Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Energy, ważne że dotarłaś..... :bye:
  2. Dzisiaj przyszły pieluchy i husteczki z kadowego bazarku !!!! Zapas na cały miesiąc ! "Lolusiowe" dziewczyny są baaardzo kochane. :fadein: Dbają by chlopak gołą pupą nie świecił. Kontrol musi być.... Kontroler Mikuś Halny; I osiemnastka Laluna;
  3. U Marcelka wznowa nadziąślaka. Niewielka na szczęście, 1 cm. Jest już po zabiegu. Zniósł wszystko bardzo dobrze. Dzielny chłopak. W lecznicy;
  4. Samoobsługa? :hmmmm: No to nie musisz z nim iść do wyjęcia szwów?
  5. Misiu bardzo wdzięczny. U nas szaro-buro i leje. Musze odszukać kapotkę z ortalionem na wierzchu. Przyda się łysolkowi. W poniedziałek Miś napoczął nowe opakowanie Vetorylu, zamówione przez Lecznicę. W zapasie nie ma nic.
  6. O Matulu! ale się porobiło . Trza się uczyć na nowo...
  7. Dogo ruszyło ! Przemeblowane. :roll: Wszystko nowe, trzeba się przyzwyczaić.....
  8. Ja go widziałam dzisiaj rano ! Na 100% był to [B]Irys[/B].!!! Nawet sobie myślałam , że jak psa nie będzie, przetrzepiemy dziada co z nim zrobił? No ,ale jest...
  9. W życiu[B] Irysa [/B]nic sie nie zmieniło, niestety. Nadal tkwi w swoim kojcu. Byłam dzisiaj w tamtej okolicy. (Kładą nowy asfalt na jezdni, utknęłam w korku i zniecierpliwiona czekaniem, skręciłam do [B]Iryska.[/B])
  10. [URL="http://tiny.pl/q6rx4"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/12aaa_1.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://sp2wroc.edupage.org/files/czary.gif[/IMG] [B]Prezencik od kochanej b-b.[/B]
  11. [B]Timonek [/B]niewinny.. Stres winny, a to wszystko przez tego gada;:mad: [URL]http://images68.fotosik.pl/162/2be524be3d3a4f01med.jpg[/URL]
  12. Podobno [B]Duszek [/B]( tak jak i Timon) "gwałcił" wszystko, co się nawinęło. A że w Lecznicy rotacja duża, miał co robić...;)
  13. [QUOTE]Przeglądałam jakies wygodne legowiska i chyba mu kupie jestem pewna,ze bedzie na takim spał;-)[/QUOTE] Pod warunkiem że to będzie wersalka...;)
  14. Aaaa...zapomniałam dodać że w zeszły poniedziałek Duszek został ciachnięty. Może mniej będzie obsikiwal kanapy ?
  15. [quote name='Smyku']Toguniu powinny zacząć się wpłaty w tym tygodniu z bazarku , Kado obiecała , że zamówi pieluchy i amciu dla cięciunia .[/QUOTE] Poczekamy cierpliwie i z wdzięcznością...:B-fly: [B]Cięciunio i reszta darmozjadów łykały dzisiaj na balkonie resztki słoneczka .[/B] [IMG]http://images69.fotosik.pl/158/bb0180d3dda689famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/158/bb5546df9a1f36b6med.jpg[/IMG]
  16. [QUOTE]no masz nikt nie zajrzał,zeby podziwiac akrobacje Tymka[/QUOTE] Ależ podziwiamy .....;) [QUOTE]Tymoteusz okazał sie wielkim panikarzem, prawdopodobnie z duzym lękiem separacyjnym[/QUOTE] No i masz babo placek. Wyszło szydło z worka. I co teraz? Przykro mi z powodu kanapy, [B]ryteczko[/B]. Zwłaszcza że nówka. A kota [B]Madryt[/B]a nie lubię. Terrorysta... Biedny [B]Tymuś.[/B]
  17. [quote name='ona03']Moje koffffane :loveu:, pewnie za mną tęskni :evil_lol:[/QUOTE] Kto wie ? kto wie ?;) Zagapiłam sie z pieluchami. Ostatnia paczka w użyciu. Dziewczyny, mogę liczyć na Waszą pomoc ?:oops:
  18. [quote name='AgaG']też to samo pomyślałam oglądając zdjęcia :(. A wówczas gdy weci przyjmują pacjentów, to on jest gdzieś izolowany? ma mały kontakt z personelem czy też udaje się, by stale ktoś z nim był (w godzinach pracy gabinetu oczywiście)?[/QUOTE] Tam jest bardzo dużo pomieszczeń i mały ma wszędzie dostęp. Gdy jest zwierucha i moc pacjentów, jest przypinany smyczką do fotela w poczekalni ,albo siedzi na kocyku w niby "kantorku" ,który jest wydzielony z poczekalni ( ostatnie zdjęcia). Jak jest spokój, zajmuje kolanka kogoś z personelu. Asystuje przy badaniach, zabiegach. Jest maskotką tej Lecznicy, a dziewczyny tam są naprawdę kochane i z sercem. Niestety, na noc zostaje sam , w klatce kenelowej (alarm) i bardzo mu się to nie podoba. Stąd wciąż odnawiające się ranki na pysiu. Jest już 'ustawiony" farmakologicznie i też uważam że domek, choćby tymczasowy, bardzo potrzebny...
  19. [quote name='kado']A ja raczej podejrzewam go o bardziej egoistyczne podejście do tej sprawy:evil_lol:[/QUOTE] O to..to... Dzisiejszy[B] Loluś, n[/B]ostalgiczny. [IMG]http://images67.fotosik.pl/153/e5b7adfb046d2fbcmed.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images67.fotosik.pl/153/469e53bb60ea729cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/152/0686d9eb23f34578med.jpg[/IMG] [IMG]http://images70.fotosik.pl/152/e09f28447f985f2bmed.jpg[/IMG]
  21. Dobre wieści z Lecznicy. [B]Rezydent Duszek[/B] wygląda dużo, dużo lepiej i [B]waży już 8 kg[/B] !!!! [IMG]http://images66.fotosik.pl/152/7daa3cf560745cddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/152/1228470cc110778amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images67.fotosik.pl/153/b94d2f0fac0b87b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images68.fotosik.pl/152/2a77cc0061f70405med.jpg[/IMG] [IMG]http://images67.fotosik.pl/153/774c69d7e1dd30femed.jpg[/IMG]
  22. [QUOTE]Tak wydaje mi sie ,ze on jest juz gotwy do adopcji i można go juz ogłaszać[/QUOTE] Moje biedactwo. Jeszcze na dobre dooopki nie zagrzało, a już Go nie chcą. I jeszcze egzekucja jajek zarządzona....:shock:
  23. [B]ZAPRASZAMY !!!![/B] [IMG]http://images66.fotosik.pl/152/329d07cbea9283a8med.jpg[/IMG]
  24. Podobno żyje[B]. Rytka[/B] dzwoniła rano. Nadal zalega na łóżku Babci i ani się ruszyć nie może, bo kocurzysko na Niego dybie. Biedny mały. Po prawdzie to ma niesamowitą psychikę... Przez tyle rąk przeszedł, tyle go spotkało "przygód", a On wciąż jak skowronek. Mam go już ogłaszać, a ciachnięcie po niedzieli.
  25. [quote name='mar.gajko']Przybiera duszek troszeczkę na wadze? Dobrane leki? Są efekty leczenia?[/QUOTE] Podobno tak. Przybrał na wadze. Dzisiaj odwiedziła Go nasza Pani Basia, ja wybieram się jutro to bądą niusy.;) Skończyła mu się karma. Zamówilismy dzisiaj przez internet 12 kg. opakowanie RC Gastro Intest. Low Fat za [B]210,00[/B] zł. Bardziej mu smakuje niż Hills.
×
×
  • Create New...