Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. No to jeszcze raz. Kto wspomoże Misia?
  2. dzień dobry mała!
  3. Dzień dobry Misiu!
  4. Fifi musi szybciutko znaleźć dom. Robi się z niej dominantka i boleśnie podgryza dzieci. Usiłuje rządzić.:cool3: Kto pojedzie we wtorek? Jeśli wyzdrowieję do tego czasu to pojadę ale czuje sie fatalnie. Dziś idę do lekarza, nie wiem czy juz mi nie przeszło na oskrzela.:mad:
  5. Jaka słodka i smutna sunieczka. Trzymam kciuki za ciebie malutka.........
  6. W sobotę im nie pasuje. Chcę,żeby wszyscy byli w domu. Umówiłam się wstępnie na wtorek. Zobaczymy.:razz:
  7. biedna, te przerażone oczy:shake:
  8. w górę Misiu!
  9. Pani dr powiedziała,że to jest niezwykle inteligentny pies. W znanym środowisku radzi sobie doskonale.Ale żebyście go ciotki widziały w nowych sytuacjach:cool3:. Szarpanie się z psem, który waży ponad 40kg!. Wsadzić go do samochodu, wyjąć! Jesteśmy z siebie dumne!:lol:
  10. w Śródmieściu, ul. Lekarska. Umówiłam sie wstępnie na jutro po południu.
  11. Ciotki Misiek nie widzi! Widzi tylko światło i ciemność. Jeśli ktos zadzwoni z ogłoszenia, trzeba go o tym poinformować lub zmienić treść ogłoszeń.
  12. KTO MOŻE ZROBIĆ WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ W wARSZAWIE dla Fifi? DOPADŁA MNIE GRYPA!
  13. Prosimy o wsparcie Misia:razz:
  14. dzwoniłam. Pewnie spotkamy się w piątek. Tylko mnie grypa złapała, leżę w łóżku.:cool3:. Kto w razie czego będzie mógł?
  15. niestety kiepsko wygląda rana Misia. Wydawało się, ze się zabliźnia. Jednak kiedy pani dr odsłoniła ranę, okazało sie ,że pod strupem jest ropa.[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9152/p1010225p.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8302/p1010228u.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2286/p1010230p.jpg[/IMG][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2752/p1010236i.jpg[/IMG] Bardzo chcę podziękowac wszystkim, którzy przejęli się losem Misia i udzielili mu pomocy. Jedyny człowiek, który opiekował się Miśkiem tam na wsi, leży w szpitalu i jego stan jest poważny. Dzisiejszą noc mam do tyłu:shake: Nie wiem co będzie. Kiedy pomyślę,że ten psiak miałby tam jeszcze być bez żadnej opieki, ciarki mnie przechodzą na myśl co by się z nim dalej działo. Pan w przytulisku, równiez przejął się stanem Misia, dziękuję.:lol:
×
×
  • Create New...