bambo nadal u mnie. Jest bardzo kochany. Duzo urósł. Jego ulubione miejsce to kolana. Dziś odebraliśmy jedną kotke ze sterylizacji. Jedna jeszcze nie jest gotowa, ma małą rankę. Niestety właścicielka dwóch kotek, które jeszcze zostały chce jedna zostawic na rozmnażanie!:angryy: