Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Pogoda jest fatalna. Ja dziś chodzę nieprzytomna. Malizno bądź dzielna.
  2. podnoszę maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Maksiu, do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Mały ma znowu nawrót kataru.Kicha i ropieją mu oczy. Nie ma tragedii ale nie jest zdrowy. Przez to zimno nie poszliśmy do lekarza. Boję sie, że go przeziębię. Rozrabia ,szaleje po całym domu. Moja córka śmieję się, że powinien otrzymać nowe imię, Łobuziak.
  5. Mały ma znowu nawrót kataru.Kicha i ropieją mu oczy. Nie ma tragedii ale nie jest zdrowy. Przez to zimno nie poszliśmy do lekarza. Boję sie, że go przeziębię. Rozrabia ,szaleje po całym domu. Moja córka śmieję się, że powinien otrzymać nowe imię, Łobuziak.
  6. Biedne jesteście obydwie..........:shake:
  7. Jakie ślicznoty! Nikt ich nie chce?
  8. a one mają jakieś ogłoszenia?
  9. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2064/p1010605k.jpg[/IMG] rozrabiara!
  10. zaraz wyślę! mam ich całą masę ale dogo tak chodzi, że nic nie mogę wstawić:cool3: Mała jest strasznym gryzakiem. Co na drodze to nieprzyjaciel. Teraz obszczekuje mojego Atosika a on nie wie, czy sie bawić czy uciekać.:lol:
  11. Śliczniutka, oby szybko znalazła odpowiedzialnego opiekuna!
  12. Nikt nie dzwoni! Jak on przetrzyma te mrozy, nie wiem:-(
  13. [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1958/p1010574.jpg[/IMG] Taka jestem malutka! [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5277/p1010575v.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/305/p1010611y.jpg[/IMG] Taka jestem śliczniutka! Uparciuch i gryzak!
  15. zdjęcia wysłałam. nika, moze Tobie też wyśle na pocztę?
  16. zdjęc mam masę ! Wyślę Ci wieczorem na maila bo dogo słabo działa i wieczorem nic nie moge zrobić.
  17. Mała zaczyna rozrabiać! Kupy dobre! Zaczynamy trening czystości ale mała jest strasznym uparciuchem.[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2484/p1010489q.jpg[/IMG]
  18. podnosze malutką. Czy robi dalsze postępy?
  19. Ciekawe, gdzie oni przetrzymuja te szczeniaki? W szopie, czy w piwnicy? teraz tak zimno.........
  20. W porządku.Dzięki nika.:lol: Ida, robimy już ,czy czekamy parę dni? Wstawię nowe zdjęcia.
×
×
  • Create New...