Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Jak widzę nic to nie pomogło.:shake: [B]Ciotki, ten pies nie ma najmniejszych szans! [/B] On tam długo nie pożyje. Basiu, a nie masz nikogo, kto mógłby go przetrzymać?
  2. [SIZE=3]ciociu elmiro, pozwoliłam sobie, wykorzystać duże fragmenty Twojego tekstu. Mam nadzieję, ze się nie obrazisz.:oops:[B] Maks - maksimum samotności. [/B][/SIZE] Mix owczarka niemieckiego, pilnie szuka domu. Maks jest młodym,ok.1,5 rocznym psiakiem. W wyniku nieszczęśliwego splotu okoliczności Maksio został sam. Posesja na której mieszkał będzie sprzedana, a pies nie będzie miał gdzie się podziać. Maks jest zdrowym, odrobaczonym i szczepionym psiakiem. Jest przyjazny ludziom i bardzo potrzebuje ich obecności. Lubi dzieci, uwielbia zabawę. Nie jest agresywny. Pies nauczony jest mieszkać w budzie. Będzie wspaniałym przyjacielem i świetnym stróżem obejścia. PIES NIE ZOSTANIE WYDANY NA ŁAŃCUCH!!! KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] [B]0-609-677-067. [/B] [EMAIL="[email protected]"] [email protected] [/EMAIL] [B] 0-793-474-866[/B]
  3. Nie mogę zmienić tytułu bo to nie mój wątek. Pani Marzena nie może wejść na dogo.
  4. oczywiście. Państwo znaleźli domy dla 5 psów, które były na tej działce. Zostawili sobie tylko1 szczeniaka. Pani pytała, robiła ogłoszenia. Pies być moze mógłby zostać na wsi ale na Łańcuchu!!!!!!!!!!!!!!! Do tego nie możemy dopuścić.W tym momencie poczuła sie bezradna i dlatego prosi o pomoc. Interesuje ja los innych zwierząt z tej wsi. Udało nam sie wysterylizować trzy kotki. W lutym sterylizujemy nastepne trzy. Rozmawia z ludźmi uświadamiając im konsekwencje bezmyślnego rozmnazania zwierząt. Kiedy jedzie na wieś, zabiera ze sobą kupę jedzenia dla Maksa i innych biegajacych zwierzaków. U siebie w pracy zorganizowała zbiórkę karmy i innych rzeczy dla jednej z fundacji. Była jedną z osób dokarmiających Miśka. Nawet chciała dać mu schronienie tymczasowe ale Maks nie tolerował go na swoim terenie. Dlatrgo uwazam, że trzeba jej pomóc i Maksowi przede wszystkim.
  5. pani mieszka w Warszawie, sama. Często wyjeżdża. Nie ma nikogo, kto mógłby sie zająć Maksem.. Zresztą Maks nigdy nie mieszkał w bloku. Biega po działce i gdyby nie fakt,że jest tam cały czas sam, ze dziczeje, że w razie choroby nikt mu nie pomoże, byłby szczęśliwym psem. Jest prawdopodobne, że pani sprzeda działkę i co wtedy?
  6. Trzeba nacisnąc dwa razy. A potem wejdż w zaawansowaną edycję. Choć dziś dogo tak chodzi......................
  7. Jutro Maks będzie miał zrobione nowe zdjęcia. Mam nadzieję,że jego pani, uda się tam dojechac.
  8. Ciotka zmień tytuł! np.Mały, rudy biega po Alejach Jerozolimskich w Pruszkowie! ratunku!. A jak reaguje na inne psy i koty?
  9. Choć podniosę wielkie maluchy! Śliczne są!
  10. Daje na pewno. Ja za diagnozę z sunią u mnie na tymczasie prawie nic nie zapłaciłam. Tam lekarze mają serce dla bezdomnych psów.
  11. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8537/dsc04887b.jpg[/IMG] zobaczcie jak sie bawi z dziećmi! [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4425/dsc04886o.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5955/dsc04885mo.jpg[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9824/dsc04884p.jpg[/IMG] Psiak jest śliczny!
  13. [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3657/dsc04883g.jpg[/IMG] udało mi sie wstawić jedno zdjęcie.Na imageshack jakieś zmiany.
  14. a ja miałam nadzieję,że skoro szukają suni, to choć Fifi nie puchata, to może sie spodoba.
  15. Martwi mnie i Misio i Maksio. Oby te domki, szybko się znalazły!
  16. Same dobre wiadomości. Dlaczego on taki gruby? Od robali? Czy Twoi rodzice tak go dobrze karmili?;)
  17. Oj to dobrze! Tak się martwiłam. Oczywiście dorzucę się na karmę.
  18. No cóż tytuł chyba niczego nie zmienia...............
  19. maluchy, co wy tu jeszcze robicie?
×
×
  • Create New...