-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='Kora']Podajcie dziewczynki jakis namiar, mam pieluchy po moim wnuku, wysle![/QUOTE] [B]Kora Słońce[/B], na Lolkowym tyłeczku najlepiej siedzą [B]Happy5.[/B] Jeśli masz inny "model", może się nie sprawdzić. Ale dziękujemy pięknie że pomyślałaś o siusiumajtku. [B]Wałkoń[/B] na kolankach Pańcia. Obaj spracowani.... [IMG]http://images66.fotosik.pl/117/51fb43a9232eb825med.jpg[/IMG]
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
[B]AgaG[/B], plakaciki to dobry pomysł, muszę się tylko czasowo ogarnąć. Trzeba próbować wszystkich sposobów choć prawdę mówiąc , szanse adopcyjne [B]Duszką[/B] są zerowe i pojęcia nie mam co dalej? Do każdego posiłku( R.C), [B]Dusze[/B]k dostaje Proamyl i Kreon. Miesięczny ich koszt to ok.200,00 zł. Do tego specjalistyczna karma.... Jestem załamana.... [B]Faktura za pobyt do 15 lipca..2014 - 645,00 zł [IMG]http://images69.fotosik.pl/117/520802ac023d7db8med.jpg[/IMG] [/B] -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy wszystkim za cenne rady. Nie mieliśmy nigdy psa z Cushingiem , dlatego wszelkie info. są niezwykle cenne. Zamówiliismy w "naszej" [B]Lecznic[/B]y [B]Vetory[/B]l na kolejny miesiąc. Na szczęście[B] Miś [/B]ma na to uciułane, to długu nie będzie. -
[B]Lolo [/B]ma się dobrze. Wałkoni się całymi dniami i tyle... [B]Tu w plenerze, na rodzinnej wycieczce...[/B] [IMG]http://images70.fotosik.pl/101/354f4a3100be1ca2med.jpg[/IMG] [B]A tu przekomarzanki z Mikusiem Halnym[/B]... [IMG]http://images66.fotosik.pl/101/faebbc8e4c15b5acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images69.fotosik.pl/101/063f2a6e52c65fcfmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='kado'][B]Zoś[/B] kochana, bądź z nami do końca świata i 1 dzień dłużej...Nie poddawaj się!!![/QUOTE] Smutno bardzo....Tulimy dzielną [B]Zoś[/B] a [B]Hope2[/B] sił życzymy...
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Mam tylko pośrednie wieści, że [B]Duszek[/B] przybrał na wadze i choć zdarzają mu się byle jakie koo, to w zasadzie jest już do odbioru. Dzisiaj jest w Dzienniki Polskim. Niestety , nikt nie zadzwonił . -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Moje Wy kochane dziewczyny. Dziękuję że tu jesteście. [B]Misiulstwo[/B] niezmiennie w dobrej formie. Dużo śpi i poleguje , ale jak ożywa to wesolutki i całkiem rześki. Kilka zdjęć z zeszłego czwartku. Było wtedy chłodno,choć słonecznie, stąd ta kapota. Czy ten łupież 'wyprać", bo wyczesywanie tylko pogarsza sprawę? [IMG]http://images68.fotosik.pl/102/58f8e30d1493b900med.jpg[/IMG] [IMG]http://images67.fotosik.pl/102/1e338ebd97121dc9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images67.fotosik.pl/102/83afd260dba90fa1med.jpg[/IMG] -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Mam taką galopkę ostatnimi dniami, że nawet nie mam czasu dopytać o Duszka a co dopiero tam pojechać. Od połowy przyszłego tygodnia będę miała ze 2 dni wolne a potem znów goście... -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']I ja zaglądam do pięknotka naszego. Co tam u niego słychać? Biega sobie po ogródku i podlizuje się Pani Irence, zapewne.[/QUOTE] A jakże !:razz: [B]Irenka [/B]mówi do Niego '[B]Robacze[/B]k". Robaczek albo Romanek, różnie. Szkoda że On tego nie słyszy... W łysych miejscach odpadają Misiulcowi spore płatki skóry. Taki łupież - gigant. Trudno to wyczesać, trudno usunąć. Irenka spróbuje Go wykąpać. Czyżby skóra się odnawiała? [B]Nowa dostawa jedzonka;[/B] [IMG]http://images66.fotosik.pl/77/2f418a9bdbe942efmed.jpg[/IMG] [B]Dzisiejszy Miś;[/B] [IMG]http://images67.fotosik.pl/78/dec1bbdb1462ea55med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/77/a4099918bcd6ae33med.jpg[/IMG] [B]Dziadygi dwie...[/B] [IMG]http://images70.fotosik.pl/77/86757745fa560cd9med.jpg[/IMG] -
[quote name='Malgoska']miałaś gości w ogródku?????[/QUOTE] Tiaaa... Od drogi mam solidny płot, to idą tranzytem przez sąsiednie działki prując płoty i dochodzą do mnie. Nie wiem co je tu przyciąga?:shake: Co myślę o moich 6 psach porozwalanych w tym czasie po łóżkach i fotelach, przemilczę. :mad:
-
[QUOTE] cudo kochane. :smile: wycałuj go w piękny nochal ode mnie :smile: [/QUOTE] Oooo...ktoś chce całować mojego [B]Timonka ![/B]:razz: Z całego stadka [B]Tamary[/B] ( [B]Fizię[/B] pomijam) , [B]Timon[/B] jest moim faworytem.;) Te Jego minki...
-
Dziękuję [B]Smyczku![/B] Dziękuję Wam wszystkim, dziewczyny kochane ! [B]Mój ogródek ( i Lolusia ;)) o poranku... [/B] [IMG]http://images66.fotosik.pl/66/a1b83df91f43f114med.jpg[/IMG] [IMG]http://images69.fotosik.pl/66/7153df830ae59f9cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/66/cb022cff86adf8famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/66/a59f81580f0f438emed.jpg[/IMG]
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
U nas już po chłodach. Poprawa u [B]Misiulca[/B] jest nieprawdopodobna. Nie ten sam pies. Z zapałem galopuje po ogrodzie w poszukiwaniu [B]Irenki[/B], gdy ta tylko mu zniknie z oczu. Przepada za spacerkami . Brzuszek jakby mniejszy. Jest w dużo lepszej kondycji niż demencyjny Marcelek. [B]Na pierwszym planie Marcelek, z tyłu Miś;[/B] [IMG]http://images70.fotosik.pl/66/72210c61797ca8d1med.jpg[/IMG] -
[B]Takie tam z dzisiejszego dnia....[/B] [IMG]http://images69.fotosik.pl/66/b371b571fc494499med.jpg[/IMG] [IMG]http://images69.fotosik.pl/66/dd1bd1cff3a35ae6med.jpg[/IMG] [B]Ochłodziło się....[/B];) [IMG]http://images66.fotosik.pl/66/5b90fe4b767148aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/67/631b780233811e34med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/66/cf37002f6dfec66bmed.jpg[/IMG]
-
[B]Tamaraaa!!!![/B]!:crazyeye: sama wstawiłaś zdjęcie !!!;) Gratulacje!:multi:
-
[B]Titka i Yoda dzisiaj w Lecznicy.[/B] [IMG]http://images67.fotosik.pl/62/88c250eb9cb92797med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/61/2be2cae61ad1719emed.jpg[/IMG]
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Zrobiłam przelew na kwotę 330 zł dla Misia z bazarku biżutowego. Jak wpłynie proszę o potwierdzenie na bazarku.[/QUOTE] Potwierdzam z wdzięcznością.[SIZE=3] :multi: [B]330,00[/B][/SIZE] zł wpłynęło dzisiaj na konto [B]Stowarzyszenia[/B] ! To ogromna pomoc ! Dzięki [B]Tobie[/B], [B]Misiulec [/B]zabezpieczony na czas najbliższy. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]w domu mam takiego 10 letniego kosmatego zgredzia :loveu:[/QUOTE] 10 wiosen to nie jest najgorzej.;) Mam dwie psie nastolatki; 14 i 15-ście i kocicę 18-stkę. Te to dają popalić...:razz: -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toska1']sami przystojniacy :loveu:[/QUOTE] I wszyscy do wzięcia ;). -
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Marcelek [/B]ma się baaardzo dobrze. Kochana poczciwina. Zdjęcia z ostatniego piątku; [IMG]http://images68.fotosik.pl/56/d74d0f8f75115433med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/55/44a2e52917a4aacamed.jpg[/IMG] -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Trzy dni temu odwiedziłam [B]Misiulca.[/B] Nie ten sam pies. Wesolutki, żwawy, zainteresowany Światem. Zdjęcia tego nie oddają, w ogóle wyszły marnie. Tak bywa, jak się człowiek stara ...:roll: [IMG]http://images68.fotosik.pl/56/8310777339b05f05med.jpg[/IMG] [B]Starsi Panowie dwaj: Miś i demencyjny Marcelek, również tymczas Irenki[/B]. [IMG]http://images67.fotosik.pl/56/decff2dcddede69bmed.jpg[/IMG] [B]Miś i Lolo. Pierwsze obwąchiwania....;) [/B] [IMG]http://images69.fotosik.pl/55/9dc42b60918e9a21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/56/5be821fe3ca76f07med.jpg[/IMG] -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Też tak sobie w głębi duszy myślę, że może domowe , gotowane jedzonko , plus enzymy, wyprowadziło by Go na prostą. Tyle żę z [B]Duszkiem[/B] jest jeszcze jeden problem; Jest przemiłym, kochanym, cudownym zwierzem, lecz ma duże problemy z zachowaniem czystości. W Lecznicy leje gdzie bądż i to bez żenady. Jak w przypadku kooo można zrozumieć że go przypiliło, tak z siuraniem z lekka przesadza. Jaki dom tymczasowy zniesie takiego lejka? W dodatku to stary chłop, nie szczeniak ... Całe swoje życie spędził w domu, gdzie czystość nie miała znaczenia. Bywało że nie był tygodniami wyprowadzany no i mamy tego skutki. [B]Corpus delicti..[/B] [IMG]http://images67.fotosik.pl/56/2a952d73d9bf4f90med.jpg[/IMG] -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
[quote name='inka33']Proszę! :grins: . [URL="http://tiny.pl/qsfjc"][IMG]http://tiny.pl/qsfjw[/IMG][/URL] . 100x150 pikseli, podlinkowany :p[/QUOTE] Banerek niezwykle wymowny. Bardzo dziękujemy !:loveu: Postaram się go u siebie upchać. Odwiedziłyśmy dzisiaj[B] Duszka.[/B] W zasadzie wagowo jest w punkcie wyjścia. Nadal jest 5-6 koo dziennie różnej konsystencji. Przy nas, na mini spacerze zrobił dwie, w kolorze jasnej musztardy i wyglądzie bezy. Zadomowił się w Lecznicy. Czuje się tam jak u siebie. Asystuje przy badaniach, łazi za dr[B].Elą[/B] krok w krok… Zastanawiamy się nad gotowanym jedzeniem, choć to logistycznie spore wyzwanie. Może ono plus enzymy coś pomogą? Zdjęcia byle jakie, niestety... [IMG]http://images70.fotosik.pl/48/e14d197f312b8c3bmed.jpg[/IMG] [B]Odarty noseczek. Duszek nie chce zostawać sam.[/B] [IMG]http://images69.fotosik.pl/48/59479eee1e94b236med.jpg[/IMG] [B]Asystent Duszek ..[/B]. [IMG]http://images70.fotosik.pl/48/7efca7a358c6ebf9med.jpg[/IMG] -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
[QUOTE]Poleciało na Duszka 110 zł z bazarku . [/QUOTE] Doleciało 28.VII.2014r. i [SIZE=3][B]110,00 [/B][/SIZE]zł jest już na koncie Stowrzyszenia. Dziękujemy, [B]Poker[/B] kochana.:loveu: [QUOTE]o jejku jaka chudzinka:-( w jaki sposób został doprowadzony do takiego stanu:placz: skromne 2 dyszki wpłaciłam dla tego cudnego maluszka oby znalazł kochający domek [/QUOTE] "Właściciele" Duszka żyli z tego, co dobrzy ludzie dali. Czym był karmiony Duszek , nie wiemy? :shake: [QUOTE]Z bazarków : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254208[/URL] uzbierało się 92zł oraz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254202[/URL] 127zł dołożyłam 11zł (Basia będzie wiedział dlaczego )i [B]przelałam na Duszka 230zł :smile: [/B][/QUOTE] [B]Nikuniu,[/B] nie trzeba było...O tych 11,00 stu zł myślę.:oops: Co do reszty, potwierdzam że z obu bazarków na konto[B] Stowarzyszenia[/B] wpłynęło 29.07.2014 aż [B][SIZE=3]230,00[/SIZE] z[/B]ł !!! Z serca dziękujemy, bo[B] mały [/B]tkwi w Lecznicy a wiadomo; zegar bije... Dziękujemy [B]Dorci2[/B] że wśród tylu bied dojrzała chudzielca i wspomogła. [B]20,00 [/B]zł dofrunęło na konto Stowarzyszenia 29.07.2014.:loveu: W piątek będziemy u [B]Duszka[/B] i zdam dokładne relacje. Hill"sa podobno stanowczo odmaiał, ale załapał sie na Royal Canin dla trzustkowców. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Bardzo Wam kochane dziękuję . Bardzo, bardzo. ! Jutro pouzupelniam wpłaty, odpowiem na pytania; dzisiaj padam. Pośrednio wiem, że do terapii Duszka wprowadzony jest antybiotyk i jest poprawa z kooo. Zobaczymy, czy stan ten się utrzyma po odstawieniu Leku. W tym tyg. postaram się odwiedzić Ducha, choc czasowo to spory problem.