Zadzwoń do straży miejskiej. Oni powinni przyjechać i mają czytniki. Być może ktoś im zgłaszał zaginięcie suczki. W lecznicy też mają czytnik, pytałam dziś panią dr. i ona poleciła straż m.
tel. do strazy m.986
czytnik pewnie mają w lecznicy na Walerego Sławka. Za szkołą 4. Tam czipowałam swoje psy. W lecznicach rozwieś ogłoszenia i na słupach też. Skoro jest zadbana , to pewnie komuś zwiała.