Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Strasznie malutka i biedniutka.
  2. jak fifi się sprawuje? Jest poprawa? A zdjęcia?
  3. oj Maksiu, cisza u ciebie! Nikt nie dzwoni.............................................
  4. dobry wieczór Misiu! Nikt go nie chce?
  5. Piastowska? a później Wioskowa chyba. Może ona jest z Piastowa?
  6. nie, ja mieszkam w dzielnicy domków w okolicy Regulskiej, Kompanii Kordian, jeśli coś Ci to mówi. Pracuję na Niedźwiadku i w okolicy Rakietników, Placu Tysiąclecia prawie nie bywam.
  7. Bambo cały czas u mnie. Niestety cały tydzień biegaliśmy do lekarza. Miał nawrót choroby i paskudne dziąsła. Juz jest zdecydowanie lepiej. Wczoraj dostał ostatni zastrzyk. Pozatym jest to najukochańszy kociak pod słońcem. Cały czas jest obok mnie. Uwielbia sie przytulać i mruczy bez przerwy. Mój Czaruś juz go zaakceptował. Śpią obok siebie, choć Czaruś czasami ustawia go w rzędzie. Zuzia cały czas jest obrażona.
  8. Ludzie sa naprawdę dziwni. Oby był bezpieczny!
  9. nie wierzę, ze ktoś ją zostawił
  10. Cieszę sie, że się znalazła. Juz miałam dzwonić i pocieszać!
  11. nie wszyscy. plakaciki na przystankach i w lecznicach.
  12. Myślę, że jak nie, to wróci do firmy. Ale czy ona na pewno chce go zatrzymać?
  13. No to ładnie............. Pani z Ursusa miała do mnie wczoraj wieczorem dzwonić Nie zadzwoniła. Nie wiem, dzwonić do niej, czy sobie darowac?
  14. Do domu z ogrodem. będzie świetnym stróżem. On właściwie do domu nie wchodzi, bo tam nie ma domu. Jest, ale w trakcie generalnego remontu i państwo nocowali w przyczepie. Teraz śpi w pomieszczeniu gospodarczym z olbrzymią ilością siana. Ma tam ciepło. Biega sobie swobodny po działce i coraz bardziej dziczeje.
  15. kurcze................ może ktoś jej szuka. mam nadzieję!
  16. ja juz nie wiem co napisać.................................
  17. siedzisz sobie bezpieczny i nikt się tobą nie interesuje, biedaku. Nikt nie dzwonił?
  18. ale czy on już nie biega po ulicach? One chcą go zatrzymać czy nie? Może któraś z ciotek znajdzie chwilkę, żeby tam zajrzeć? Ja niestety nie jeżdżę samochodem. Ale mogę dać wsparcie.
  19. tO BLIzEJ NIKT NIE CHCE TAKIEGO CUDA?
×
×
  • Create New...