Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Wczoraj na wsi była moja siostra. Dowiedziała się od ludzi, że Misiek był potrącony przez samochód!:shake:
  2. Co za biedne maleństwo. Może daj ją na psy w potrze ogólne. Tam więcej osób zagląda.
  3. Ciekawe co z Fifi? Jeśli Buziak znajdzie dom to już tylko Fifi zostanie:-(
  4. Nikt do Maksa nie zagląda. Nawet wirtualnie:shake:
  5. dZIEŃ DOBRY mISIU. Pani dr Mówiła, że Misio tak będzie chodził za człowiekiem. To zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa. Pan Andrzej jest jego przewodnikiem.
  6. Tak sie cieszę.:lol:Zeby Maksio jeszcze znalazł dom!
  7. Jak się czuje maleństwo?
  8. znalazłam!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Nie mogę edytować pierwszego postu!
  10. emotek chyba jeszcze nie ma. Tytułu nie zmienię , bo nie mogę. Na ostatnią stronę można wejść naciskając na datę ostatniego wpisu po prawej stronie.
  11. Tak pamiętam, że dzwoniłaś i mówiłas, że nie ma nikogo. Rozważałyśmy co zrobić. Wicewójt miał byc następnego dnia. To co się dzieje w tej gminie, to skandal.
  12. dzień dobry Maksiu. Maks ostatni raz miał kontakt z człowiekiem 8.11 br. Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Maksiu, pokaż się! Kto może jeszcze pomóc?
  14. Dobry wieczór Misiaczku!
  15. Udało mi się wejść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieję ,że ciotki wrócą. Ile one mają ogłoszeń?
  16. Widzę, ze nie odpuściłas.! Brawo! Mam pytanie do Pana wójta. Co on chciał fotografować. Zamarznięte trupki? Pewnie pod warstwą śniegu tego pudła już by nie było widać. Facet miałby czyste sumienie!. Baraczek jest piękny!
  17. Cioteczki, czy zrobiłyście jeszcze jakieś ogłoszenia Maksowi?
×
×
  • Create New...