Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. chyba trzeba pościągac ciotki.
  2. oj niedobrze! Podnoszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Kiedy ostatnio dzwoniłam, pani powiedziała, ze maja psa i kota z ADHD.
  4. Przynajmniej sie nie nudzisz..............................
  5. przed chwilą rozmawiałam z Panią Fifi. Wszyscy są w małej zakochani i uważają że jest wspaniała i w ogóle naj, naj.................Idą z nią dziś do weterynarza. Przesłałam idzie nr. telefonów zainteresowanych Fifi lub jakimś innym szczylem.
  6. Czy to znaczy, ze w Ostrowii jest parwo?!!!!!
  7. Fifulec pojechała!Jak zwykle musiałam się rano wypłakać:-(. Ludzie będą mieli z niej pociechę. To posłuszna i kochana sunia. Oczywiście trzeba nad nią popracować jak nad każdym szczeniakiem.
  8. Fifi w porządku. Robi się bardzo fajna. Kupy ok. Chyba trochę przytyła:lol:. Cały czas po trochu podjada karmę. Jest bardzo cierpliwa przy wyczesywaniu dredów. Wypadają z niej kłaczki sierści. Jest małym szczekaczem.[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3277/p1010484f.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7541/p1010493p.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3920/p1010500b.jpg[/IMG] czy to nie cudo? Kto by pomyślał, żepod tym futerkiem jest szkielecik pokryty skórą. Ida dostałaś mojego maila?
  9. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7821/p1010595t.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/444/p1010601c.jpg[/IMG][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7711/p1010602x.jpg[/IMG][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5181/p1010610g.jpg[/IMG] Dla Maksa zapaliło sie światełko w tunelu. Trzymajcie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8576/p1010597f.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3315/p1010598h.jpg[/IMG] tak Maksio czeka. A tak wyglądało odkopywanie. Na szczęście Maks biegając przy bramie wydeptał ścieżkę i mogłyśmy otworzyć furtkę. Poprzednim razem. Pani wchodziła po drabinie i i odkopywała pół metra śniegu, żeby móc otworzyc furtkę do środka.
  11. Oj strasznie tu pusto! Co u Miśka?
  12. No to d...........................pa:shake:. Suniu, suniu................
  13. byliśmy, odkopaliśmy, wyściskaliśmy! Będą zdjęcia...............
  14. muszę zadzwonić. Sama jestem ciekawa.
  15. muszę zadzwonić. Sama jestem ciekawa.
×
×
  • Create New...