Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. PODNOSZĘ! [COLOR=Red]ludzie pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]:-(
  2. Dziewczynyy, po takiej reklamie nikt ich nie będzie chciał wziąć!:razz: Odstraszycie ewentualne tymczasy;). Napiszcie jakie sa wspaniałe.
  3. Nikt nie docenia jej walorów intelektualnych i łagodnego charakteru. Tylko uroda się liczy:mad:
  4. oj, biedulek................................
  5. trzeba uderzyć do gminy. Przecież tam było "schronisko" Biedrzyckiej. Sprawa ucichła a oni znowu wszystko maja w d...........:angryy:. Trzeba ich uderzyć z tej strony. A niech czytają, jeśli ktoś to w ogóle czyta. Nagłośnimy sprawę:angryy:
  6. Trzeba ruszyć z ofensywą ogłoszeniową! Poprosze tych państwa o nowe fajne zdjęcia.zapytam kiedy idą do weta.
  7. myślę że tak!
  8. Kurcze! Zmień tytuł,że wylądują w schronie. To może więcej osób zajrzy . Parwo, czy coś takiego:cool3:
  9. dziewczyny, ja w ten piątek pracuje do 17. W przyszły już od 13 będę wolna. Więc może w przyszły?
  10. Kolejne!:angryy: Mogę tylko podrzucić.
  11. ja niestety tylko jako pilot;)
  12. ciekawe czy rana dobrze się goi?
  13. załamałam się. Dziś pojechała na wieś po maluchy znajoma, z którą chcemy zrobić koci porządek . Maluchów nie było. Kotka gdzieś je wyprowadziła. Na to zimno! Co z nimi będzie? To takie malenstwa:-(
  14. Tam na wsi niektórzy nie zauważyli ,że Miśka juz nie ma!
×
×
  • Create New...