[B][COLOR=Blue]Dom dla Fifi nie wypalił. Ludzie zrezygnowali. Czułam, że tak będzie!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
Fifi w weekend musi zmienić dom tymczasowy. Kto może pomóc?
Bambo u mnie. Zero telefonów. Ludzie nie wiedzą co tracą. Juz wysterylizowałysmy 3 kotki. Jeszcze 2. Okazało się, że było ich 5 a nie 6. Na szcęście:razz:
Dziś Pani zadzwoniła do mnie z wiadomością, że Łania pierwszy raz zaszczekała! :multi: Przez kilka lat ani razu nie słyszałam jej szczekania. Ona już wie, że jest u siebie!!!!!!!!!