Oj cisza u ciebie. Toluś miał allegro i będzie miał wznowione.
Dziś się załamałam:shake:. Najpierw się ucieszyłam, bo udsłuchałam, że ktoś dzwoni w sprawie psa. Myślałam, ze chodzi o Tolusia. Niestety , dzwoniła pani w sprawie bezdomnej suczki z tej samej wsi. Sunia jest u niej na działce. Do domu jej nie może zabrac bo już ma dwa przygarnięte psy zresztą stamtąd, które atakują sunię. Pani szuka hotelu, bo będzie musiała małą odwieźć do schroniska a nie chce tego robic. Mam zdjęcia w telefonie, tylko nie wiem jak je wstawić do komputera.