Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. pokażcie sie!
  2. Cisza, nikt nie dzwoni............
  3. Witam ciotki i zapraszam częściej!
  4. W górę maluchy!
  5. już zamówiłam ogłoszenia.
  6. Kurcze, nie będe wchodzić na inne watki!:angryy:
  7. proszę o pomoc w ogłoszeniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. nikogo te psiaki nie interesują:shake:
  9. wczoraj zrobiłam im nowe zdjęcia ale sa takie same jak poprzednie. Za siatka w kojcu!
  10. Bardzo smutno. One zdziczeją. Kontaktu z człowiekiem mają 20 minut dziennie!
  11. Były szanse na domki ale cisza i chyba nic z tego nie będzie. Proszę o pomoc w ogłoszeniach. Wczoraj byłam je odwiedzić. Cały czas siedzą zamknięte w kojcu bo zaczęły przechodzić pod bramą. Nie wiem jakim cudem, bo tam brama prawie dotyka do podłoża. ten szary w ubiegłym tygodniu opracowywał technikę. One tak piszczą do ludzi:-(.
  12. Niestety Łania przegrała walkę z babeszjozą. Byłaś wierną, mądrą sunią. Żegnaj:-(
  13. Tak, wielka szkoda. U mnie w ogrodzie nie ma krzaków ani wysokiej trawy ale co będzie, kiedy będe chciała gdzieś wyjechać z moimi psami? Łania w swym życiu zaznała wiele złego i te półtora roku, kiedy była kochana, to stanowczo za krótko. Oby wreszcie Misio był szczęsliwy.
  14. Foksia jest mała ale cięzka. Dziś mi zwiała i ścigaliśmy ją całą rodziną. Oczywiście w tym pośpiechu wzięliśmy tylko jedna smycz. Dałam ją córce a foksie złapałam ja i niosłam ją na rękach do domu. Panna wyskoczyła na ulicę, kiedy mąż wjeżdżał samochodem na podwórko. Zrobiła to pierwszy raz i najedliśmy się strachu, bo pobiegła bardzo szybko w stronę ruchliwej ulicy. Foksia jest proludzka ale potrafi nagle szczeknąć na osobę z zewnątrz więc więc trzeba jej pilnować. Wczoraj wróciłam bardzo późno do domu, psy z radości szalały a Foksia z zazdrości rzuciła się na Atosika. Musiałam ja od niego odrywać. Na szczęście nic się nie stało. Foksia jest bardzo zazdrosna i ma swój charakterek. Najlepiej gdyby była jedynym zwierzakiem w domu lub miała za towarzystwo ciut większego ale wesołego psa. Może być też spokojny, pewny siebie kot.
  15. Niestety, Łania przegrała z babeszjozą. Jej Państwo, robili wszystko, żeby ją ratować. Niestety sunia nie dała rady. Dwa tygodnie temu kontaktowałam się z Panią. Opowiadała o Łani tak ciepło............... Z tego co zrozumiałam była zabezpieczona przed kleszczami ale bardzo lubiła leżeć w trawie i pod krzakami.
  16. Oj! Oj! Oj!...........................!!!!!:multi:. Nie mam czasu więcej pisać. Niestety koleżanka Misia z pierwszych stron tego wątku dziś odeszła. :-(
  17. Takie ślicznoty i cisza! Kto pomoże w ogłoszeniach?
  18. Atomówka, jesli możesz zrób ogłoszenia na tych stronach. Powtarzają się chyba tylko 2 portale.
  19. Zamówiłam ale jeszcze nie zapłaciłam i nie podałam tekstu. Na jakich portalach zrobisz ogłoszenia?
  20. Dlaczego nikt nie zagląda do maluchów?
  21. Ja na początku dzwonię trzy razy dziennie! Niech sobie myślą co chcą!
  22. Dobry wieczór. W domu radzi sobie coraz lepiej.....
  23. Amik jest drobniejszy i jest większą przylepą. Najchętniej siedziałby na kolanach i przytulał całym ciałkiem do człowieka.[IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4435/p1011474.jpg[/IMG] Tolek go podgryza i to on rządzi. A Amik jest zdominowany.
  24. Amik i Toluś proszą o pomoc!
  25. Nie wiem. Trudno to sprawdzić. Cały czas siedzą w kojcu. W domu jest generalny remont, więc wpuszczanie ich do środka jest wprost niebezpieczne. Przydałby się domowy tymczas ale to jest nieosiągalne. Wiem, ze opiekunka będzie je uczyła chodzić na smyczy.
×
×
  • Create New...