Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Dobry wieczór.:lol:
  2. może tak, tylko na jaki?. Potrzebne będą ogłoszenia, pieniądze na szczepienia.Czy gmina da jakąś kasę?
  3. sunieczki już się dogadują. dostałam zdjęcie jak sobie razem drzemią!
  4. To jest Malwinka!:lol: Oczka ma takie same jak wtedy gdy była u mnie. Takie czarne węgielki.
  5. Problem w tym, że ona jest dość daleko. I jechac do niej to cała wyprawa:shake: A ja nie jeżdżę samochodem.
  6. nie dwa tylko 4 Jeszcze są z matką. Myślałam, że zrobię im zdjęcia do ogłoszeń ale się nie nadają. Elmira czy zrobisz ogłoszenia? Bambo?:razz:
  7. Halloween!:ghost_2::ghost_2::ghost_2:. Trochę czarnego humoru!!!!!!!!!!!!!!
  8. [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/223/p1010224f.jpg[/IMG] Ciekawe czy ktoś zgadnie co to za cudo!
  9. Wiesz, to samo odnosi się do starszych ludzi........
  10. ciociu Ludwo, buziaki!:lol:
  11. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4407/dsc00657o.jpg[/IMG] i co ja mam zrobić? zdjecia z dzisiaj:-( Młodsze rodzeństwo mojego Bambo.
  12. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7016/p1010550.jpg[/IMG] Co ona tam robi?
  13. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8839/p1010557q.jpg[/IMG] Kto pomoże w ogłoszeniach?
  14. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8951/p1010198t.jpg[/IMG] taki jestem groźny! [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7033/p1010202r.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9514/p1010203g.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4965/p1010159.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/3668/p1010160.jpg[/IMG] z moim Atosikiem:loveu: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4600/p1010185x.jpg[/IMG] przytulamy się!
  16. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9755/p1010211o.jpg[/IMG] u mnie w łazience. Bardzo głodna. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9471/p1010219.jpg[/IMG] z Tosią! [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2192/p1010220gh.jpg[/IMG] mała zołza:lol:
  17. Łanieczko. tak mi przykro,nikt nie docenia jaka jesteś wspaniała:shake:
  18. Ruch jak na autostradzie:mad:
  19. Nikt nie zagląda:razz:. Sytuacja opanowana. Fifi, bo tak ją nazwały dzieci śpi i chowa sie do dużego kociego kontenerka i tam jest bezpieczna. Tosia powoli się uspokaja. Juz jej tak nie atakuje, na szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. No, tak to być nie może!:cool3: Ruch straszliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Póki co podnoszę Misia. !
  22. Już zmieniam. Dogo chodzi.......................................
  23. sunieczka czarna ze skarpetkami juz w domu tymczasowym w Warszawie. Wspaniałe, młode małżenstwo z dwójką dzieci.Bardzo kochają zwierzęta i zgodzili się pomóc.:loveu: Jest tylko jeden problem. Sunieczka Tosia, którą w tym roku adoptowali ode mnie z tymczasu zupełnie nie może się odnaleźć w nowej sytuacji. Jest bardzo zazdrosna ( zrobiła siku i kupę w domu) i strasznie morduję malutką. Nie daje jej sie ruszyć. Mała nie daje sobie w kaszę dmuchac i już doszło do powaznych spięć między nimi. Państwo boją się o nezpieczeństwo malutkiej. Czy ktoś w Warszawie może pożyczyć klatkę? W obecnej sytuacji sunie nie mogą zostać same razem. W klatce malenstwo byłoby bezpieczne a Tosia przyzwyczajała by się do niej.
×
×
  • Create New...