Mały ma znowu nawrót kataru.Kicha i ropieją mu oczy. Nie ma tragedii ale nie jest zdrowy. Przez to zimno nie poszliśmy do lekarza. Boję sie, że go przeziębię. Rozrabia ,szaleje po całym domu. Moja córka śmieję się, że powinien otrzymać nowe imię, Łobuziak.