trzeba uderzyć do gminy. Przecież tam było "schronisko" Biedrzyckiej. Sprawa ucichła a oni znowu wszystko maja w d...........:angryy:. Trzeba ich uderzyć z tej strony. A niech czytają, jeśli ktoś to w ogóle czyta. Nagłośnimy sprawę:angryy:
załamałam się. Dziś pojechała na wieś po maluchy znajoma, z którą chcemy zrobić koci porządek . Maluchów nie było. Kotka gdzieś je wyprowadziła. Na to zimno! Co z nimi będzie? To takie malenstwa:-(