Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='Colette']Przypominam o Duszko-godzinach. Promocja!! Tylko 50gr każda!![/QUOTE] Dziękujemy Colette. Duszek jest bardzo zadłużony i dług wciąż narasta .
  2. A to Ci Figuniu bardzo współczuję. Ja od miesiąca w żałobie po cudownym tymczasowiczu w typie szpica. Był u mnie zaledwie 3 tygodnie, ale to bylo zjawisko nie pies. No i poszedł do ludzi, a ja z gadami zostałam nieznośnymi, których by nikt nie chciał nawet za dopłatą... W dodatku je kocham jak glupia.:oops:
  3. [quote name='Malgoska']genialny wątek popłakałam się ze śmiechu[/QUOTE] Ładnie to się śmiać z cudzego nieszczęścia?
  4. Nie wiem które chciało upiec ciasto? Jest ich 9-tka, nikt się nie przyznał... [IMG]http://images69.fotosik.pl/145/76bbe7980a73945cmed.jpg[/IMG]
  5. [quote name='rytka2']widać ewidentnie,ze ma słabość do starszych u babci tez szuka schronienia i ociechy jak go kocur pogoni.[/QUOTE] Jak go rezydenty[B] Ewy[/B] napadły, to też u mnie szukał ratunku, aż na ręce mi wskoczył. Jest coś na rzeczy z tymi starszymi paniami...;)
  6. Oooo! to malutką w Świat szykujesz, Figuniu !
  7. [B]ryteczko2,[/B] bardzo Ci kochana raz jeszcze dziękuję że dałaś mu tymczasowy domek i taki szmat drogi po Niego przejechałaś. Ponad 800 km !!! Dziękujemy też kochanej[B] p.Ewie K[/B]. za sponsoring wyprawy po [B]Wiewióra[/B] i za wystrojenie chłopaka w szelki,obróżkę i co tylko... Przystanek w podróży.Taki jestem piękny; [IMG]http://images69.fotosik.pl/143/cb167ec91f1e15e1med.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Poker']Właśnie przelałam na niego marne 35 zł. togaa, podaj proszę dokładny skład Proamylu, z opakowania.Nie mogę znaleźć w necie. Mam nadzieję,że jak Duszek przybierze na wadze, to nie będzie musiał go stale dostawać.[/QUOTE] Bardzo dziękuję [B]Pokerku[/B] za bazarek i[SIZE=3][B] 35,00[/B][/SIZE] złociszy dla [B]Duszka.[/B] Wpłynęły na konto Stowarzyszenia już 27.08.2014, tylko mi czasu zabrakło by porobić rozliczenia. Przepraszam.
  9. [quote name='Poker']Śliczne maluchy. Przyjaciółka dała mi dziś 100 zł na pomoc psom. Przeznaczę je więc na te małe darmozjady :loveu:[/QUOTE] Przepraszam za zwłokę, ale chciałam oficjalnie potwierdzić że na konto Stowarzyszenia wpłynęło dla szczeniuli (27.08.2014r.) [SIZE=3][B]100,00 zł[/B] [/SIZE]od kochanej [B]Poker.[/B] Ogromnie dziękujemy !!!:multi: Cały czas spływają wpłaty z zakończonego już bazarku [B]Nikaragua[/B] 'Cztery szczeniaki, cztery imiona". Podam całkowite rozliczenie jak dojdą wszystkie.:lol:
  10. Przy ekspediowaniu [B]Timona[/B] w poznańskie,[B] rytka2[/B] zarządziła by wyszykować małemu jakieś legowisko, posłanko, bo żadnego spania w łóżku nie będzie...:razz: Zrobiłam co nakazała, po czym wczoraj dostaję mmmska z [B]Timonkiem[/B] ,rozwalonym na łożu Pani Babci.:lol:
  11. [quote name='mariusz pp']To proszę adres na pw[/QUOTE] Wysłany. Bardzo dziękuję.
  12. Nie wiem czemu domek się nie ujawnia ??? :roll: hop...hop!!!!:helo: Halooo ???
  13. Podobna historia zdarzyła się kilka lat temu babci Karince.( Nawet była w typie Zosi ). Zaginęła na spacerze w DT. Była zima , -20,00 stopni a Ona parę dni po sterylce, z wygolonym brzuszkiem. Po kilku dniach ludzie odkryli Ją w obetonowanym,zamarzniętym korycie rzeki i powiadomili schron.. Jak się tam dostała , nie wiadomo ?. Najważniejsze że przeżyły; i Karinka i Zosia...
  14. [quote name='tamb']Basia podliczy dług stowarzyszeniowy i napisze. Na konto Basi trzeba będzie zwrócić 50zł - wykupienie z hyclowozu i paliwo. Jutro zadzwonię do Basi. Może jeszcze wejdzie dzisiaj na wątek.[/QUOTE] Jak tylko dostanę rachunek z Lecznicy, podam jakie były wydatki. Za zwrot 'hyclowego' będę wdzięczna :oops:, a paliwo to już mój skromny wkład materialny...
  15. [quote name='mariusz pp']O to szkoda bo mam do oddania dziesiątki Nasza szesnastoletnia sunieczka odeszła tydzień temu :-([/QUOTE] Ojejku ! na pewno się przyda. Najwyżej będzie łykał 3 naraz i tyle....
  16. [QUOTE]Selinka Eli od dwóch lat ma Cushinga [/QUOTE] Zamurowało mnie ! Nie wiem co powiedzieć... [B]Ela40[/B] dziękujemy Ci z całego serca ! Przy okazji potwierdzam że za pośrednictwem [B]mar.gajko[/B] , wpłynęło dla [B]Misia[/B] (1.09.2014) na konto Stowarzyszenia[B][SIZE=3]50,00 [/SIZE]z[/B]ł od [B]Ela40.[/B] A tu jeszcze bazar się szykuje ..... Bardzo jesteśmy wdzięczni, bardzo !
  17. [B]Timonek[/B] w dalekiej podróży do Domku Tymczasowego , aż za Poznań ! Skradł moje serce ten kochany skrzacik, ale wiem że trafił w najlepsze , dogomaniackie ręce.
  18. Potencjalny nakolankowy pojechał w [B]Świat,[/B] do dogomaniackiego domku tymczasowego z najwyższej półki. Ech, żal serce ściska...Takie dobre stworzonko z Niego . A tu Jego wątek. Będę wdzięczna za odwiedziny ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257074-TIMON-szwendaczek-z-interwencji?p=22405280#post22405280[/URL]
  19. [quote name='mar.gajko']No to go wykastrować natychmiast trzeba. Amanta.[/QUOTE] Takie mamy plany. Ale to już w nowym domku tymczasowym...;)
  20. O mój smutku ! Przypomniała mi się babcia Karinka. Jesli ktoś już wydrukował ogłoszenia, pomogę w rozwieszaniu. Tel;502329612
  21. Od wczoraj niespodziewany tymczasowicz ; [B]Timon.[/B] [B] Lolo [/B]wściekły. Gdyby mógł, zabiłby wzrokiem....:evil_lol: [IMG]http://images69.fotosik.pl/136/a2f223c5c0f91692med.jpg[/IMG]
  22. [quote name='mama_Alfika']Znaczy się kobieciarz :loveu: Zupełnie jak mój Alfik :p[/QUOTE] Amant jak cholera. Nie daje spokoju stareńkiej [B]Niuni[/B]. Pewnie ze stresu tak odreagowuje. [IMG]http://images67.fotosik.pl/137/643a363ea1bf7da1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/136/5ae5b7ab763895d6med.jpg[/IMG] Ciężko ująć całą psia siódemkę. Brakuje [B]Togi.[/B] [IMG]http://images68.fotosik.pl/137/1e6bae7fd117b5d6med.jpg[/IMG] [B]Mikuś Halny i Timon ....[/B] [IMG]http://images67.fotosik.pl/137/d946b9793b96afc7med.jpg[/IMG] Na górze nastolatki; [B]Toga 15[/B] lat i [B]Niunia 14. [IMG]http://images67.fotosik.pl/137/ebe5be0d611154d7med.jpg[/IMG] [/B]
  23. Jest tylko odpchlony i odrobaczony. Spory kamień na zębach . Nie wiem czy był ogłaszany? Raczej nie. Koniecznie trzeba Go ciachnąć. Emabluje wszystkie, sterylizowane nawet sunie.
  24. To 9 kg. psiątko na gwałt potrzebuje tymczasu. Dziewczyny nazwały Go [B]TIMON[/B]. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257074-TIMON-szwendaczek-z-interwencji?p=22404344#post22404344[/URL] [IMG]http://images68.fotosik.pl/136/fcaaab31ffb45ea8med.jpg[/IMG]
  25. [quote name='ona03']Bazarek dla [B]Misiulca i Duszka [/B]- zapraszamy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256997-Bazarek-ciuszkowo-galanteryjny-dla-Misia-i-Duszka[/URL][/QUOTE] [B]Oneczko03[/B] kochana , buziale wielgachne dla [B]Ciebie [/B]- fundatora fantów i[B] memory[/B] za posklejanie wszystkiego jak trzeba i wystawienie na widok publiczny...:razz:
×
×
  • Create New...