przez plot zezrec. -
Ulka uzylam slowa egoistka bo zazdroszcze ci ze twoja Zuzia idzie w tak dobre rece a mojej Soni sie nie udalo, zazdroszcze w dobrym tego slowa znaczeniu. Bo tu przed adopcja juz tak duzo sie pisze i wiadomo co to bedzie za domek, a na dodatek tak blisko.Natomiast z Sonia byly tylko przypuszczenia ze to fajny domek, ale juz dosyc o Soni, bo mi gula w gardle staje.
-
Ula zabieraj jutro do dorixx aparat zeby potem nie bylo ze za dwie godziny pod pretekstem robienia fotek znow tam polecisz. Moze bys tak wreszcie o mojej Soni pomyslala co ja przezywam Ty egoistko, dorixx ma naprawde do ciebie swieta cierpliwosc bo ja na jej miejscu poszlabym na targ. A to za psychiczne meczenie dorixx dla Ciebie. :mad:
-
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Ada-jeje replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
a czy jestes w stanie sama oplacic koszty hotelowe, bo jezeli nie to najpierw musisz sie zorientowac czy znjada sie chetni zeby cie wesprzec finansowo a to i tak jest rozwiazanie na krotki okres czasu bo na dluzsza mete beda to koszty nie do pokrycia. Jest na dogo jeszcze osoba o nicku "met" ktora wlasnie prowadzi hotel dla psow ale to tez musisz sama sie z nia skontaktowac najlepiej na PW. -
No to sobie kask zalozy i bedzie wygladac jak by jechala na motocyklu, dopiero bedzie miala rwanie.
-
Zapewniam Cie bea ze Ulka jest mloda ladna i zwinna dziewczyna i dla niej nie bedzie przeszkody ktora by nie pokonala, gorzej bo za cysternami jechal by caly korowod zeby mogl podziwac Ulke.
-
Ulka ta fotka maltanczyka przypomnialas mi moje dziecinstwo i tak wlasnie wygladala moja biala kulka tylko ze byl jeszcze szczeniaczkiem z czerwona kokardka jak namowilam moja mame zeby mi kupila ta psinke. I chociaz mialy byly to pieniadze przeznaczone na buty ktore mi juz przemakaly to ja jednak wolalam z butow zrezygnowac byle tylko miec to cudo. Chyba nic dziwnego kazdy psiarz posapilby tak samo na moim miejscu.
-
bea jestem przekonana ze Zuzia znalazala wlascielke taka sama pomylona jak my jestesmy. Z gory wlascielke przepraszam za takie okreslenie ale to jest napisane w sensie pozytywnym i mam nadzieje ze wlascielka sie za to na mnie nie obrazi. Ale wlasnie czytajac posty wlascielki doszllam do takiego wniosku.
-
bea ale towarowym tez mozna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
A wlascielka zgodzila sie na sterylke swojej suni, tak ze prosze szybko sie decydowac na maluszki bo juz nastepnych "niet"
-
[B][SIZE=3]Atina [/SIZE][/B]ale my mamy juz nastepne szczeniaczki do adopcji, ktore sa tak samo male jak Zuzia i takie same pluszaczki tak ze glowa do gory i prosze przeczytac nastepny watek zalozony przez nasza kochana Ulke ktora nic nie robi jak tylko szuka nastepnych psinek do adopcji. Tylko ze tym razem juz nie dostanie szczeniaczki na DT bo pozniej robi problemy zeby je oddac i niedlugo bedziemy miec nastepna zbieraczke.
-
Szliczne malenstwa ktore nie powinni dlugo szukac domkow bo przeciez nie beda sprawiac wiele klopotow ani zajmowac duzo miejsca, nie potrzebny im ogrodek ale za to spacerki napewno tak.