Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Moze Agnieszka będzie mogła podlinkować? Agnieszko gdzie jesteś?
  2. nie mozesz w dalszym ciągu podlinkować?
  3. Tego nikt nie wie...................
  4. Banerek śliczny ale tez nie wiem. Jestem komputerowa noga!
  5. Cioteczki, modyfikowałyście ogłoszenia Dla Tolusia?
  6. Czarujcie cioteczki, czarujcie dla wszystkich piesków . Ja zbieram dla Tolusia, u którego tez pusto a jest taki śliczny! Choć podniosę!
  7. Mojej Foksi się udało, to i one znajdą domy!
  8. Tolusiu, ogrzej pychola w słoneczku!
  9. Miałam na tymczasie podobną sunię. Też straciła dom a potem znalazła inny, duuuuuuuuużo lepszy!
  10. Pokaż sie ciotkom. Ciekawe jak się sprawuje?
  11. Dzień dobry mały! Może dziś będą informacje z hotelu?
  12. Wczoraj pani wpisała ją do bazy danych. Panna w dalszym ciągu nie chciała jesć ale pije wodę. Dziś nie wiem. Nie kontaktowałyśmy się.
  13. Tak w hotelu jest bezpieczny. Dzwoniła Marzena, że gdyby tam został, nie miałby absolutnie żadnego schronienia. Ten kojec był w najniższym miejscu podwórza. Kiedys miał tam być warzywnik ale po burzy warzywa odpłynęły. Ogrodzenie zostało. Buda i cały teren kojca teraz są pod wodą. W budzie na pewno jest woda. Całe szczęście, ze go zabrałyśmy. Byłam tam przedwczoraj. Kiedy rozmawiałam z panią, która go dokarmiała, drogą leciała malutka sunia w cieczce a za nią wataha psów. Wielkości od ratlerka do wilka. Przed nimi biegł mały rudy piesek, wyglądał okropnie. Dzis kiedy rozmawiałam z Marzeną zgadałyśmy się, ze to roczny psiak, pogryziony, z chorym okiem, który ma właściciela. W ubiegłym roku był rozkosznym szczeniakiem. W tym na widok człowieka ucieka i nie daje do siebie podejść.:shake: Ręce opadają. Wpadam tam na godzinę, załatwiam sprawy i wpadam w depresję. Ta wieś to takie piękne miejsce. Jako dziecko spędzałam tam najwspanialsze wakacje. Czy miałam zamknięte oczy, czy ludzie są gorsi? Dzwoniłam do hotelu. Boluś zachowuje sie całkiem dobrze, zaczął bawić się z psami. Poznaje do czego służą kanapy.
  14. Cioteczki gdzie jesteście?
  15. Kerian, dziękuję! [B]Może ktoś podlinkuje ten banerek ? [/B]
  16. Zdjęcia są wspaniałe! :lol: Mozna je troszkę powiekszyć, bo robiłyby niesamowite wrażenie. Naprawdę sami je robiliście?
  17. chyba tak. Dłużej nie ma sensu. Dziś miałam straszne urwanie głowy, załatwianie mnóstwa róznych spraw i nagle musiałam jechać na wieś tam gdzie był Toluś. Rozmawiałam z panią, która go dokarmiała i ona stwierdziła, że hotel to było najlepsze wyjście. Toluś wymaga wychowania. Dostałam od niej 50 zł. na hotel!:multi:I obietnicę dalszego wsparcia. Do hotelu Tolusia nie miałam czasu dzwonić.
  18. Mam straszne urwanie głowy! Dzień dobry maluchu!
  19. Foksia dziś też nie jadła ale kiełbaska jej smakowała. Pani była z nią u weterynarza i pod koniec tygodnia będzie zaszczepiona. Wczoraj po spacerku radośnie wracała do domu. Z kotką udają, że się nie widzą!
  20. Zdjęcie wspaniałe i Wy Cioteczki też! Jutro zadzwonię, żeby się dowiedzić jak sprawuje się mały rozrabiaka!
×
×
  • Create New...