Proponuję skupić się na psie i usunąć zbędne posty. Nikt nie będzie czytał kilku stron obrzucania się oskarżeniami!
1. Czy ktoś jest w stanie na miejscu sprawdzić sytuację psa, zrobić zdjęcia, opis?
2.Czy Gloria nadaje się do adopcji? chyba nie, Trzeba szukać hotelu i to dobrego.
3. Skąd wziąć na to pieniądze?
[B]To jest chyba najważniejsze.[/B]
Dziewczyny odpuście. Po kilku latach współpracy, takie zachowanie inteligentnych kobiet jest na prawdę nie na miejscu. Wstyd, wielki wstyd!
Forum, to nie miejsce dla załatwiania takich spraw i niewiele osób obchodzi co "zrobiła lub powiedziała jedna pani drugiej pani". Tracą na tym tylko psy!
Sytuacja jest trudna. Jedna i druga strona jest bez pieniędzy i trzeba wreszcie zacząc wspólpracowac a nie atakować.
[B]Co będzie z Glorią? [/B]