Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Mamy wiadomość z [B]Lecznicy;[/B] [B]Diagnoza:[/B] [I]Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki przewlekła - rokowanie bardzo dobre w przypadku podawania z jedzeniem enzymów trzustkowych towarzysząca niewydolnoścć wątroby - rokowanie dobre zapalenie jelit jest wynikiem poprzednich schorzeń. [B]Generalnie [/B]: Duszek do końca życia będzie brał dodatek enzymów z jedzeniem,uzupełnianiem witamin /A,D,E/ .Obecnie dodatkowo leczę wątrobę,jelita. Ma apetyt ,kup zdecydowanie mniej.[/I] Na ten czas zalecona też została karma [B]Hill's Prescription Diet i/d Low Fat Canine. AgaG. [/B]Twoje puszczeczki podobno świetnie sie sprawdzają jako 'omasta" do karmy suchej, i też zostaną wykorzystane.
  2. [quote name='ona03'][B]Misiaczek [/B]:loveu: dostanie 30 zł od Cioteczki [B]Iv , [/B]która zakupiła u mnie suszona meliskę. [B]Misiaczku[/B], ziółka na zdrówko :lol:[/QUOTE] [B]Oneczko03,[/B] albo zaszalałaś z ceną za swoje susze , albo też[B] Iv[/B] zakupiła ilości hurtowe , w każdym razie na [B]Misiowe[/B] konto wpłynęło od[B] Iv[/B] aż [B][SIZE=3]60,00 [/SIZE][/B]zł ( dwa razy po 30,00zł).:multi: [B]Dziękuję Oneczko03, dziękuję Iv !!![/B] :loveu:
  3. [quote name='Smyku']Czy to już jutro spotkanie na wysokim szczeblu ? Całusy oczywiście dla księciunia a Wam życzę miłego spotkania .[/QUOTE] [B]Smyczku,[/B] jutro, jutro. :multi: Czekamy na Ciebie !!!!! :razz:
  4. [quote name='Poker']Ale fajny szpicek.Dogadują się z Ingusią? Ciekawe czy Lolcio będzie zadowolony.[/QUOTE] Szpicek bezproblemowy tylko drze koty z kotami. Chodzę z kijem...;)
  5. N[B]a Lolusia [/B]czeka niespodzianka ..... [IMG]http://images63.fotosik.pl/1157/fcd98946d20521fcmed.jpg[/IMG]
  6. [quote name='mama_Alfika']Co u chłopaka ? Jak badania, coś już wiadomo ?[/QUOTE] Czekamy. Nie przyszły jeszcze wyniki. [QUOTE]puszeczki z conwalecentem wysłane. Oby malutki nabierał ciałka i czuł się coraz lepiej :smile:[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy. To dla szkraba wielka pomoc.
  7. [B]Miś[/B] dzisiejszy. Perspektywa wyjścia na spacerek, bardzo [B]Misiulca[/B] ożywia. Zaraz jakby żwawszy i bardziej zainteresowany światem. [IMG]http://images62.fotosik.pl/1133/59d676cecc661241med.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/1133/4c2e36c50a11d6f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1130/68c3cbd660afaea0med.jpg[/IMG]
  8. [quote name='malagos']To trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :multi:[/QUOTE] Nie było ani pół telefonu. Truchlejemy, bo umowa z domem tymczasowym była ' do wakacji" .
  9. Oświadczyłam dzisiaj mężowi, że[B] Lolo [/B]wraca w niedzielę, a On na to;...[B] " a musi "[/B] ? :confused:
  10. [QUOTE]A tak już na poważnie :evil_lol: to mogłabyś już [B]Smyczku[/B] osobiście zacałować i zezreć tego Gada :evil_lol: czekamy cierpliwie .;-)[/QUOTE] Już widzę jak by to było...???:evil_lol: [B]Smyczku, [/B]obiecałaś !!! Kolejna okazja nie tak szybko sie nadarzy. [B]Figuniu,[/B] a Ty ???
  11. [quote name='AgaG']uff dobrze, że Misio ma taką wspaniałą opiekę... ja nie mogę przestać myśleć o suni z wrocławskiego schronu, też ma tę chorobę, też jest po osobie zmarłej, i ... jest bardzo zagrożona tam :( kudlata sunia słodka z charakteru około 12 kilowa, zaraz link podam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253770-IGA-i-MALWA-2-małe-suczki-DT-na-WCZORAJ[/URL]![/QUOTE] [B]Bella1 [/B]parę postów wyżej wkleiła link małej. Też mnie chwyciła za serce i imię ma jak moja sunia. To prawda że [B]Miś[/B] ma cudowną opiekę, ale jest to dom[B] awaryjny[/B] ! [B]20 [/B]zwierząt , w tym ciężko chory[B] Miś[/B] to ponad siły [B]Irenki.[/B]
  12. [quote name='mar.gajko']A jak wyniki krwi? Coś już widomo?[/QUOTE] Miał jeszcze mieć dzisiaj pobraną krew do testu. Wynik za kilka dni, bo to poszło do IDEXX.
  13. [quote name='Smyku']A tak już na poważnie ten nasz dogomaniowy gadzior jest cudowny , do zacałowania i do zeżarcia .[/QUOTE] Bo też jest to wyjątkowy egzemplarz. ;) Chrakterne to, to... Gęba mi się śmieje , jak pomyślę że za tydzień będzie[B] MÓJ.[/B]:multi: [B]memory[/B] kochana ! rozpuszczasz kurdupla niemożliwie !!!! Jak za tydzień [B]Lolo[/B] zażąda ode mnie bitej śmietanki podanej w eleganckiej scenografii, to Ci go odeślę kurierem. A [B]Oneczka03[/B] druga taka ....karuzele, wieczorne spacerki , wizyty towarzyskie, ja nie mogę.....
  14. [quote name='AgaG']jak zdążę, to jeszcze dziś wyślę paczkę, a najpóźniej jutro. Cała szczęście, że chudzinka ma apetyt! To ja może jeszcze dołożę odżywkę rozpakowaną ale świeżą w proszku? której Fenomenek nie chciał jeść? też dla zagłodzonych psów.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękujemy ! Wielkie buziaki dla naszej [B]memory[/B] i [B]Wiktora[/B]. Ładny mi grosik ...;) Na [B]Duszkowe[/B] konto wpłynęło dzisiaj aż[SIZE=3] [B]100,00[/B][/SIZE] zł !!!:multi: Podziękowania również dla p.[B]Anny Małgorzaty K.[/B] z [B]Tomaszowa Lub.[/B] i wpłatę[B] 25,00 [/B]zł :lol: [B]Z serca Wszystkim dziękujemy. ![/B]
  15. [quote name='Toska1']Zaglądam do Misia -piesku smutasku-jesteś teraz pod dobrą opieką :) nie jestem u siebie w domu , ale jak wrócę-mam nadzieję , że już niedługo -zrobię bazarek dla Misiaczka :)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu [B]Misiaczka.[/B] [QUOTE]Może trzeba go przykrywać troszeczkę, jakimś cienkim polarkiem, na przykład. [/QUOTE] Jak tylko jest chłodniej,mokro[B], Miś[/B] nosi polarek. Gdzieś wcześniej jest w nim na zdjęciach. Nawet jest z tego zadowolony. [SIZE=3][SIZE=3][B]MikAga.[/B][/SIZE]....[/SIZE].., [B]Aguniu[/B] kochana. :glaszcze: Masz wyjątkowy talent do wypatrywania wszelakich psich bid. Biegniesz na ratunek każdej sirocie, ale jak coś nie zrobisz z tym swoim ogromniastym serduchem , to nie wiem co będzie.???? Będziemy musieli jak nic składkę zrobić na głodującą [B]Mikusię[/B]. [B]Aguniu [/B]! ale tak serio! nie możesz na siebie brać ciężaru zakupów tak drogich leków. Błagam !!!:modla: Patrz, jak kochane są dziewczyny i jak się o [B]Misiulca[/B] troszczą. Dzięki [B]Tobie[/B] będzie [B]w całości zapłacon[/B]y[B] Vetoryl [/B]na 2-gi miesiąc, ( wzięty z Lecznicy na krechę ,od dr.Wątroby), ale na kolejny miesiąc ( 3 opakowanie), bazarkami już uzbieramy. [B]Ok ?[/B]
  16. [quote name='memory']Idzie przelew dla chudzinki. Jeden, ale od dwojga, bo mój dobry netowy kumpel Wiktor wyasygnował grosik dla Duszka.[/QUOTE] [B]memory[/B] , dziękujemy kochana ale aż głupio; wszak wciąż[B] Lolusia[/B] obsypujesz prezentami... [QUOTE][B]togaa[/B] jak by się dało sprawdzić, czy on by convalescenta royla jadł (w puszeczkach wygląda jak pasztet). Mój Fenomenek wzgardził tym, a pozostałe moje psy owszem się do tego rwą, ale są za grube bym im to dawała. Ta karma jest właśnie dla chuderlaków chorutkich. Mogę wysłać 12 puszek na wskazany adres. Mocno kciuki trzmam za śliczną chudzinkę. [/QUOTE] Koleżanka dzwoniła dzisiaj do Lecznicy z tym pytaniem i wet. powiedziała że jak najbardziej. [B]Duszek[/B] zjada wszystko , byleby było, więc na pewno nie bedzie wybrzydzał. Najprościej będzie wysłać bezpośrednio na adres Lecznicy, z dopiskiem "Dla Duszka". [B]AgaG.[/B] bardzo , bardzo Ci dziękujemy, że pomyślałaś o chudzince. Wiem, że te pasztety kosztują majątek. Adres; [LIST] [*][URL="http://www.alwetzywiec.pl/index.php?content=strona&id=2&lng=pl#"]ALWET - Przychodnia Weterynaryjna[/URL] [*][URL="http://www.alwetzywiec.pl/index.php?content=strona&id=2&lng=pl#"]Żywiec, ul Piękna 4[/URL] , 34-300 [*][URL="http://www.alwetzywiec.pl/index.php?content=strona&id=2&lng=pl#"]Tel. 33 475 67 67[/URL] [/LIST]
  17. [quote name='Makila']Przy tej chorobie są lepsze i gorsze dni. Łyse miejsca powinny po jakimś czasie zarosnąć.[/QUOTE] Oby zarosły. Nie chodzi o estetykę, ale pewnie bardziej odczuwa temp. a i narażony na uszkodzenie skóry czy ukąszenia owadów. Dużo czasu spędza w ogrodzie.
  18. [quote name='mar.gajko']To może on po prostu zagłodzony jest. Oby. Zawsze to lepiej niż jakaś okropna choroba Bo się powolutku odkarmi.[/QUOTE] Na to liczymy, że to tylko to. Ma też robione badania w kierunku trzustki . W poniedziałek dopytam. [B]Pokerku[/B] kochany, dziękujemy że jesteś.:loveu: [B]Alficzku[/B], niedziela, 6 rano a Ty już na nogach ????? :hmmmm:
  19. Ojej, Figuniu ! Ale kłopot z tym siuraniem.
  20. Masz rację[B] Anulko[/B], tyle że Duszek jest w lecznicy w Żywcu, a my w B-B. Niby nie daleko, ale droga koszmarnie zatłoczona. 2 godz.[B] z[/B] głowy. [QUOTE]Togaa, a skąd on? Ktoś go znalazł? Przyprowadził do lecznicy? Czy na mieście znaleziony? [/QUOTE] To pies z interwencji.
  21. [quote name='mama_Alfika']Moje są takie same, to chyba zazdrość po przejściach. Może boją się o swoje miejsce ? Mam pytanko, czy z pisiorkiem Duszka jest wszystko OK czy ma tylko przesunięte jajeczka na zdjęciu ? Bo wygląda jakby miał guzka :oops:[/QUOTE] To jedno jajeczko jest takie duże i błyszczące . Widać to wyrażnie na zdjęciach. W poniedziałek sie dopytam co to takiego, bo jak byłysmy zrobić Duszkowi fotki , to trwała operacja i z wetką zamieniłyśmy tylka kilka slów. [IMG]http://images63.fotosik.pl/1118/8884bcd74894799amed.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Figunia']to już czwarte stworzenie, które zabrałabym natychmiast. nie można bez ściśniętego gardła patrzeć na Niego :-( Jakby to stworzenie miało wydać sąd o naszym "człowieczeństwie" to powinna nas spotkać zagłada.[/QUOTE] [B]Figuniu [/B]kochana ! Jak by Tu Ciebie sklonować ????
  23. [quote name='mama_Alfika']Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM-do-05-07-g-21-00[/URL][/QUOTE] Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy, [B]Iwonko[/B] kochana !!!! [B]Nasza Ty Artystko i mistrzyni igły !!!![/B] Nasz nowy podopieczny; skrajnie wyniszczony [B]DUSZEK ![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253983-DUSZEK-cienki-jak-kartka-papieru-Waży-5-kg-powinien-10-kg-Pomocy-!!!?p=22251313#post22251313[/URL] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1118/aacbe6403a9b75cbmed.jpg[/IMG]
  24. DUSZEK jest niczyj. Od kilku dni mieszka Lecznicy. Patrząc z góry, widzi się tak zapadnięte boki, że wyglądają jakby ścianki brzuszka były ze sobą sklejone . Kosteczki obleczone skórą. Cierpliwie i z godnością poddaje się wszystkim zabiegom. Przygląda się Światu swoimi smutnymi oczami uważnie i ufnie. Obwąchuje dokładnie wszystkich przychodzących do Lecznicy i wykorzystuje każdy moment, by wskoczyć na kolana . Ten pies nie miał łatwego życia, a mimo to kocha ludzi. Duszek będzie ślicznym pieskiem , gdy dojdzie do wagi 10 kg. W tej chwili waży niecałe 5 kg. Za kilka dni będziemy wiedzieli skąd u Duszka takie wyniszczenie. Czy dlatego żę wcześniej nie dojadał, że chodził głodny, czy też spowodowane jest to jakimiś zaburzeniami trawienia? Duszek ma dopiero 5 lat. To przesympatyczne, łagodne , delikatne stworzonko. Przed nim całe życie. Wielka prośba o pomoc. Nie mamy gdzie Duszka umieścić , by nabrał sił i ciałka. Potrzebny domu tymczasowy , potrzebne też wsparcie w opłaceniu diagnostyki, pobytu w Lecznicy. Pomóżcie kochani ! 3.10.2014 Po kilku miesiącach spędzonych w Lecznicy ALWET w Żywcu, gdzie Duszek został zdiagnozowany,leczony i gdzie skradł serce Personelowi Lecznicy , tymczasowy,bezpłatny domek zaofiarowała Duszkowi nasza kochana WiosnaA. I tak 4.10.2014 maluch odbyl dłuuugą podróż z Żywca do Białegostoku. Wielkie podziękowania dla Piotra i Małgosi J. za gratisowe dowiezienie Duszka z Żywca do W-wy. Dziękujemy też Poker za sfinansowanie Duszkowej podróży z W-wy do Białegostoku, a której koszt wynosił 100,00 zl.,(wpłata na moje konto 13.10.2014 - 40,00 zł, za pośrednictwem kado i 29.X.204 - 60,00 zł), W dalszym ciągu prosimy o pomoc w Leczeniu i utrzymaniu Duszka. Mały jest koszmarnie zadłużony, a przecież i bieżących wydatków nie brakuje ! Ogromne podziekowania dla nieocenionej WiosnyA, która przyjęła chudzine pod swój dach a teraz chucha i dmucha i nieba uchyla by Duch zdrowiał i mężniał. Bezpłatne domy tymczasowe to w obecnych czasach niezwykła rzadkość, tym bardziej wielkie uznanie dla WiosenkiA. :klacz: Gorąca prośba o wsparcie; Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych 43-300 Bielsko-Biała ul.Łagodna 93/32 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220 tytułem : Pomoc dla Duszka Rozliczenie; +100,00zl...........memory i Wiktor ( 29.06.2014r.) +25,00 zł............Anna Małgorzata K. Tomaszów Lub.(30.06.2014r.) + 50,00 zł...........Poker (1.07.2014) +20,00 zł ...........darunia_puma( 1.07.2014) + 20,00 zł...........Natalia Ż. Grodziec (2.07.2014) + 100,00 zł.........Rafał Tomasz B. Bielsko-Biała (2.07.2014) + 10,00zł............Urszula K. Kraków ( 4.07.2014) + 20,00 zł...........Karina Marzena Ch.S.K Rybnik (7.07.2014) - 212,00 zł..........Hill's Prescription Diet i/d Low Fat Canine 12 kg. + 50,00 zl............mar.gajko ( 14.06.2014) + 30,00 zł............p.Magda G. Bielsko-Biała 30.06.2014 + 25,00 zł............p.Anna G-R.Szczekociny,16.07.2014 + 100,00zł ..........MikAga z Mikusią 16.07.2014 - 765,00zł............Leczenie i diagnostyka do 15.07.2014('Alwet" Żywiec +25,00 zł.......... .Anna Małgorzata K. Tomaszów Lubelski 18.07.2014 +15,00 zł……...…MDK8 21.07.2014 + 50,00 zł……..…ewu 21.07.2014 +15,00 zł..............Małgorzata Agnieszka K. W-wa 21.07.2014 + 230,00 zł..........2 bazarki Nikaragua ( "Wakacyjne drob.07.2014" i "biżuteria 8.07.2014)29.07.2014 + 20,00 zł............Dorcia2 29.07.2017 + 40,00 zł............Ewa Barbara K. Jastrzębie Zdrój 23.07.2014 +100,00 zł...........Rafał Tomasz B. B-B ,24.07.2014 + 110,00 zł...........bazarek Poker ("Niezbędnik podróżny...")28.07.2014 - 645,00...............Leczenie stacjonarne "Alwet" od 15.07.2014 do 15.08.2014 + 50,00 zł............Teresa118 z bazarku memory "Cegiełka dla D.".1.09.2014 + 35,00 zł............Poker bazarek ("Piękne szkła weneckie na szyjkę..")08.2014 + 360,00 zł...........memory bazarek ("Cegiełki dla Duszka..") 12.09.2014 + 130,00 zl........ ..memory bazarek ("Ciuszkowo-galanteryjny dla Misia i Duszka")15.09.2014 - 640,00 zł............Faktura z Lecznicy ALWET (kastracja,pobyt,leczenie 15.08-15.09.2014.) - 209,00zł.............Royal Canin Low Fat 5.09.2014 + 30,00 zł.............p.Justyna W. Koszalin (fb) 16.09.2014 + 10,00 zł.............p.Artur Robert Cz. Turza, 16.09.2014 + 200,00 zł...........p. Patrycja K. KOŁO, (fb.)17.09.2014 + 10,00 zł.............p.Justyna S. Łębork (fb) 18.09.2014 + 150,00 zł...........Colette (za kastrację ),30.09.2014 + 50,00 zł.............Colette,1.09.2014 + 200,00zł............p.Oliwia J. Ligota Piękna 2.10.2014 - 670,00 zl ..........Faktura ALWET za pobyt w Lecznicy od 15.09.2014-3.10.2014(pobyt,leki,bad.krwi,szelki,odrobacz.odpchl.zaopatrzenie w leki na wyjazd do Wiosenki) + 100,00 zł..........MikAga 10.10.2014 + 50,00zł.............p.Katarzyna Cz. TURZA 17.10.2014 -193.35 zł............Royal Canin Low Fat ,19.10.2014 + 25,00 zł............p.Maciej D. Wrocław, 22.10.2014 + 15,00 zł............p.Tomasz M. Wrocław, 22.10.2014 + 10,00 zł............p.Tomasz M.G. Wrocław, 22.10.2014 + 30,00 zł............p.Anna Elznieta R. Swierardów Zdr.,22.10,2014 + 10,00 zł............p.Ilona W. Lubin,22.10.2014 + 20,00 zł............p.Dominika H. Wrocław,22.10.2014 + 93,35 zł............p.Michał B. Swierardów Zdrój,22.10.2014 + 100,00 zł..........p.Ewa K. Bielsko-Biała,22.10.2014 (opiekun wirtualny ef_ka ) + 50,00 zł............p.Dorota K. Wrocław,21.10.2014 + 50,00zł.............p.Katarzyna Sz.Głogów,23.10.2014 + 50,00 zł............p.Anna Paulina K. Wrocław,23.10.2014 + 30,00 zl............p.Natalia J-G.Lubin, 23.10.2014 + 25,00 zl............p.Ewa Z. Wrocław,23.10.2014 + 20,00 zl............p.Hubert B. Wrocław,23.10.2014 + 30,00 zł............p.Michał B. Wrocław,23.10.2014 + 200,00 zł..........p.Szymon K.Wrocław,23.10.2014.(Dla Domu Tymczasow. na podręczne wydatki) + 50,00 zł............bazarek NikaEla (" Skarpety i szale od Nikaragua'),X.2014 - 463,00..............Konsultacje i Leczenie, Lecznica w Białymstoku.(Fakt.Vat.13.11.2014) + 40,00 zł............p.Anna L. Wrocław 24.10.2014 + 40,00 zł............p.Karolina W. Wrocław 24.10.2014 + 10,00 zł............p.Aleksandra H.L. Wrocław,27.10.2014 + 20,00 zł............p.Olga C, Wrocław,28.10.2014 + 30,00 zł............p.Karina N.Wrocław, 28.10.2014 + 20,00 zł............p.Magdalena T. Wrocław,31.10.2014 + 50,00 zł............p.Klaudia Karolina K. Rybnik, 3.11.2014 + 50,00 zł...........p.Ewa K. Bielsko-Biała, (opiekun wirtualny ef_ka )17.11.2014 + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 24.11.2014 + 50,00 zł...........Colette , 1.XII.2014 + 50,00 zł...........Colette , 8.XII.2014r. + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 19.12.2014 + 50,00 zł...........Colette, 02.01.2015r. + 50,00 zł...........p.Ewa K. B-B, 5.01.2015 + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 20.01.2015 + 50,00 zł...........Colette, 02.02.2015r. + 50,00 zł...........p.Ewa K.B-B,16.02.2015 + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 18.02.2015 + 50,00 zł...........Colette,02.03.2015r + 50,00 zł..........p.Ewa K. 13.03.2015. + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 23.03.2015 + 50,00 zł...........Colette,1.04.2015 + 50,00 zł...........p..Katarzyna Cz. TURZA 24.04..2015 + 50,00 zł...........Colette , 04.05.2015 + 50,00 zł..........p.Katarzyna Cz.TURZA 20.05.2015 + 50,00 zł..........Colette, 1.06.2015 - 193,90 zł.........Royal Canin Low Fat,2.06.2015 - 197,17 zł.........Przych.Małych Zwierząt Białystok,01.07.2015 + 50,00 zł...........Colette, 1.07.2015 + 50,00 zł..........p.Katarzyna Cz.TURZA 2.07.2015 + 100,00zł..........p.Anna H. Zielona Góra ,9.07.2015 + 50,00 zł..........Colette, 03.08.2015 + 50,00 zł..........p.Katarzyna Cz. TURZA,5.08.2015 - 166,92zł..........Kreon 3 opakowania.01.09.2015 + 50,00 zł...........Colette, 1.09.2015 + 50,00 zł ..........p.Katarzyna Cz. TURZA,8.09.2015 + 50,00 zł...........Colette, 1.10.2015 + 50,00 zł..........p.Katarzyna Cz. TURZA, 24.10.2015 + 50,00 zł..........Colette, 2.11.2015 - 166,92 zł..........Kreon 3 opak. 19.XI.2015 + 50,00 zł...........p.Katarzyna Cz. Turza, 27.11.2015 + 50,00 zł...........Colette, 1.12.2015r. + 50,00 zł........p.Katarzyna Cz. Turza,30.XII.2015 + 100,00 zł.....p.Katarzyna Cz. Turza, 19.01.2016. - 185,95 zł,... ..Royal Canin Low Fat, 25.01.2016 - 165,00 zł........Kreon 25.000,0 - 3 opakowania, 04.05.2016 - 165,06 ..........Kreon 25000,0 - 3 opakowania 21.07.2016 - 202,00 zł.......Royal Canin Low Fat 13.09.2016 - 165,00 zł........Kreon 25 000,0 - 3 opakowania 8.12.2016 - 204,00 zł........Royal Canin Low Fat 12 kg 3.03.3017 - 165,00 zł........Kreon 25000,00 - 3 opakowania 27.03.2017 ------------------------ - 410,57 zł ..........stan na 28.03.2017 r. (konto Stowarzyszenia) KONTO NA PODRĘCZNE WYDATKI u WiosnaA + 100,00 zł.................MikAga 10.10.2014 - 54,75 zł..................Kreon ,21.10.2014 + 50,00 zł..................margajko, 25.10.2014 + 384,25 zł.................bazarek WiosnaA,11.2014 - 97,37 zł....................FipreX,Cestel,Kreon + 100,00 zł..................MikAga 21.11.2014 - 20,00 zł.....................Kreon 20 kaps. 26.11.2014 - 204,90 zł..................Royal Canin L.F. 2.12.2014 - 55,64 zł.....................Kreon 50 kaps. 5.12.2014 + 228,25 zł..................bazarek WiosnaA 19.12.2014 - 35,90 zł....................Wizyta w Lecznicy,5.01.2015 - 25,00 zł....................Wizyta w Lecznicy 8.01.2015 - 111,28 zł...................Kreon - 52,00 zł ....................zeskrobiny i badanie pod kątem grzyba - 25,00 zł.....................Hexoderm - 202,50 zł ..................karma RC Gastro Intestinal LF ...................... Stan w skarpecie na dzień 28.01.2015 -21,84zł Od 31.03.2015 rozliczenie " skarpety' u Wiosenki jest na str.28. Banerek Duszka, autorstwa inka33. Prosimy się częstować ! http://tiny.pl/qsfjw Kontakt w sprawie Duszka; tel.502329612 Bielsko-Biała e-mail;[email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>
  25. [quote name='Bella1']Też mamy sunię z Cushingiem proszę zaglądnijcie do niej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253770-IGA-i-MALWA-2-małe-suczki-DT-na-WCZORAJ[/URL]![/QUOTE] Byłam u Iguni, ależ ślicznota. A tu nasz wczorajszy, smutny [B]Miś[/B]. Ciekawa jestem czy te łyse place kiedyś zarosną? [IMG]http://images61.fotosik.pl/1119/958c9741c41eb0a2med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...