-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Dorothy gdyby pies jechal do ciebie na DT to moglby zachaczyc o Chrzanow moze akurat by to byl ten pies na ktorego jest domek. Niestety panstwo nie maja dostepu do netu i tylko przez telefon mozna im opisac psa. Poznalam juz te pania osobiscie, byla ogladac wczoraj moja Megi ale nie byl to zachwyt od pierwszego wejrzenia. Niemniej jest to dom z ogrodem i pies ma mieszkac w domu a nie na zewnatrz, sa zainteresowani wlasnie terierkowatym lub mlodym bokserem.
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
pajunia dobro zwyciezyc musi, :lol: niepotrzebne tylko klopoty ktore, zabieraja cenny czas :-( a moglby byc spozytkowany na ratowanie zwierzat. :angryy: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Z Shirka to juz Ulka zadecyduje co robimy dalej, jak tylko wejdzie na dogo. -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
pajunia a ty to tylko hurra!!! dla Koffi krzyknac umiesz a dla reszty naszych podopiecznych to juz nic, to zero entuzjazmu z twojej strony. :eviltong: -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Niezapominaj ze jestem bez auta dzis i dlatego siedze tylko na dogo i przy telefonie i tak jeszcze nie wiesz wszystkiego co sie dzis jeszcze wydarzylo, byla interwencja policji na moje zgloszenie, i nie wiem jakie zostaly podjete kroki przez weterynarie powiatowa ale dowiem sie w przyszlym tygodniu, zostal zabrany nastepny szczeniak z interwencji na Dt i jeszcze takie inne sprawy. Ulka padnie trupem jak wejdzie na dogomanie i zobaczy ile roboty czeka na nia. -
hej margotak kochana [SIZE=3][B]W I T A M Y C I E S E R D E C Z N I E !!![/B] [/SIZE][SIZE=2]Spadnie nam troche pracy przez zalogowanie sie na naszym forum a w szczegolnosci na watku ONka bo bedziesz mogla nas na bierzaco informowac o jego losach a jakbys tak jeszcze fotki wstawic mogla to juz wogole bysmy cie kochali jeszcze bardziej. Bardzo mila niespodzianke nam sprawilas i mamy nadzieje ze nie tylko na twoim watku bedziemy cie widzeic ale rowniez na wszystkich watkach zwlaszcza chrzanowskich.[/SIZE]
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tosia ty lepiej trzymaj kciuki za nastepny dom Schirki bo chyba cos sie kroi. :crazyeye: -
Edi nie jest to mozliwe, tego psa przyprowadzil syn i wyjechal a matka zostala sama z tym problemem. Jest to osoba wiekowa nie majaca zielonego pojecia jaka wielka krzywde wyrzadzili psu. Przyznaje ze i tak jest dobrze ze zrezygnowala z oddania go do schronu w Olkuszu gdzie od razu poszedl by za TM, bo tam nikt nie dal by mu zadnych szans. Na dzien dzisiejszy jestesmy wdzieczne ze bez jakiegokolwiek problemow dala mu te szanse ze mozemy tam przyjezdzac i probowac dotrzec do niego zeby go zabrac. Tylko ze szukamy osoby ktora by tam mogla chodzic codziennie a nie tak jak my raz na tydzien. Gdyby sie znalazl ktos kto odwiedzal by go codziennie jestem przekonana ze po tygodniu moglby juz psa zabrac na pierwszy spacer byc moze jeszcze w kagancu ale bylby to juz jakis krok do przodu. My niestety nie mamy takiej mozliwosci bo mamy na glowie kilkanascie psow z ktorych jedne znajduja domy ale na ich miejsce natychmiast sa inne.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wierzymy jednak ze dom ktory bedzie nastepnym domem dla Shiri bedzie tym ostatnim. :lol: Coz pogodzmy sie z tym ze nie jest to ani pierwsza ani ostatnia nieudana adopcja. Skoro jest taka wzmianka w umowie adopcyjnej to jest ona po to ze nalezy sie z tym liczyc jest to wpisane w ryzyko adopcji. :placz: