Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. No misiu Pokaz się. Opiekun Misia ze wsi, dziś wyszedł ze szpitala po udarze. Na szczęście nie rozległym. Jednak musi zostać w Warszawie pod opieką rodziny. Jak to dobrze, ze zdążyłyśmy Miśka zabrać.
  2. Maks dziczeje! Nie dał się pogłaskać. Nie chciał podejść do swojej pani! Ratunku!
  3. proponuję wejść nawątki psiaków z podobnymi urazami i zobaczyc co tam robiono
  4. Zaraz wychodze z domu. Muszę sie wczytać w wątek i może coś mnie najdzie.
  5. zaznaczam Karmelka!
  6. okulista raczej go nie wykastruje!;)
  7. podnoszę! agata air jest chyba z Żyrardowa.
  8. bambo nadal u mnie. Jest bardzo kochany. Duzo urósł. Jego ulubione miejsce to kolana. Dziś odebraliśmy jedną kotke ze sterylizacji. Jedna jeszcze nie jest gotowa, ma małą rankę. Niestety właścicielka dwóch kotek, które jeszcze zostały chce jedna zostawic na rozmnażanie!:angryy:
  9. Trzyyyyyyyyyyyyyyyyymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciotki zapomniały o naszych szczeniakach:shake:
  10. Dobry wieczór Misiu!
  11. oj, żeby Pan Andrzej mógł go adoptować!
  12. Wszystkie ciotki zapomniały, ze nie wszystkie szczeniaczki mają domy!:shake:
  13. Jeśli to jest trzustka, to kurczak z ryżem nie pomoże. Tylko specjalna karma. Enzymy trustkowe sprawdza sie z "jeszcze ciepłej kupy" do 30 min. po wypróżnieniu. Choc o ile pamiętam to równiez z krwi. Miałam tymczasika chorego na trzustkę. Wyróśł na ślicznego psa.
  14. ciociu elmirko, chyba nie o takim braciszku kiedyś rozmawiałyśmy!:evil_lol:
×
×
  • Create New...