Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Dzień dobry Misiu!
  2. Jak sie da coś napisac to zrobię. Na razie czekam 2 min. na otwarcie strony
  3. Jak sie da coś napisac to zrobię. Na razie czekam 2 min. na otwarcie strony
  4. Dogo nie działało a tu takie dobre wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. popatrzyłam na jej zdjęcia i oczy mam mokre!:p
  6. Wczoraj po 15 Czika pojechała do domku z ogródkiem w Warszawie. W domu młode sympatyczne małżeństwo, drugi większy pies i kotka wzięta ze schroniska. Mała po przyjeździe spała pod fotelem. Nie reagowała na zaczepki kota. Była pewnie bardzo wystraszona. Bo to co ona wyprawiała z moim kotem, to jedynie można nazwać zapasami. Ciekawa jestem jak minęła noc. Dogo stoi. Nic nie mogłam wczoraj napisać.
  7. W góre Misiaczku! I co z tobą będzie!
  8. Cioteczki, mała potrzebuje nowych zdjęć. Na pewno jest kochana ale (i tu chyba dostanę po głowie) wygląda jakby piorun w nią trafił. Trochę makijażu, retuszu i będzie dobrze. Ludzie sa wzrokowcami. Więcej tu nie wchodzę!;)
  9. Jutro jedziemy do Maksa. Obfocę go i spróbuję czegos więcej sie dowiedzieć. Ponoć do dzieci w porządku.
  10. No nie ! Coś mnie trafi!!!!!!!!!!!:angryy: Problem, czy ta kobieta ma pieniądze na takiego szkoleniowca?
  11. podnoszę malutka.
  12. kaukazowi, to on moze tylko brodę podrapać.......
  13. zaczyna uciekać z ogonkiem pod brzuchem na swoje posłanie. Wyniesiona z pokoju do kuchni, strasznie płacze.
  14. Ogłaszam oficjalnie, ze zmieniam jej imię na " Gryzelda". Ciotki od szkolenia proszę o rady mała jest wyjątkowym uparciuchem i kiedy się nakręci nic nie pomaga. Ani podnoszenie za kark do góry ani przytrzymywanie przy podłodze. Córka dzisiaj się śmiała, że ona pewnie myśli, ze ma na imię < nie rusz" " zostaw" " Nie wolno". Po czym po sekundzie krzyczała - zostaw. :evil_lol: Jednocześnie Czikunia jest straszliwą panikarą.
  15. Może ciotki, które robiły ogłoszenia podadzą linki, wtedy będzie wiadomo co i jak! czas leci a tu cisza.
  16. ona je wołowinkę z ryzem i marchewką .Pojada suchym. Dołożę jej serka.
  17. maleńka rozrabia. W znanym sobie miejscu jest małym chuliganem ale nowe sytuacje wywołuja u niej panikę. Dziś zauwazyłam u niej zmiany krzywiczne na żebrach.
  18. ciekawe, jak się Misio sprawuje?
×
×
  • Create New...