Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Zobaczymy. Ale chyba sie nie odezwą. Przecież można napisać, ze chcą sie zastanowić.
  2. A kto zrobił te ogłoszenia ? Na pewno nie ta pani. Czy chce go zatrzymac?
  3. Fajniutki maluch! Taki ogonek śmiesznie zakręcony!
  4. Prześliczne a ta pręguska cudna. Powodzenia sunieczki!
  5. śliczna! chyba to już" pani" nie "panienka". Trochę z owczarka , trochę z huski.
  6. Zadzwoń do straży miejskiej. Oni powinni przyjechać i mają czytniki. Być może ktoś im zgłaszał zaginięcie suczki. W lecznicy też mają czytnik, pytałam dziś panią dr. i ona poleciła straż m. tel. do strazy m.986
  7. czytnik pewnie mają w lecznicy na Walerego Sławka. Za szkołą 4. Tam czipowałam swoje psy. W lecznicach rozwieś ogłoszenia i na słupach też. Skoro jest zadbana , to pewnie komuś zwiała.
  8. Miałam maila w jego sprawie. Wydawał sie sensowny. I cisza!
  9. Zadzwonię do pani i porozmawiamy.
  10. Oby nie stało się nic złego! Te Aleje....................... Piesku, gdzie jesteś?
  11. Ciotki, ja jestem z Ursusa!
  12. i z wieczora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zima super, chyba tylko dla dzieci.
  13. Tak się cieszę! Oby akcja sie udała.
  14. i dobry wieczór! Ciotki zapracowane!
  15. Jak on się zachowuje w stosunku do innych psów i kotów? To ważne . Tylko jak to sprawdzić?
  16. Podnoszę! czy nikogo nie obchodzi jego los. Jak go potrąci samochód, to wtedy będziemy go ratować?
×
×
  • Create New...