Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. ciekawe co u Łani? Boję się zmieniac tytuł:razz:
  2. straszne maleństwa:shake:
  3. dzwoniłam ale nikt się nie zgłasza/ Chyba mam grypę:cool3:
  4. podnoszę maluchy. Dopiero wróciłam do domu. Byłam z Miśkiem z mojego podpisu u lekarza. Niestety on nie widzi. Jestem troche podłamana. Dobrze, ze maluchy sa zdrowe.
  5. Z oczami nic sie nie da zrobić. Mozna operowac zaćmę ale prawdopodobnie ma również uszkodzoną siatkówkę. Cały czas szuka światła i dlatego ma również oczopląs. Stąd ten zez na zdjęciach.Tak musi być. Przechyla głowe, co widac na zdjęciach, żeby lepiej słyszeć. W znanym środowisku radzi sobie dobrze i dlatego wydaje sie, że widzi. Musi póść do osoby świadomej jego wady. Panie w lecznicy bardzo go chwaliły za wspaniały charakter.
  6. śliczniutka jest.Rzeczywiście ludzie wolą to co białe. Nie wiem dlaczego?
  7. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1769/img2820h.jpg[/IMG] Przytulamy się![IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4149/img2831uq.jpg[/IMG] czy nie jest słodka?:loveu:[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9493/img2832.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5826/img2834lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9840/img2837lr.jpg[/IMG]
  8. katie miała zrobić ogłoszenia. ale tragiczne zdarzenie spowodowało ,że jeszcze nie zrobiła. Dziś ma się za nie wziąć.
  9. Noc przeszła spokojnie. Łania spała grzecznie na posłaniu w przedpokoju. Poznaje otoczenie, zawiera znajomość z domownikami:lol: podkreślałam, żeby pani jej pilnowała.
  10. A co z wizytą w Aleksandrowie? Moze podrzuce zdjęcia Fifi?
  11. dobranoc Misiu! Elmira jesteś złota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
  12. No i widzisz ciotka ! "Stara, brzydka":eviltong:
  13. Cieszę się ŁANIĄ A JEDNOCZEŚNIE CIOCI ELMIRZE WYSYŁAM ZDJĘCIA SYNA ŁANI, MAKSA, KTÓRY PILNIE SZUKA NOWEGO DOMU!:-(
  14. Wspaniałe wiadomości. Cały czas o niej myślę:multi:
  15. fifi jest bardzo zarobaczona. Lekarz jeszcze jej nie zaszczepił.
  16. pani, u której jest Fifi zalogowała się na dogo, ale jeszcze nie moze nic napisać.:cool3: Ciekawe jak długo?
  17. zdjęcia fifi przesłałam do katie 05, miała w sobotę zrobić ogłoszenia. Z małą w porządku. Rozmawiałam z panią w piątek. Śpi w łóżku z państwem. :lol: Załatwia się w większości na gazetę. Z Tosią dochodzi do krótkich spięć, bo obydwie są zazdrosne. W tym tygodniu ze względu na chorobę dziecka cały czas ktoś jest w domu, więc malutka jest pilnowana. Domku, przybywaj!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Może mała już w swoim domku!
×
×
  • Create New...