Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. .......................................................
  2. Po tych zmianach, to ja sie niczemu nie widzę. Wszyscy chodzą jak ślepi we mgle!
  3. Po tych zmianach to ja się niczemu nie dziwię. Niczego nie można znaleźć!
  4. [B][COLOR=Blue]Dom dla Fifi nie wypalił. Ludzie zrezygnowali. Czułam, że tak będzie!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] Fifi w weekend musi zmienić dom tymczasowy. Kto może pomóc?
  5. Kurcze.............................Nie wiem co się dzieje! Zlewa się wszystko! Gdzie emtimolki?
  6. ojej jak dziwnie, nie umiem się poruszać
  7. mogę tylko podnieść. W takiej masie psich nieszczęść, tu na dogo są osoby, które uważają że szczeniaki nawet w tym wieku powinny być uśpione.
  8. elmira, widziałyśmy te "kluseczki" Chyba utrudniony dostęp do miski im nie zaszkodzi.;)
  9. halbina, akurat Ty nie musisz nic tłumaczyć. Wszyscy wiedzą ile pomagasz.
  10. Weszłam na wątek 3tyg. spanielków szukających tymczasu. Domki się zgłaszają i z Warszawy też:cool1:
  11. Trzymam kciuki za maluchy. Szkoda tylko, że nie wszystkie szczeniaki cieszą się takim zainteresowaniem:shake:
  12. tEZ CZEKAM NA WIEŚCI!
  13. Bambo u mnie. Zero telefonów. Ludzie nie wiedzą co tracą. Juz wysterylizowałysmy 3 kotki. Jeszcze 2. Okazało się, że było ich 5 a nie 6. Na szcęście:razz:
  14. Dziś Pani zadzwoniła do mnie z wiadomością, że Łania pierwszy raz zaszczekała! :multi: Przez kilka lat ani razu nie słyszałam jej szczekania. Ona już wie, że jest u siebie!!!!!!!!!
  15. Dobry wieczór mały!
  16. Dzięki! Juz nie wiem, co za zaraza sie do mnie przyplątała:placz:
  17. Ciociu Marlenko, nie mam siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiły! :shake: Dawno nie byłam taka słaba:mad:
  18. Oj cicho! Byle domek sie znalazł!
×
×
  • Create New...